PDA

Zobacz pełną wersję : bezszelestni zabójcy z internetu



tomi666
31-08-2013, 04:01
oto pierwsza i trzecia strona jesdnej z lokalnych gazet wydawanych w moim miescie.
text oczywiscie dotyczy mojej osoby.
jestem w trakcie pisania sprostowania do tych bzdur!
wiecej na temat http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=19&i=1923&t=1923

tomi666
31-08-2013, 04:03
oto skany :)
http://6sic6.fm.interia.pl/gazeta1.jpg
http://6sic6.fm.interia.pl/gazeta2.jpg

Bocieq
31-08-2013, 04:31
Ehh ale to są *tu... :/ "ukąszenie przez niektore odmiany tego OWADA powoduje natychmiastową smierc ofiary" no poprostu oczy bolą od czytania tego

*- tumany

Pozdrawiam

KoMar_83
31-08-2013, 04:49
tomi666 wyślij mi na maila te skany, bo coś mi się nie ładują, a chciałbym to zobaczyć: shaybooz@o2.pl ... dzięki z góry...

Vagansmen
31-08-2013, 04:53
Ale durnie: ukąszenie przez ptasznika może zagrażać życiu i zdrowiu człowieka. Totalne debile!

Dark Raptor
31-08-2013, 04:58
Zobacz topic:
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=100&i=2898&t=2898

Grażynka
31-08-2013, 05:19
ale pierdoły...........

gekus
31-08-2013, 05:38
Pierdolą kociopały... "(...)Owady(...)" Aż mi się łezka ze śmiechu zakreciła... Walnięci i tyle. Jak tak to powinni zająć sie naprawde nie legalnymi przypadkami, a nie takimi "bzdurami". To są ciule. Tomi666 mów jak Ci pomóc. Jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy to mów. Pozdro i trzymaj się. Jesteśmy z Tobą pajęczynową duszą!!!!

cyclosternum
31-08-2013, 06:07
KUR... pier.. pismaki najpierw by mogli poczytac na temat pająków a poten pieprzyc głupoty zgodne z prawdą pużnie,ludzie myślą ze to kur.. zabujcze bestie które zabijają ludz.Zbluzgał ktos tego kolesia co napisał ten artykuł?? może tżeba go do edukować? i niech naisze zprostowanie ku... jeden . A poza tym mogli by sie zając czyms ciekawszym a nie uczciwymi hodowcami pająków

wino
31-08-2013, 06:16
nooooo z deczka brednie napisali

Nevermore
31-08-2013, 06:19
normalnie zal slow....co za debile! normalnie brak mi slow...

Kretschmer
31-08-2013, 06:40
Wysłałem mu maila ale "grzecznego" bo taki, w którym bluzgam mógłby wpłynąąć na dobre imię terrarystyki i gość mógłby napisać artykuł jakimi jesteśmy złymi i niekulturalnymi ludźmi, o ile on by to przeczytał po zobaczeniu samego początku.

tomi666
31-08-2013, 07:22
to co mi potzrbne to jakas porzadna podstawa prawna w/g ktorej moge sprzedac kilka sztuk ptasznikow w ramach sprzedazy hobbystycznej i nie jakiejs tam hodowli!
gezej u mnie jesli chodzi o kompa i mp3...

jw73
31-08-2013, 07:25
Tomi666 według tego artykułu to ty straszny bandyta jesteś. ;-)

Yeter
31-08-2013, 07:50
Z kim my sie zadajemy ?? :ppp

LUKa_
31-08-2013, 08:31
Proponuje zrobic przekierowanie z adresu www.terrorystyka.com.pl na www.terrarystyka.com.pl ... ogolnie to zenada najgorsze jest to ze ludzi wierza w takie artykuly bo zobaczyli w tv czarna wdowe a dla nich to jedno i to samo ... boze widzisz ta ciemnote i nie oswiecasz ... siasc i plakac

matka__
31-08-2013, 10:10
większych bzdór jeszcze nie czytałem niż te artykuły

Death
31-08-2013, 10:13
Też napisałam maila gościowi echm...grzecznego a jak to odbierze to się być może okaże...chociaż na usta cisnęły mi się zupełnie inne słowa...

Pozdrawiam!

krzdab2150
31-08-2013, 12:34
Ale jaja.
To przykre, ze takie rzeczy maja miejsce, wspolczuje, ze Cie to dotknelo i musisz teraz wszystkim udawadniac, ze nie jestes wielbladem.

Na wszelki wypadek zarejestrowa lem te cholerne brachypelmy, ale ja nie sprzedaje, tylko trzymam.

kosiu
31-08-2013, 14:05
Fajne te owady heheehe

i`am
31-08-2013, 15:48
i opis murinusa zywcem przepisany z tcp...

Chaberek
31-08-2013, 16:18
Słów mi brak...do czego to dochodzi...

ketnip
31-08-2013, 23:24
jednym słowem rozpier...... mnie ten artykuł, takie gówna jeszcze nie widziałem, szkoda ze są tacy ludzie na tym świecie co piszą takie pierdoły, słów brak........

Kretschmer
01-09-2013, 02:31
Przeczyta takie bezmuzgie coć (Dziennikarz czy oficer śledczy) że jad takiego a takiego pająka jest silniejszy od innych i ugryzienie może być przykre to zaraz że śmiertelne będą pisać... oni chcą koło siebie wywołać sensację, żeby ludzie robili:
-Jaaaaaacie.... ale to straszne!!!
-Noo... a jakie groźne

itp.

Palanty... nie znają się a piszą...
a może ktoś kto się dobrze zna i ma talent do pisania zaoferowałby się jakiejś gazecie i napisał za darmo rzetelny artykuł (O ile tak się da)

tomi666
01-09-2013, 10:01
Witam!
proszę Państwa, text sprostowania jest już gotowy.
czytali je już vorax, awikularia i dr Robert uznając je za dobre. myślę, że nie popełniłem tak żenujących błedów jak pan J.
jutro po pracy udaję się do gazety, a dokładniej jej red. nacz. celem wręczenia mu tego wspaniałego textu w asyście mojej Pani. "stara dziennikara" z niej (oj będziesz mnie Edit za to stwierdzenie biła :)) wiec mam pełne wsparcie merytoryczne i duchowe.
mam też wielką prośbę do wszystkich forumowiczów - nie piszcie do pana J. - szkoda Waszego cennego czasu i nerwów, a nie chciałbym żeby przez nadmiar mięsa w mejlach podważąli moje prawo do druku sprostowania.
jutro wrzuce na forum co i jak w gazecie i w ogóle.
udam się też do prokuratury z pisemną prośbą o możliwość przeniesienia P. Irminia do nowego faunaboxu, bo przeszła dziś kolejną wylinkę i nie mieści się juz w pojemniku na mocz. wiem, że to głupie, ale oficjalnie pająki są w dyspozycji prokuratury, a znajdują się w moim pokoju, bo nie ma chętnego na zaopiekowanie się nimi.

LUKa_
01-09-2013, 17:40
Tomi666 no ale dlaczego wszystkie pajaki chcieli ci zarekwirowac tylko smithi prawda?? wiec dlaczego pytac musisz o irminie ?? tak sie zastanawiam jak to wyglada, pozatym najbardziej mnie smieszy fakt ze teraz bede kupowal pojemnik na mocz za 30 zloty + gratis pajaczek :>

krzdab2150
02-09-2013, 00:22
Pranoja. Ja chyba uprzedzę atak i sam napisze artykuł (rzetelny) i postaram się opublikować go w lokalnej prasie. Znam paru dziennikarzy, moze zainteresuja sie tematem (na pewno). Ujawnie sie po prostu, mam kilka pajączków oraz mam także papier ze starostwa na brachypelmy, co mi tam...

Awikularia
02-09-2013, 00:37
Zastanawiam sie, czy nie zrobic tego samego. Tylko czy to cos da? Po moich przejsciach z prasa - stek bzdur, ktorych w zyciu nie powiedzialam - watpie, czy bede wierzyc prasie w jej zapewnienia... Brukowce szukaja taniej sensacji i tyle... :/

krzdab2150
02-09-2013, 01:36
No właśnie... przecież nudny artukuł o pająkach trzeba będzie jakoś w redakcji ubarwić, nadać mu fajny tytuł (w stylu "jadowite bestie") ...
Może racja, eeeeh - szkoda słów.

A przy okazji zapytam o jedno: podobno jest jakieś Polskie Stowarzyszenie Terrarystyczne w Polsce??

Natrafiłem na coś rakiego : http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=2&i=342&t=342
ale od 3 ,miesięcy chyba nic im się nie udało wyjaśnić.

O! przepraszam! doniesienie o jakimś wężu na TVN, ale gruba sprawa, nono!
Według mnie chory problem, i to gdzieś za morzem, a tutaj terraryści traktowani są jak terroryści!

Polecam uwadze PST ważne sprawy - oczywiście nie jestem uprawniony,żeby się wypowiadać, nie jestem ich członkiem. Należałem to paru stowarzyszeń i za każdym razem miałem wrażenie straty czasu. Tak więc czy z PST, czy bez - trzeba sobie radzić samemu i przyjmować jakieś lokalane ataki oraz wyjasniać niekonsekwencje prawne i ogólny brak odpowiedzi na wiele pytań.
Przyznacie chyba, że lepiej byłoby, gdyby jakieś przepisy odnośnie trzymania czy przesyłki zwierząt jadowitych były. Jak nie ma takowych to powstaje chaos i dezinformacja w stylu "zakazane zwierzaki" itp.

PST - do dzieła!

GALN
02-09-2013, 05:31
jest rozwiazanie od kolegów za granicy załatwić Cites i potwierdzenie urodzenia w niewoli jeśli u nich też trzeba takie mieć ,nikt wtedy się nie będzie dowalał bo nikt nie jest w stanie udowodnić że twoja dorosła samiczka to nie ta na papierku no chyba że będą robić badanie DNA hiehie :):):) a z drugiej strony powinni wprowadzić przepis dzięki któremu można było by rejestrować dorosłe samice ptaszników z listy,z cofnięciem się o poprzedniom osobę "hodowcę" od której pochodzi potomstwo mogli by wtedy powiedzieć jak to polskie społeczeństwo przyczynia się do podczymania zagrożonych gatunków.A tak nie mają nic.

Awikularia
02-09-2013, 08:16
Z Czech sie nie da - u nich nie ma obowiazku rejestracji ptasznikow, wiec nie maja na nie papierow. I nikt sie nie czepia sprzedawania Brachypelm... :/

42d3e78f26a4b20d412==