PDA

Zobacz pełną wersję : Podziemny Kędzior w kropki - pomocy!



Malff
29-08-2013, 08:14
Moj ptasznik kedzierzawy (teraz L4) od jakiegos przeszlo miesiaca siedzi tylko w wykopanych samodzielnie tunelach. Trzymam go w pojemniku na mocz i odkad wykopal sobie podziemny tunelik w ogole z niego nie wychodzi :-| Dlaczego?
Jakis tydzien temu przeszedl 4 wylinke (ktora do teraz poniewiera sie tam gdzie siedzi) i po podniesieniu pojemnika do gory widze ze na poczatku jego odwloku, z dolnej strony pojawily sie jakies 2 male biale kropki! CO TO? Raczej nie powinna to byc plesn, poniewaz zawsze niedojedzona pinke (a malo kiedy nie zjadl do konca) wyciagalem. No chyba, ze zczail sobie jakies kawalki do swojego tunelu i moglem tego nie zauwazyc...
Pomozcie mi, bo sie martwie :(

Awikularia
29-08-2013, 08:23
Niech mi ktos kaganiec zalozy....

1. Mlode B. albopilosum bardzo czesto kopia nory i systemy korytarzy. To najzupelniej normalne dla tego gatunku.
2. Pewnie jest to miejsce po wyczesanych wloskach.

Niestety, nie masz wyjatkowego pajaka...

Malff
29-08-2013, 08:25
1. Sorry, naprawde nie wiedzialem ^^
2. Czyli nie mam sie martwic? Napewno nie jest to nic groznego?

FaUnA_BoX
29-08-2013, 08:31
awikulario on napisał że te białe kropki są od spodu czyli chodzi o płucotchawki ;)...

werni
29-08-2013, 08:52
zagryź! zagryź! :>

Awikularia
29-08-2013, 11:49
Aaaa, no dobra, to ja plucotchawki, to tym bardziej nie ma sie czym martwic.
Napisze duzymi literami, za co od razu przepraszam.
MALLFIE:
TE BIALE PLAMKI OD SPODU PAJAKA TO SA PLUCOTCHAWKI - CZYLI PŁUCA PAJAKA.
To jest pajakowi bezsprzecznie potrzebne do zycia, podobnie jak nam, ludziom, potrzebne sa pluca. Absolutnie nie jest to choroba. Czyms przeciez trzeba oddychac ;).

morda
29-08-2013, 12:59
Amen...

42d3e78f26a4b20d412==