PDA

Zobacz pełną wersję : Przekręt roku - wypowiedzcie się.



Juraviel
11-09-2013, 09:25
odrazu pisze na początku ze nie chce nikogo pogrążać, ale stała się taka sprawa, kupiłem ptaszniki (crawshayi i versi ) z tego ogłoszenia http://www.terrarium.com.pl/forum/read.php?f=31&i=5087&t=5087#reply_5087.
Pająki do mnie doszły, otwieram paczke, wyciągam pudełko z crawem a pająk rozmazany prawie na całym pudełku - był zapakowany tak : chusteczki mokre, i około 3,5 cm przestrzeni po której podejrzewam latał jak tylko chciał i gdzie chciał, Ale OK!!! zdarza sie!!!, otwieram podobno niewysexowanego versicolora, patrze a on ma bulbusa jak z tąd do berlina, i powiedzcie mi czy takiego pająka można nazwać niewysexowanego? przecież to się w tych kategoriach nie mieści !! jak ma bulbusy to chyba samica nie jest!!!. Ten pan (red-689) siedzi na tym forum już dość długo,ale chyba w takim przypadku trudno mówić o uczciwości. Prosze się wypowiedziec na ten temat, dziekuje.

Mantis
11-09-2013, 09:35
LOL a ja przed chwilą czytałem posta tego goscia i napisał że on już jest HOHO na tym forum i nikomu cegły nie wyśle cegły nie ale zwałuje tak HAHAHA Pozatym jak jestes już tak długo na tym forum kolego powinieneś wiedzieć jak sie pająki pakuje Ale widze sprostowanie troche (mimo wszystkiego starałbym sie o kolejnego :P krawszaja)

Masa
11-09-2013, 09:41
Historia z cyklu "nie do wiary"....wspolczucia Juraviel....szkoda Crawshayia i kasy,ktora wydales...wydaje mi sie,ze czlowiek z ktorym prowadziles interes w ramach rekompensaty powinien Ci wyslac innego Citharishiusa...ale to tylko moje skromne zdanie..Pozdrawiam

morda
11-09-2013, 09:51
Ja powiem tak - to nie to Forum. Od tego jest Giełda. Tam się kłóccie.

42d3e78f26a4b20d412==