PDA

Zobacz pełną wersję : Czy nie aby za mokro



glupik
29-08-2013, 12:34
Nie wiem czemu ale moj kedzior cały czas siedzi w górze terrarium tuz przy samej pokrywie. Dzisiaj mu zrobiłem nowe wieksze terra 41/23/28 dłu./szer./wys. Na poczatku troszke połaził po terra i zrobił pajeczyna w całym terra ale nie wiem dla czego nie wejdzie do koskosa tylko siedzi ciagle na górze. Moze ma za mokro ale mi sie nie wydaje ma wilgotne podłoze (we wczesniejszym terra wiekszosc miał sucha a czesc mokra) moze dla tego nie chce zejsc. Aha jest on chyba L7. Dzieki za wszystkie odpowiedzi.
http://www.E:\PTASZNIK\zdjęcia\terra lepsze.jpg

Mefisto
29-08-2013, 12:51
Co to jest? :D

http://www.E:\PTASZNIK\zdjęcia\terra lepsze.jpg


Gdzie masz żarówkę? Możliwe, że poszedł się opalać. Możliwe też, że uciekł przed nadmierną wilgocią. Nie należy jednak odrzucać możliwości, że po prostu Twojemu kędziorowi podoba się na wysokościach. Na pewno jednak nie jest to objaw choroby. :)

Awikularia
29-08-2013, 12:52
Moim zdaniem nie powinienes mu zraszac calego terrarium. Zostaw mu tak 1/3 terra w ogole nie spryskiwana. Ale nie dziw sie tez, ze nie zaczal od razu szalec po terrarium - zostal przeniesiony na obcy dla niego teren i musi go najpierw obadac. Potem zabierze sie za przebudowe ;).

glupik
29-08-2013, 13:09
Ten link jest zły sorki. Jak mi sie uda to spruóbuje to wstawic fotke. Żarówke mam z zewnatrz a temperature mam 23 C. Wentylacje mam tylko na górze w pokrywie, czy to mozliwe ze ma za mało tlenu?? Grzeje żarówka wiec powietrze sie rusza wiec chyba nie. własnie chyba tak zrobie ze dam mu 1/3 terra całkiem sucha.

wino
29-08-2013, 13:49
powietrza 100%-owo nie ma zamało

ReeZ
29-08-2013, 15:03
moj smithi przez pierwszy dzien tez siedzial na scianach pod sufitem, ale potem mu sie znudzilo i zszedl;) zakopie sie w kokosa, a potem z niego nie wyjdzie:P

jw73
29-08-2013, 15:26
Może mu zimno i próbuje być bliżej żarówki.

glupik
30-08-2013, 08:30
Za zimno to mu chyba nie jest, poniewaz żarówka która ogrzewa terra jest tuz nad ziemia za szyba na przeciw kokosa!! A temperature ma 23 C. Jeszcze wczoraj wieczorem dałem do piekarnika połowe podłoza i przesuszyłem i teraz ma 1/2 sucha a reszte mokra. I nadal siedzi na górze nie wiem dla czego. Jak kto s chce fotke to niech do mnie napisze to przesle!!

42d3e78f26a4b20d412==