PDA

Zobacz pełną wersję : arachnea.pl - kradzież zdjęć



Paweł Wielądek
31-08-2013, 03:09
na stronie www.arachnea.pl zamieszczone są zdjęcia, wykorzystane tam bez zgody właścicieli praw autorskich
ale tego było mało - co gorsza serwis ten 'przejął' prawa autorskie, umieszczając na każdym zdjęciu swoje logo!!

jak do tej pory swoje zdjęcia znalazło tam dwóch znajomych, jednak sprawdzcie i Wy, może i wasze prace tam zagrabiono - oby nie

od razu uprzedzę błędne domysły i powiem że nie mam żadnej urazy osobistej do autora - nawet go nie znam
zawsze będę piętnował kradzież dóbr osobistych, bo niczym innym to nie jest

Death
31-08-2013, 04:58
Tak przy okazji "bardzo ciekawych" rzeczy można się dowiedzieć... Poecilotheria Metallica należy do naziemnych...Dobrze wiedzieć... :-/

http://www.arachnea.pl/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=lastup&cat=&pos=1

wino
31-08-2013, 05:51
noo dobrze wiedziec ze metallica to naziemny
heheheh a irminia to pewnie podziemny jest

Juraviel
31-08-2013, 07:02
Hi,

Prosze mi pokazać któe zdjęcia i których autorów, niech ci których zdjęcia zostały wzięte bez zgody, prosze się do mnie zgłosić. jak narazie nikt do mnie nie napisał żę zdjęcia są jego i tego sobie nie rzyczą. Logo arachnea jest na zdjęciach, m.in. tylko dlatego żeby zdjęcia nie szły dalej tzn. żę jak pujdą to bęzie to oznaczone. A co z zdjęciami na tp ? też są oznaczone i jakoś nikt nie ma pretensji, więc tak jak mówie twoich zdjęć pawle u mnie podejrzewam nie ma, więć usuwać nic nie musze. I może napisze coś co Cie zdziwi, zdjęcia zostają mi przysyłane, nie biore ich z pierwszych lepszych stron internetowych znalezionych w przeglądarkach. Więc w takim razie włąściciele łamią własne prawo przysyłając mi je? coś dziwne. Także powtórze, ci których zdjęcia są wykorzystane bez zgody prosze się do mnie zgłosić na maila. Jeszcze jedno chciałem poruszyć, jak widzisz to żebym sprawdzał każde zdjęcie które jest do mnie nadesłane czy jest czyjąś własnością? mam nadzieje że te oskarżenia zostaną szybko cofnięe,bo nie godze się na publiczne nie potwierdzone obrażanie.

Juraviel
31-08-2013, 07:05
Wino i deatch jeżeli jesteście super ludźmi i nie zdarzają się wam pomyłki to gratuluje, zróbcie coś pożytecznego niż czepianie się.

Azmodan
31-08-2013, 07:19
Hm... co prawda nie ja umieszczam zdjecia w galerii, ale wiem iz przysylane sa one do nas od roznych osob, nie sa sciagane z zadnych stron! Nie mamy pewnosci czy nadeslane zdjecia sa akurat wlasnoscia osoby wysylajacej, ale niby jak mamy to sprawdzic? Jezeli ktos znalazl swoje zdjecia, niech poda linka do nich i udowodni ze sa jego (np pokaze to samo zdjecie bez loga) - wtedy zostana one usuniete.

Zibi
31-08-2013, 07:32
A wy zajmijcie sie czyms pozyteczniejszego niz kradziez zdjec.
http://arachnea.pl/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=random&cat=148&pos=-189 - to zdjecie mimo, ze jest podpisane Huber, to jest bez jego loga (a on na pewno nie pozwolil na usuniecie tegoz.)
http://arachnea.pl/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=24 - polowa zdjec w tej galerii jest Matina Huber i jest bez (C).

Zibi
31-08-2013, 07:34
A apropo, na terrarystyka.com.pl za wrzucanie nie swoich zdjec i podpisywanie sie pod nimi jest ban. Mozna tam wrzucac jedynie swoje zdjecia. Osoba wrzucajaca godzi sie na umieszczenie na nim loga terrarystyka.com.pl

mari00sh
31-08-2013, 07:47
ta cala rozmowa jest bez sensu. na stronie arachnea.pl znajduja sie zdjecia nadeslane przez was a nie wyszukiwane przez redakcje. jesli zauwazyles swoje zdjecie a niechcesz aby tam bylo napisz maila do serwisu i zglos ze niechcesz aby widnialo na lamach serwisu, napewno nie bedzie z tym problemow. a jesli chodzi o metallice....jest to serwis DARMOWY! wiec odbijcie. dopoki za niego nie placicie nie macie prawa trzepac sie o niedopatrzenia.

Zibi
31-08-2013, 07:48
W takim razie napisalem do M.Hubera. On bedzie domagal swoich praw.

Juraviel
31-08-2013, 07:49
Zibi ale mnie to nie interesuje co jest na terrarystyce,po co mi to piszesz? zdjęcia nadesłał jego kumpel i wszystko jest rozwiązane, wiec nie wiem po co wsadzasz swoje brydne terrarystyka.com.pl palce tutaj, won mi z oczu.

Juraviel
31-08-2013, 07:53
Zibi :) ty masz problem z głową, nie wsadzaj brudnych paluchów z tp na arachnea :) i na TCP. A tak żeby twój monitor obejrzał zatkany pysk - prosze o to mail od hubera:

Hello Admin,

Sorry for this, I remember I give you
pics by my brother, after I noticed copyright.
So Everything is OK !!

Cheers
Martin Huber

Mantis
31-08-2013, 07:53
Ale wy jesteście udani wszystkiego sie czepiacie (Chyba zaraziliście sie od Fryza LOL) jak jesteście tacy mądrzy zróbcie lepszy serwis od arachnea KAŻDEMU ZDARZAJĄ SIE BŁĘDY Zibi do ciebie stary niemam pytań co cie obchądzą dałnie foty M.Hubera jakby było cos nie tak to on by sie pluł Oj Boże TCP schodzi na PSY

Death
31-08-2013, 08:55
Wiesz co, Juraviel... Owszem wszystkim zdażają się pomyłki ( Tobie najwyraźniej, bez urazy, dość często, bo nawet mojego nicka nie umiesz poprawnie przepisać), ale prowadząc taką stronkę powinieneś wszystko po 100 razy sprawdzać, bo ktoś początkujący może faktycznie nie wie do czego, a raczej do jakiej podgrupy należy P. Metallica i potem chodzi i gada pierdoły...

Bez komentarza...

Pozdrawiam!

werni
31-08-2013, 09:20
Witam.
Nie wiem czy zauważyliście, ale strona ciągle jest w fazie rozwoju i wszystkiego na raz nie można zrobić. Błędy zdarzają się zawsze, natomiast przy tak obszernym serwisie jedna osoba nie może być w stanie wszystkich wyłapać. Skoro już ktoś doszukał się pomyłek, to wg. mnie powinien poinformować o tym autorów strony, a nie od razu czepiać się. Jestem przekonany, że prowadzący arachnea.pl nie mieliby nic przeciwko takiej formie korekty.
Ponadto próba wywołania afery zdjęciowej na podstawie domysłów osób bezpośrednio nie związanych ze sprawą wydaje mi się niepoważne. Osobiście dostarczyłem część materiałów autorowi serwisu i nie mam najmniejszych zastrzeżeń odnośnie poszanowania praw autorskich.

Hwarang
31-08-2013, 11:41
mari00sh napisał(a):

> ta cala rozmowa jest bez sensu. na stronie arachnea.pl znajduja
> sie zdjecia nadeslane przez was a nie wyszukiwane przez
> redakcje.

To, ze redakcja ich nie wyszukala, nie znaczy ze nie lamia praw.

> chodzi o metallice....jest to serwis DARMOWY! wiec odbijcie.
> dopoki za niego nie placicie nie macie prawa trzepac sie o
> niedopatrzenia.

Co za maxymalny burak :( Po pierwsze, jest w sieci i kazdy ma prawo czepiac sie o wszystko. Po drugi, przyznalbys sie do bledu. Po trzecie, to, ze jest serwis darmowy, nie uprawnia do pisania bzdur

Diabolo
31-08-2013, 11:57
Jak juz pisano wyżej, serwis jest wciąż w trakcie budowy i korekcji błędów. Pokażcie mi inny serwis internetowy, ktory przy szybkiej rozbudowie jest całkowicie wolny od błędow.

Jeśli chodzi o zdjęcia - sprawa została chyba wyjasniona.

Uprzedzając reszte zarzutow o lamaniu praw autorskich, wszystkie materiały znajdujace sie na stronie zostaly tam umieszczone za zgodą włascicieli.

Jesli nie macie jakis powazniejszych dowodow niz wlasne domysly, pozostaje wam jedno - nie odzywac sie.

Paweł Wielądek
31-08-2013, 12:40
już jedno kłamstwo w tym temacie wytknąłem Ci tutaj (http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=8&i=1518&t=1405)...

list który rzekomo napisał Martin został sfabrykowany przez Ciebie, oto jego odpowiedź na tąinformację:

I NEVER gave him the permission and I NEVER wrote the mail above. That is a
fake made by him!!! Seems that he likes to get in deep trouble with me – he
better shouldn't do this! =;-)
Can you please give me the link to the forum and I will register and make
this clear!!

oczywiście nie odmówię koledze i sam sie wypowie na tym forum w tej sprawie...

toniesz we własnym gównie, złodzieju i kłamco

Juraviel
31-08-2013, 12:43
Wydaje mi sie że werni napisał wszysco co należało. Wiecej odpisywał na pierdoły nie będe.

Paweł Wielądek
31-08-2013, 12:44
czytam, że to tylko gadanie, że nie mam żadnych dowodów w tej sprawie, że na wszystkie zdjęcia macie zgodę na ich wykorzystywanie....

zapraszam na Arachnoboards.com, a dokładniej tutaj (http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=34135)

jeśli to nie wystarczy to mogę zacytować e-maile które dostałem, jednak najpierw zapytam autorów czy moge... ;)

Juraviel
31-08-2013, 13:42
Nie ma galerii nie ma problemu, nie bede odpowiadał juz wiecej za czyjeś błedy.

Mysza1983
31-08-2013, 20:05
To jest zajebisty kraj, Ci którzy chą coś zrobić fajnego pośrednio lub bezpośrednio kradną, a ci którzy zwrócą uwage tak jak Paweł Wielądek opisywani są (tekst pochodzi z głównej strony http://www.arachnea.pl):
"Chciałbym tylko poinformować że informacje dzieciaka lat 13 /z tego co wiem ma 27/ o imieniu Paweł W. są błędne. Jest to mały chłopak /ciekawe czy jak go spotkasz powiesz że jest mały :-] / któremu testosteron uderzył do głowy i nie ma co robić, dlatego burzy pewne rzeczy. na jego nieszczęście wszystko skończyło się dobrze/nie wiem czy tak dobrze/.*"
Mocne słowa.

Pozdrawiam i życze miłego dnia :-).

loko
31-08-2013, 21:25
hmmm... Pawel moze i dobrze ze zwracasz uwage na takie sytuacje, ale mozna sie najpierw jakos dopytac czy cos, w koncu On nie sprzedaje tych zdjec za kase agencjom reklamowym czy innym wydawnictwom, wiec nie widze problemu, a wscielkych glosow wlascicieli tych zdjec tez nie slychac.

Juraviel... jesli potrzeba ci zdjec spiderow, moge udostepnic swoje, ja strony nie robie bo mi sie nie chce, nie potrafie, a jak inni skorzystaja z ogladania to tylko sie cieszyc.

loko
31-08-2013, 21:26
jak na 13lat do wyrosniety jestes, ledwo mi sie w drzwi zmiesciles a male nie sa :D

Juraviel
01-09-2013, 01:44
Wkońcu żaden z was i tak nie wie o co chodzi, Po 1 to nie ja brałem foty od nich. Przysyłał mi je gostek z szwecji od kogo mam pare pająków i myślałem ze jestem z nim w dobrych kontaktach, a on zobligował się dostarczać mi zdjęcia, ja przez własną głupote niczego nie sprawdzałem co spowodowało tą lawine probolemów. sprawa jest załatwiona, galeri nie ma - będzie nowa, a jak już będzie to napisze odpowiednie notki i wtedy każdy się tłumaczył bęzie sam, ja za czyjesz błędy płącił nie bede. TO TYLE

Zibi
01-09-2013, 03:39
"Zibi :) ty masz problem z głową, nie wsadzaj brudnych paluchów z tp na arachnea :) i na TCP. A tak żeby twój monitor obejrzał zatkany pysk - prosze o to mail od hubera:"
...przynajmniej nie jestem zlodziejem :)


"Ale wy jesteście udani wszystkiego sie czepiacie (Chyba zaraziliście sie od Fryza LOL) jak jesteście tacy mądrzy zróbcie lepszy serwis od arachnea KAŻDEMU ZDARZAJĄ SIE BŁĘDY Zibi do ciebie stary niemam pytań co cie obchądzą dałnie foty M.Hubera jakby było cos nie tak to on by sie pluł Oj Boże TCP schodzi na PSY"

Mantis, ty chyba jestes glupi. Skad M.Huber ma wiedziec, ze istnieje taka zakichana stronka jak aranea?

Diabolo
01-09-2013, 04:05
moze stad ze ta zakichana stronka pojawia sie na dosyc wysokiej pozycji w googlach ;]

Zibi
01-09-2013, 04:14
Watpie, czy M.Huber wpisuje w Google Tarantulas, czy tez podobnie. Chyba nie musi :)

Juraviel
01-09-2013, 05:04
Watpie czy M.H. kiedykolwiek słyszał o TP. A pozatym to nie odchodza ludzie od nas tylko odchodze z TP i przychodza na AP i TCP.

A naprawdę mądry człowiek wie, że nie zarzuca się publicznie komuś, rzeczy których nie potrafi udowodnić. I ty po definicję "mądrego człowieka" sie nie kwalifikujesz. Jeśli komuś podoba SIE serwis arachnea.pl, tym samym NIE jest Mądry? No to gratuluje wyznawania dośc popularnej w Polsce zasady " mądry ten kto wyznaje MOJE poglądy"

To tyle, idź do siebie tam mozesz podyrygować. Ja tak naprawde nic nie musiałbym tu mówić. wystarczy poczytać, co powiedziałeś. Nic durniejszego od tego nie wymyślę. Śmiech, płacz, zgroza i zgrzytanie zębów...

Awikularia
01-09-2013, 05:39
Zdaje sie, ze bylo cos tam o moich opisach.
Od razu mowie, ze pozwolilam wykorzystac moje opisy i sa one umieszczone na dyskutowanej stronce calkowicie legalnie.

Paweł Wielądek
01-09-2013, 06:51
niestety to twój błąd, bo zdjęcia byly na twojej stronie
naucz się przyjmować odpowiedzialność za to co robisz, przyda ci się to w dorosłym życiu

Paweł Wielądek
01-09-2013, 07:00
dzięki za tą informację, nie ma już tego na ich stronie, jednak dostałem od znajomego zapisaną wersję offline

dodam że dostałem również 2 e-maile od tego gościa, z których wnioskuję że ma jakieś kompleksy i ma metytoryczne podejście do ptaszników


oto pierwszy:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Od: Juraviel
Do: Paweł Wielądek
Data: 19 stycznia 2004, 22:41:09
Temat: arachnea.pl - kradzież zdjęć [16:49800:49907]
Pliki: <none>
--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--
Ty jesteś super gównem, to dalczego o tobie nic nie słychac'?


> Witaj Juraviel,
>
> lepiej przeczytaj moje ostatnie posty w tym watku, niestety tak koncza
> zlodzieje ze daleko nie zajda.... gowno zawsze wyplywa na
> powierzchnie, nie wiedziales o tym??
>
> ---
> Pozdrowienia, | http://www.ptasznikarium.pl
> Paweł Wielądek | Serwis poświęcony pająkom ptasznikom.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=


i drugi:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Od: Juraviel
Do: Paweł Wielądek
Data: 19 stycznia 2004, 22:54:42
Temat: arachnea.pl - kradzież zdjęć [16:49800:49907]
Pliki: <none>
--====----====----====----====----====----====----====----====----====----===--
Chłopcze nie mieszaj się w sprawy które Cie nie dotyczą. Bo złamanego
zdjęcia nie ma twojego na mojej stronie,wiem jajka ci ścisło żę strona
wyglada lepiej niż twoja, bo twoją strone strona nazwać nie można, co boli ?

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Paweł Wielądek
01-09-2013, 07:03
no, mam juz prawie 14!! to dlatego... z tymi drzwiami
;)

Paweł Wielądek
01-09-2013, 07:14
ciekawe dlaczego kłamałeś (http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=49861&t=49800) w sprawie rzekomej zgody autora na wykorzystywanie zdjęć na twojej stronie??
i skąd wiedziałeś czyje to zdjęcie skoro przysłał ci je jakiś Szwed jako swoje??

łatwo było udowodnić (http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=49906&t=49800), że kłamiesz!!

Mysza1983
01-09-2013, 07:26
żeby nie było niedomówień http://www.arachnoboards.com/ab/showthread.php?t=34135&page=2&pp=15

ziu
01-09-2013, 07:47
no i wyszlo :-) JEDNA WIELKA KICHA.

chyba jednak bylo sie lepiej przyznac.

Zibi
01-09-2013, 07:50
"Watpie czy M.H. kiedykolwiek słyszał o TP. A pozatym to nie odchodza ludzie od nas tylko odchodze z TP i przychodza na AP i TCP.

A naprawdę mądry człowiek wie, że nie zarzuca się publicznie komuś, rzeczy których nie potrafi udowodnić. I ty po definicję "mądrego człowieka" sie nie kwalifikujesz. Jeśli komuś podoba SIE serwis arachnea.pl, tym samym NIE jest Mądry? No to gratuluje wyznawania dośc popularnej w Polsce zasady " mądry ten kto wyznaje MOJE poglądy"

To tyle, idź do siebie tam mozesz podyrygować. Ja tak naprawde nic nie musiałbym tu mówić. wystarczy poczytać, co powiedziałeś. Nic durniejszego od tego nie wymyślę. Śmiech, płacz, zgroza i zgrzytanie zębów..."

Oj, oj, oj. Udowodnilismy ci juz wine, wiec czemu szczekasz? Nie musze wcale sie kwalifikowac do twojej definicji madrosci, bo nie podoba mi sie ona. Nie widze glupoty w tym co napisalem, wytknij mi ja tak jak my wytknelismy ci zlodziejstwo i klamstwo. To tyle. Wracam "gdzie sobie moge dyrygowac". ROTFL

Zibi
01-09-2013, 08:07
Hmm, przypomnialo mi sie cos. Jesli zdjecia przysylal ktos tam, to czemu byly podpisane Huber?

Huber
01-09-2013, 09:14
Hello Juraviel,

after seeing your reactions to this topic (the mails, this thread and the one on arachnoboard) I have asked myself: how old are you!?

all the best,
Martin Huber

Juraviel
01-09-2013, 10:30
Ja wiem co dokłądnie było ty niew tykaj palców tam gdzie Cie nie chcą, to po pierwsze. Kolejna rzecz rozmawiałem o tym z większa ilością ludzi (mam wtyki u bozi co nie?) . Sprawa jest wyjaśniona nie widze sensu ciągnięcia jej dalej.

Morda skasuj topic.

Juraviel
01-09-2013, 10:55
A co mi tam - biore na siebie moralna odpowiedzialnosc za krowy, ktore weszly w szkode i golebie, ktore sraja na samochody stojace pod drzewami. Wkoncu temu tez ktos musi byc winien, powiedzmy, ostatnich zamachow bombowych w Iraq albo suszy w Bangladeszu - rowniez moze pan wskazac na mnie i arachnea.pl - bo czemu nie? Wszystkiemu i tak jest winny Kaczor Donald :)

Jedyna wina ktora moze lezec po mojej stronie to za duze zaufanie do znajomego ze Szwecji, ktory mi te wszystkie zdjecia wyslal.

P.S. - Zibi - masochistka z poważna wada wzroku, nie przejmuj sie, nikt nie jest doskonaly, masz napewno inne zalety

Zibi
01-09-2013, 11:09
"P.S. - Zibi - masochistka z poważna wada wzroku, nie przejmuj sie, nikt nie jest doskonaly..."
To zes zablysnal, jak pet w kaluzy;] Musisz wrocic jednak do podstawowki (o ile ciagle tam nie jestes) bo myla ci sie rodzaje: zenski z meskim.

"masz napewno inne zalety"
Mozliwe, za to ty nie.

Juraviel
01-09-2013, 11:39
Nieczytasz dupku co pisze, nie ukrucaj moich wypowiedzi ,tylko znajdź własne - bo to teraz ty powielasz. widać nie stać Cie na nic innego do powiedzenia, zreszta się tego spodziewałem.

Juraviel
01-09-2013, 11:41
Zibi- ale nie bedziesz płakał ?:)) , jak tak to daj cynk to ci kupie traktorek.

Zibi
01-09-2013, 11:46
Ehh, Juraviel, nie mam slow do ciebie ;] Twoich wypowiedzi nie skracam, a jedynie rozcinam na 2 czesci, aby latwiej bylo ci zrozumiec. A traktorek sie przyda, nie powiem :D Dajmy moze sobie spokoj, bo nie o to sie rozchodzi kto sobie bardziej (kolokwialnie powiem) dosra.

Huber
01-09-2013, 12:21
Hello Juraviel,

can you please send me the name and the mail addy from this swedish guy via private mail – thanks in advance!

all the best,
Martin

Awikularia
01-09-2013, 13:04
Hmm, dlaczego Huber ma w profilu, ze jest z Boleslawca???????

morda
01-09-2013, 13:12
Może coś musiał wybrać...

Lolowa dyskusja. Paweł i Juraviel - pogadajcie sobie prywatnie na jakiejś giełdzie. Ciekawe kto wtedy będzie "górą" :)

Paweł - jak mój samiec vagansa - żyje toto jeszcze?

Zibi
01-09-2013, 13:16
Moze dlatego, ze slaby z polskiego jest :)

Dark Raptor
01-09-2013, 13:16
Może nie kapował rejestracji i wrzucił to co mu pasowało :)

Mysza1983
01-09-2013, 14:38
wystarczy popatrzeć z jakiej domeny to pisał pD9E94558.dip0.t-ipconnect.de nie sądze że jakiemuś terraryście chiało by sie tak kombikować :-)

Juraviel
01-09-2013, 15:25
Więc tak, przemyślałem to wszystko i chciałbym się wypowiedziec, nie są potrzebne dalsze komentarze zamknięcie tematu. Jest moją winą to że to ja wsadzałem zdjęcia, jestem za to odpowiedzialny, moja winą jest to że nie dopilnowałem spraw które powinny zostać dopilnowane, ale nigdy w życiu nie chodziłem po stronach i nie ściagałem zdjęć, by włożyć je na arachnea.pl. Ten serwis zbyt dużo pracy mnie kosztował by robić takie bzdury. Przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuc urażeni w jakis sposób dowiadując się o tym, ale nie życze sobie anonimowych wiadomości na gg " czesc złodzieju zdjęć" bo nigdy niczego nie ukradłem i nie mam zamiaru. Zagraniczni autorzy których zdjęcia były na stronie jż dostali maila z przeprosinami, mam nadzieje że posłałem je wszystkim których zdjęcia były na naszej stronie bez ich zgody, bo zaznaczam że nie wszystkie zdjęcia dochodziły do mnie z tego samego źródła, nie które np: od prizza zostały mi przysyłąne przez nich samych. Zdaje sobie sprawę że moja reputacja została nadszarpnięta w jakiś spobób i postaram sie to naprawić. Mail do gościa który nadsyłał mi zdjęcia juz podałem osobom m.in. Martinowi. Teraz oni to załątwiają między sobą. Uważam temat za zamknięty. I nie będe więcej odpisywał w tym wątku. Jeśli ktos chce o tym porozmawiać zapraszam na gg, bądź mail.

Juraviel
01-09-2013, 15:27
Więc tak, przemyślałem to wszystko i chciałbym się wypowiedziec, nie są potrzebne dalsze komentarze zamknięcie tematu. Jest moją winą to że to ja wsadzałem zdjęcia, jestem za to odpowiedzialny, moja winą jest to że nie dopilnowałem spraw które powinny zostać dopilnowane, ale nigdy w życiu nie chodziłem po stronach i nie ściagałem zdjęć, by włożyć je na arachnea.pl. Ten serwis zbyt dużo pracy mnie kosztował by robić takie bzdury. Przepraszam wszystkich którzy mogli się poczuc urażeni w jakis sposób dowiadując się o tym, ale nie życze sobie anonimowych wiadomości na gg " czesc złodzieju zdjęć" bo nigdy niczego nie ukradłem i nie mam zamiaru. Zagraniczni autorzy których zdjęcia były na stronie jż dostali maila z przeprosinami, mam nadzieje że posłałem je wszystkim których zdjęcia były na naszej stronie bez ich zgody, bo zaznaczam że nie wszystkie zdjęcia dochodziły do mnie z tego samego źródła, nie które np: od prizza zostały mi przysyłąne przez nich samych. Zdaje sobie sprawę że moja reputacja została nadszarpnięta w jakiś spobób i postaram sie to naprawić. Mail do gościa który nadsyłał mi zdjęcia juz podałem osobom m.in. Martinowi. Teraz oni to załątwiają między sobą. Uważam temat za zamknięty i nie będe więcej odpisywał w tym wątku. Jesli ktoś chce o tym ze mną porozmawiac zapraszam na gg bądź mail.

Zibi
01-09-2013, 15:59
W koncu jakies konstruktywne dzialanie... Rosniesz w moich oczach :)

Awikularia
02-09-2013, 00:38
Och, chcialam rozladowac atmosfere, juz tak sie ze mnie nie smiejcie, dobrze? ;)

Zibi
02-09-2013, 03:33
Podzialalo :) 5 postow, ktore nie sa wyzwyskami jest tego dowodem :)

SDY
02-09-2013, 05:13
boze, ilez tu agresji i niepotrzebnych wyzwisk... czytalem wasze wypowiedzi 2 ray a i tak nie do konca wiem o co wam biega....

GALN
02-09-2013, 05:53
testuję czy da się z tajwanu napisać ciekawe jakie mam teraz ip

GALN
02-09-2013, 05:57
widzisz Mysza1983 jakie proste w poprzednim poście moje ip made in tajwan hihihihi :)Tylko zapomniałem napisać Wysilam pajkonki tanio dlia colekuf z polska heehe ;)

Paweł Wielądek
02-09-2013, 06:17
widzę, że niektórzy próbują podważyć autentyczność wypowiedzi Martina (a jednocześnie zaprzeczyć kłamstwom Juraviela i fabrykowaniu przez niego e-maili)

najprostrzym sposobem sprawdzenia czy to nie mistyfikacja jest napisanie do niego prywatnej wiadomości poprzez forum

werni
02-09-2013, 06:25
Paweł, nikt tutaj nie próbuje podważać autentyczności Hubera, wystarczy poczytać forum Arachnoboards żeby się zorientować skad się tu pojawił. Sprawa początkowo wymknęła się spod kontroli, ale z tego co mi wiadomo wszystko jest na najlepszej drodze do wyjaśnienia sytuacji.
Wydaje mi się, że dalsze drążenie tematu i rzucanie się sobie do gardeł nie ma sensu.

Paweł Wielądek
02-09-2013, 06:43
Krzyśku, masz rację! Wystarczy poczytać na Arachnoboards.

Chciałbym również zaznaczyć, iż nie było moim zamiarem rzucać się komukolwiek do gardła. Po prostu nie mogłem udać że nie widzę tam ukradzionych zdjęć - przed napisaniem pierwszego posta w tej sprawie na forum publicznym upewniłem się że sdjęcia są rzeczywiście użyte bez zgody właścicieli.
Jednak kiedy kilka razy mnie obrażono, na forum oraz w prywatnej korespondencji, zmieniłem nieco sposób rozmowy z osobami mnie obrażającymi.

To wszystko.
Rzeczywiście chyba czas zakończyć dyskusję.... chyba że okaże się że ten młody człowiek znów coś kręci, wtedy należy to wyjaśnić. Ale mam nadzieję że wyciągnie z tej lekcji jakąś pożyteczną naukę na przyszłość.

GALN
02-09-2013, 09:23
Paweł ja tylko myszy chciałem pokazać że to nie problem ip zmienić hihihi co do tematu postu ja się nie wypowiadam mi nic nie skradziono hihihih nawet jakbym miał jakąś fotkę któregoś z moich pajączków a ktoś wprowadzony w błąd umieścił by ją gdzieś nie miał bym pretensji.Co innego jeśli strona lub gazeta zawierała by nierzetelne informacje wtedy może bym się troszkę polluł :)

Lu
03-09-2013, 07:39
No ja mam tylko nadzieje ze chlopaki z arachnea.pl zapamietaje ta lekcje i wyciagna odpowiednie wnioski, zeby taka sytuacja wiecej nie miala miejsca. Umieszczanie zdjec, filmow, opisow itd na stronach tym bardziej portalach bez zgody wlasciciela jest raz niegrzeczne , dwa "chyba" nie zgodne z prawem. Tak wiec wyjasnienia wlasciciela (zalorzyciela) strony arachnea.pl ze nie jest w stanie wszystkiego sprawdzic sa nie na miejscu.
p.s. Jak nie jestes w stanie sprawdzic to nie dawaj tego na oficjalne strony podpisujac jeszcze swoim logiem.Kazda zamieszczona rzecz powinna byc sprawdzona bez wyjatku.

Strona a raczej osoby ja prowadzace stracily duzo w moich oczach.
p.s 2 panowie z arachnea troche kultury osobistej by sie przydalo (zamiast obrazac lepiej poprzez KULTURALNA konwersacje dochodzic swoich racji - tak robia cywilizowani ludzie) to ty Juraviel zachowales sie jak dzieciak.


----------------------------------------
Warszawa-Bielany

Huber
03-09-2013, 12:13
ist ja nett dass Du Dir so viel Mühe gemacht hast so viel zu schreibe, war nur umsonst da ich es nicht verstehe und mir auch nicht die Arbeit machen werde es zu Übersetzen! =;-)
Also, wenn ich Dir auf englisch schreibe, dann antworte gefälligst auch auf Englisch!!

Zibi
03-09-2013, 12:16
Hmm, a tlumaczenie? ;]
Can You translate this to English?

Mysza1983
03-09-2013, 15:26
ogółem chodzi mu o to że powinniśmy odpisywać w jezyku którym on to napisał, za frajer mu nikt nie podejmnie się tłumaczenia tego (nienawidze tego ścierwowatego języka ale chyba o to mu chodzi)

Mefisto
03-09-2013, 15:48
Niech się nauczy polskiego. :P

Juraviel
03-09-2013, 15:51
Ok, wiec żeby formalności stało się za dośc, rozmawiałem z Pawłem W. mam nadzieje że i także między nami już teraz jest wszystko wporządku. Przeprosiłem go juz na gg ,ale chce to zrobic także tutaj,nie zasłużył sobie na to żebym go obrażał,bo nic złego nie zrobił ,wykrył nadużycie praw autorskich, za co mu dziekuje. Sprawa z autorami jest załatwiona, pogodziłem sie także do skakanie mi do gardła bez wstępnego wyjasnienia sytuacji. Dało to nam nauczke, głównie mnie ,teraz będe bardziej sprawdzał materiały które do nas napływają.
Ciesze sie ze wspólnego naprawiania błedów.

Miłego dnia życze
Juraviel

Zibi
04-09-2013, 07:23
"ogółem chodzi mu o to że *powinniśmy odpisywać w jezyku którym on to napisał, za frajer mu nikt nie podejmnie się tłumaczenia tego* (nienawidze tego ścierwowatego języka ale chyba o to mu chodzi)"
To juz chyba nie nasz problem :)

42d3e78f26a4b20d412==