PDA

Zobacz pełną wersję : Kędzior jakis niemrawy



Regss
13-09-2013, 08:26
Moze to juz bylo ale nie chce mi sie szukac ;p

Kedzior L3 siedz zagrzebany w ziemi prawie sie nie rusza nawet jak dmucham lekko, dawno nic nie jadl. To nie wylinka. Temp okolo 30 stopni, wilgotnosc krople wody na sciankach.

Pyt.:
1. nie za duza temperatura?
2. jaka moze byc przyczyna tego ze jest taki niemrawy.

Mam troche gatunkow w swojej malej hodowli i nie mowcie mi ze to normalne u ptasznikow bo wiem jak wyglada normalne zachowanie i nigdy takiego nie widzialem.

Mefisto
13-09-2013, 08:44
Było, więc nam się nie chce odpowiadać. ;p

Regss
13-09-2013, 08:51
Już sam doszedłem do tego, że było mu chyba za gorąco. ;p

ziu
13-09-2013, 09:44
next kedziorkowiec :]
LUDZIE FAQQ :] to trzeba dac jakis element we flashu co prosi o czytanie FAQ :D

Regss
13-09-2013, 09:50
moze najlepiej wszystko z forum do faq przeniesc i zamknac forum. Zrozum ze ktos woli sie zapytac i uslyszec kilka odpowiedzi na zywo od kilku ludzi niz czytac FAQ.

TOXYN
13-09-2013, 09:57
Regss i tu się z Tobą zgodzę czlowiek czuje się pewniej jeśli dostanie odpowiedzi od kilku osób a tak jak przeczyta Faq to w sumie dalej ma dylematy

ziu
13-09-2013, 09:58
to nie zdziw sie jak nie dostaniesz zbyt wiele tych odpowiedzi bo malo komu sie chce pisac to poraz 200tny, a tak w FAQ jest wszystko albo dalbys myszka na link
szukaj i wpisal temperatura kedzierzawy i zobacz ile cennych informacji wyskoczy wszyscy sa happy ale ok niech Ci odpowiadaja.

Ja ci powiem ze troche za duza 27 spokojnie staraczy a to ze siedzi i nic nie je to normalne u pajakow, moja poecilotheria tak juz siedzi ok 2 tyg i prawie wogole jej nie widze.

ziu
13-09-2013, 10:01
zapomnialem dodac ze przed wylinka tak sie dzieje, chociarz u kedzierzawych to normalka i czesto siedza w ukryciu.

Jezeli chcecie zeby wam odpowiadac na takie pytania to trzeba by zalozyc nowe forum o nazwie KEDZIORKOWCY ;]]


Pozdrawiam.

crocodyll
13-09-2013, 10:05
Bez komentarza!!!!!!!! FAQ SIĘ CZYTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bez komentarza!!!!!!!!

Mefisto
13-09-2013, 10:06
Nie bardzo Was rozumiem. Przecież FAQ pisane jest przez doświadczonych hodowców a nie przez przypadkowe osoby. Nie wiem, dlaczego słowa napisane w FAQ miałyby być mniej wiarygodne od tych samych słów wypowiedzianych na forum przez osoby, które nie były zbyt leniwe, żeby czytać FAQ. :|

42d3e78f26a4b20d412==