PDA

Zobacz pełną wersję : Przekręt roku - wypowiedzcie się.



[RED-689]
11-09-2013, 10:05
Sorka ze tu sie podkleje ale mam w zwyczaju sie bronic jezeli ktos mnie oczernia.

Nie mam najmniejszej ochoty bronic sie ani pakowac w kolejne posty-lawiny prowadzace do niczego. Wiec bedzie to moja jedyna wypowiedz doklejona do tego posta. Jak juz napisalem w innym poscie. Obojetnie od kogo bym nie uslyszal ze zalezy mu na TANIEJ PRZESYLCE nie wysylam inaczej niz + 25zl PKP co zawdzieczac bedziecie Panu Juravielowi. Ktory raz ze trafil do mojego 1% klientow nie zadowolonych. Dwa ze na w/w sytuacji ktorej do konca nie rozumiem i uwazam ze jej wyjasnianie jest conajmniej ze uzyje tutaj tego slowa POKRETNE. W emailach raz czytam ze pajak roztrzaskal sie o pudelko ("kalowka" z wilgotna lignina-powyzej tygodnia czekalem na tak wyslane paczki z zagranicy i nic sie nie dzialo) w innych ze pajak zdechl. Paczka idealnie opakowana (kto zamawial u mnie wie dobrze ze malo kto tak je pakuje i nie licze sie tu z kosztami...) szla dwa dni.
Z racji tego ze nie jestem stalym handlerem a sprzedaje tylko to co mi zostalo z racji wyjazdu z kraju zaproponowalem (bo akurat C.crawshayi jak widac w dziale sprzedam.. zostal mi jeden) ze odesle jeszcze jednego pajaka (pomimo pokretnych sytuacji co do tego jak padl) w pierwszej wersji za 50zl z wysylka pkp gdzie koszt samego pajaka przy L8 wyniosl by DWADZIESCIA PIEC ZLOTYCH! i tu nie uzyskalem zadnej odpowiedzi. Zaproponowalem ze wysle go za koszt samej przesylki bo zrobilo mi sie (..nawiasem mowiac nie wiem czemu moze taka mam nature) zal kupujacego. Odpowiedzi rowniez nie bylo za to pogrozki tu cyt. "..ZASTANAWIAM SIE JAK ZEPSUC CI OPINIE.."[b] Zawsze staralem sie uczciwie podchodzic do nie wielkich bo ciezko nazwac je duzymi ale interesow w terrarystyce. Sprzedajac to co mam i wlozylem swoj trud zawsze staralem sie zeby kupujacy byl zadowolony. Ktos kupujacy (nie pamietam emaila a podawanie danych to przestepstwo wiec powiem tylko bo nie wiem czy ta osoba sobie zyczy ze byl to Maciej S. z Prudnika) otrzymal pajaki za czesc kwoty o jakiej mowa byla w moim ogloszeniu dolozylem mu kilka Blaberus sp. Equador, ktos inny kupujacy dwa pajaki dostal Aspivenin do odsysania jadu. Tak samo stalo sie z uzytkownikiem Juraviel'em. Dostal on samca P.rufilaty (o czym jak widze nie wspomnial) calkowicie za darmo co uznal za sposob "uglaskania". Coz [b]WIDAC NIE WARTO SIE STARAC.. NIE DODAJE JUZ NIC ZA DARMO I CHOC MIAL BYM POBRAC MIN. OPLATE TO TAK BEDZIE! Fakt ze samca nie mialem czasu sprzedawac mimo to jezeli cos otrzymuje sie za darmo wydaje mi sie ze jest to ladny gest ze strony sprzedajacego. Co do samej A.versicolor ja u niej bulbosow nie zauwazylem a sam pajak sprzedawany byl jako NIE WYSEKSOWANY wiec nie uwazam ze popelnilem jaki kolwiek blad ani zaniedbanie.

Szczerze mowiac siedzac tu od.. nie pamietam ale dobrych pare lat :-) ciesze sie ze sytuacja zyciowa zmusza mnie do sprzedania tego co mam i opuszczenia na jakis czas tego forum. (chociaz mam nadzieje ze w UK uda mi sie sledzic i czesto odpowiadac na coniektore posty..)[b] Ciesze sie nie dla tego ze hobby to znudzilo mi sie ale wlasnie dzieki takim uzytkownikom jak ten moj 1% niezadowolonych i chcacych za wszelka cene zepsuc mi opinie.


Pozdrawiam

Juraviel
11-09-2013, 10:12
Słuchaj mi tutaj nie chodzi o przesyłke! i zapakowanie pająków,bo napisałem ze co do crawshayi nie miałem problemów bo mogło się tak zdarzyć że pająk zdechł i sie zdarzyło nic do tego nie mam pogodziłem się, mnie tylko pikło że mnie oszukałeś na versi ponieważ mógłbyś mówić ze nie wiedziaęłs ze to jest samiec gdyby nie miał bulbusów, a one je ma, i tutaj juz sie nie mówi i wysexowanym ptaszniku tylko o samcu, jakoś cięzko mi uwierzyc ze ty tego nie widziałeś, poprstu uwarzam ze kłamiesz, bo nie siedzisz w tym temacie tydzień tylko bardzo długo. a bulbusy widac obrazu jak sie spojrzy na nagogłaszczki wiec nie wciskaj mi kitu. Zastanwiam sie tylko czy zepsuc ci opinie na forum dając ten temat ,może się wypowiedza? a to ze dales mi samca rufilaty co z tego? myslales ze tak mnie ugłaskasz ze nie bede zły na versi ? głownym założeniem było wysyłajac ci 250 zł!!!!!!!! ze to są samice, a teraz wyląowałem z dwoma samcami któe zdechną po 2 miesiacach, wiec mi nie gadaj bzdur że nie wiedziałęs ze to jest samiec.
kolego to jest mój mail który do ciebie napisałem, nie to co ty napisałeś, twoja korekta jest zajebistym kłamstwem.

Juraviel
11-09-2013, 10:18
I jak siedzisz tutaj długo to raczej powinienes wiedziec jak wygladają bulbusy prawda? hehe nie wciskaj kitu i nie preparuj moich mailu, bo mam je w wysłąnych wiec nic ci to nie da, w każdej sekundzie jestem w stanie je tutaj wklejić.

Foxtrott
11-09-2013, 10:23
kupowałem od Reda versi niedawno i jestem zadowolony zarówno z kontaktu, przesyłki, jaki i z towaru.

[RED-689]
11-09-2013, 10:23
> mnie tylko pikło że mnie oszukałeś na versi

Nie widzialem u niej zadnych bulbosow. A kupujac nie wyseksowanego pajaka musisz sie liczyc z tym ze masz 50-50%.

Zaczynam podziwiac inne osoby ktore sprzedaja i nie emocjonuja sie wdajac sie w dyskusje z kims takim jak Ty.

Glownym zalozeniem jest nauczyc sie czytac to co pisze a nie poddawac sprawe wlasnej interpretacji!

[RED-689]
11-09-2013, 10:39
Aha... jeszcze jako ciekawostke ze sobie wlasnie przypomnialem. Pan Juraviel zostal mi polecony przez Maikardona jak dobrze pamietam nick Szymona. Zadzwonilem do niego osobiscie i chcial zebym podal mu numer konta. Powiedzialem ze moze wkrasc sie w to niezgodnosc i wysle mu go sms'em (pomimo ze aktualnie mam kom. w naprawie i sprawiawilo mi to klopot). Po kilku pytaniach na temat tego czy juz doszla paczka i moich odpowiedzi ze DALEJ NIE MAM PRZEKAZU! okazalo sie ze brat... wykasowal mu go z komputera. OK jeszcze raz komorka kolegi. Jeszcze raz sms. Jeszcze raz podobne oczekiwanie, konsternacja i nerwy po pytaniach co z pajakami nie majac wplaty. Dalej oznajmilem ze wplaty nie ma na co Pan Juraviel stwierdzil ze podalem mu o 4cyfry za krotkie konto (nie przecze poszlo na dwa sms'y wiec moze wystarczylo odrobine sie zastanowic!). Mimo to po jakims czasie przekaz dotarl (pomijajac aspekt wplacania z poczty polskiej i oczekiwania Pana Juraviela ze bedzie na drugi dzien.... gdzie moja cierpliwosc juz sie wyczerpala i przez jakis czas przestalem na emaile odpowiadac).

Myslac ze to koniec klopotow wyslalem pajaki a tu znow cos nie tak. Sprawe chcialem zalatwic polubownie tracac na tym kolejnego pajaka. Ale jedyna odpowiedzia jaka otrzymalem to to ze chce zwrotu pieniedzy i odsyla mi paczke.


Jak juz mowilem nie widze w tym swojego niedopatrzenia, bledu itp. i sprawe uwazam za zamknieta o moich nerwach nie wspominajac.


Pozdrawiam (te 99,9%... :-)

[RED-689]
11-09-2013, 10:41
> kupowałem od Reda versi niedawno i jestem zadowolony zarówno z kontaktu, przesyłki, jaki i z towaru.

Widziales jak zabezpieczam paczki. Ja za to nie widzialem zeby ktos specjalnie do wysylek poswiecal grube Rubermind. Szczerze - wierzysz ze pajak mogl sie roztrzaskac?


Pozdrawiam

Juraviel
11-09-2013, 10:46
nie brat tylko kzyn gwoli ścisłośi, ja przynjamniej nie prosze ludzi że bu pospisywali sie pod postami, zeby zwiększyć szanse zakupu. Zreszta nie ważne, nie chce tego drążyć a to ze nie wiedziałęs ze versi ma bulbusy i jest niewysexowana to smieszne wręcz, świadczy to tylko o twoich wiadomościach na temat tego co sprzedajesz. jestem ciekawy jakby zareagowali inni na moim miejcu, ze bys im napisał ze nie wysexowany a [rzyszedł samiec z bulbusami wielkimi jak banany. OVER.

Maikardaaion
11-09-2013, 11:12
Moze teraz ja :)
Gwoli wyjasnienia, mialem okazje robic interesy i z Juravielem i z Red'em. Z obu kontrahentow jestem osobiscie zadowolony. Polecalem ich sobie wzajemnie gdyz tak pozwalalo mi moje doswiadczenie. Sytuacja ktora wynikla jest przykra zapewne dla obu stron, ale coz czasami tak sie to konczy.

Juraviel
11-09-2013, 11:59
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=16&i=50889&t=50889, a poza tym jeśli piszesz ze jest nie wysexowana to nie wiadomo jaki to pajak,a ja dostałem samca wiec, nalezy mi sie zwrot kasy, jutro zamieszcze zdjęcia bulbusów.

mcDREAD
11-09-2013, 13:02
Z tego co czytam a nie chce byc stronniczy pomimo ze RED'a znam osobiscie moze bulbosy rozwinely sie w trakcie wysylki. W kazdym badz razie nie jest to osoba ktora oszukala by kogos.

Grażynka
11-09-2013, 13:27
hehe bulbusy pojawiaja sie po wylince odrazu ;]

mcDREAD
11-09-2013, 13:31
Czasami ich nie widac przy L8 a RED z tego co mi mowil jak dzis dzwonilem do niego sprzedawal pajaka nie wyseksowanego jak widze dalej dodal mu jeszcze cos co chcialem od niego wyludzic :) wiec ja bym tam problemu nie widzail

Diabolo
11-09-2013, 13:38
bulbusy pojawiaja sie TYLKO I WYLACZNIE po ostatniej wylince ;]
ani wczesniej, ani pozniej ;]
wiec DZIWNE jest dla mnie ze nie zauwazyl tych bulbusow ;]

Juraviel
11-09-2013, 13:40
Tak jasne, pająk przeszedł wylinke wtrakcie wysyłki, a potem zjadł wylinke tak dokładnie zebym jej nie znalazł w pudełku, hahahahahaahahahahaha wiedział dobrze ze to samiec, zreszta jutro będą zdjęcia sami ocenicie czy ich nie widać, bo sa duże jak banany.

42d3e78f26a4b20d412==