PDA

Zobacz pełną wersję : Jak poznać że napełnił bulbusy



Azzurreeuss
20-08-2013, 09:23
A wiec sprawa wygląda nastepująco:) mam samca versi, dorosłego od 3tyg, jak do mnie przyjechal wsadziłem go do terrarium i on od razu utkał sobie pajeczyne (taka prowizorka) i siedzi sobie na niej juz kilka dni. Wsadziłem go razem z terrarium do dużego terrarium z samicą, ale nie widze żeby on miał ochote ani żeby samica miala ochotę:D bulbusy mu widac, ale nie wiem jak rozpoznac czy sa napełnione?? Help
czy mam jeszcze czekac czy samica nie jest w jego typie:P

Pozdro

Azzurreeuss
20-08-2013, 09:47
moze jak bede je dopuszczał to wywabic samice z pajeczyny zeby sie widzialy:P
bo jak na razie sie nie wyczuwają ;((

wino
20-08-2013, 10:31
kopulacja to długotrwały proces
jak ty poznasz dziewczyne to ona tez odrazu nie leci z toba do łóżka

Azzurreeuss
20-08-2013, 11:11
wino napisał(a):

> kopulacja to długotrwały proces

ile to może potrwać?? Ja lubie wszystko szybko ]:->

Awikularia
20-08-2013, 12:01
Mozliwe, ze samiec nie jest jeszcze napelniony. Jeden z moich samcow A. versicolor napelnil bulbusy po raz pierwszy dopiero po dwoch miesiacach od ostatniego linienia. A jak poznac, czy pobral nasienie... W ktoryms z rogow terrarium powinny byc po takim procesie poniszczone pajeczyny. Nie kryjowka, w ktorej on siedzi, tylko taki jakby namiocik w rogu, zniszczony zaraz po napelnieniu.

Azzurreeuss
20-08-2013, 12:28
Teraz robiłem zadanie do szkoly :(( w terrarium sie cos poruszyło wiec szybko podbiegłem i jedyne co zdążyłem zobaczyc to samice w pozycji grożącej przed nią samiec i zaczał przed nią uciekać i bebnic. Jak myslicie zrobił swoje?? kiedy znowu próbowac je dopuscic?? Znowu wszystko przez tą cholerną szkołe ach......

Awikularia
20-08-2013, 14:20
Sprobuj za tydzien, nakarm przy tym oboje.

42d3e78f26a4b20d412==