PDA

Zobacz pełną wersję : 2 nogi



Dymek
31-08-2013, 11:18
Siemanko

Moj P. morinus po przejsciu wylinki na L2 stracił 2 nogi jak to mozliwe?? A i kiedy mu odrosną ?? Bo troche tak śmiesznie wygląda bez tych nóg.

Pozdrawiam Damian

daamiaan@poczta.fm
Telefon 508633790
GG 3214841

Być sobą i trzymać swego zdania

Hwarang
31-08-2013, 11:31
Jak widac mozliwe. Zdaza sie. Powinny odrosnac po wylince, gora dwoch.

tasiemiec
31-08-2013, 13:23
a czy brak odnozy bedzie przeszkadzal w czasie wylinki??? moj smithi tez nie ma dwoch nozek i boje sie o niego ze sobie nie poradzi (pierwszy raz mam do czynienia z kaleka) pozdrawiam

Deathscythe
31-08-2013, 13:33
Wy to macie problemy z tymi pajakami mi nigdy w życiu nie zdarzyło się żeby mój którykolwek pupil stracił nogę albo jeszcze coś innego :)

wino
31-08-2013, 13:43
raczej nie powinno mu przeszkodzic w wylince

rastafaq
31-08-2013, 14:44
No wiesz Deadczysajt, jak ktoś trzęsie pudełkiem żeby pająk wyszedł z norki , a tym samym okazuje mu swoją miłość i nadopiekuńczośc to potem i nogi odpadają, nie ma sie co dziwić.
Ja też nigdy nie miałem przypadku żeby noga odpadła, ale widać , że są modele którzy i z gówna potrafia gwiazdke ulepic.

Hwarang
31-08-2013, 16:03
Bywa i tak ale nie zawsze. Moja vagansica np zostawila noge w wylince (polowa zostala w srodku, ale odrzucila cala) Nie wiem czemu tak sie stalo :/ Przed chwila smiciak spadl z sufitu na ktorym siedzial ale zaczepil jedna nogao otwor wentylacyjny. Na szczescie wysokosc jest taka, ze nieco rozciagniety ale jednak mial kontakt z podlozem ale nie mogl sie odczepic, balem sie, ze ja sobie zlamie. Na szczescie poszlo ok.

tasiemiec
01-09-2013, 01:00
no sorry ale skoro przyszedl do mnie pajaczek poczta bez nozek to co ja na to poradze??? mam uspic go albo zwrocic???? od razu bierzecie za pewnik ze pewnie bawilem sie z nim w "podaj lape" i za mocno ja pociagnalem....

SPeCTeR
01-09-2013, 02:47
Nie przejmujcie sie, nozki odrastaja. Ja mialem problem ze swoim vagansem. Przy przejsciu z L2 do L3, stracil 3 nogi, a kolejne 3 byly wygiete pod dziwnym katem. Wlasciwie sie nie miaj jak ruszac, ale uparlem sie, ze go odratuje. Mimo, ze wlasciwie sie nie ruszal, to i tak go karmilem, a wlasciwie sadzalem blisko kawalka pinki, lub wrecz sadzalem na niej, a pajak sobie jadl, a potem go zsadzalem. Po dwoch tygodniach musialem mu obciac te 3 nogi, poniewarz zaczely gnic i plesniec. Po przejsciu z L3 do L4 pajakowi odrosly 2 tylne nogi, jednak stracil nastepne, i wyszlo na to, ze ma tylko 2 cienkie tylne nogi, oraz jedna nogoglaszczke. Nie poddalem sie jednak i nadal robilem swoje. Po L5 odroslo wlasciwie wszystko, poza nastepna nogoglaszczka, ktora stracil. W tej chwili jest L6, ma wszystkie nogi, jedna nogoglaszczke ma co prawda ciensza, ale po L7 bedzie OK. Jest troszke mniejszy od innych L6, ale to nieszkodzi :> Grunt, ze bedzie zyc :> Takze nie przejmujcie sie, jak pajak straci jedna, czy dwie nogi.

Farek
01-09-2013, 03:57
Przezyje na 100%

42d3e78f26a4b20d412==