PDA

Zobacz pełną wersję : Idol ;)



Tomas
15-09-2013, 08:40
http://www.tarantulas-spider.com/spider-room/index.html
Odkad zobaczylem te stronke jestem w szoku.Gostek na rekach trzyma sobie Blondi,Crawshayi'a,i smiertelnie jadowitego skorpiona.

Goblin
15-09-2013, 08:55
jeszcze Vipera ammodytes :]

PMajdan
15-09-2013, 08:56
Polecam dział "na każdy temat"
Byl program kiedys na DISCOVERY - łowca krokodyli. Tam w kolko typa weze i pajęczaki kąsały. Wszystko co sie rusza go gryzło.

Hehe, to tak jest. Np. w SHREKU swojego czasu jak byl jeszcze Vagans tak ok. 9wyl. (dawn nie bylem to nie wiem czy nadal jest) to p.sprzedawca powiedzial ze za zadne skarby go nie wezmie TEGO gat. na reke. A moj 7 wylinkowiec nie sprawia klopotu i kiedy mu sprzatam, to on grzecznie sobie siedzi na lewej piersi :) albo na ręce (przedramie?)

ketnip
15-09-2013, 09:04
co tu dużo mówić - stronka jest zajebista

cyclosternum
15-09-2013, 09:06
dużo fajnych fotek (napisałbym inaczej ale kultura musi byc:-)

Tomas
15-09-2013, 09:17
PMajdan: vagans to raczej nie blondi czy crawshayi :D
A stronka jest zajefajna :)

Baku
15-09-2013, 09:28
nie idol a warjat rozumie ze chłopak umie brać te paskudy do rączki ale nie wiem czym sie tu zachwycać , kazdy moze to zrobić gozej jak kogoś upierdoli ..

zresztą jest wiele trików aby pajączka spokojnie brać na ręke wiec naprawde nie ma sie czym zachwycać

_GEKON_
15-09-2013, 09:31
kolo jest fenomen:/ podobaja mi się te czaszki:)

Tomas
15-09-2013, 09:35
Baku: Teraz to mnie rozbawiles na maxa kozaku za dyche :/ Dla mnie (i nie tylko)
to co gostek jest super... :D
A co do tych "trikow" co pisales to tylko kilka pajaczkow wzial "od gory" reszta najzwyczajniej na reku (rowniez b. grozne).
I jeszcze raz sie zasmieje w oczy:"zresztą jest wiele trików aby pajączka spokojnie brać na ręke wiec naprawde nie ma sie czym zachwycać" HAHAHA

_GEKON_
15-09-2013, 09:42
kolo chc być spider-man :)

Baku
15-09-2013, 09:48
ej weź typie napisz dokładnie o co ci chodzi albo idź ztąd .. .

crocodyll
15-09-2013, 09:48
BAKU :)hiehiheieh tajemne triki:)

Baku
15-09-2013, 09:49
ze terz chce mu sie tak ryzykować ... mi sie podoba ogulnie wystroik , np ta pajenczynka na ścianie + maska :P i te fotki :P

Baku
15-09-2013, 09:52
no tak :p nawet o tym program był kiedyś na discowery

tzn to było bardziej ogulnie a mianowicie o wykozystaniu zwierząt w filmach i było terz o pająkach

nawet takie bydle jak murinus jak sie go pare minut w lodówce potrzyma robi sie spokojny jak owieczka :P:P:P i wogule inne pajencze usypiacze ,, np CO2...

Azzurreeuss
15-09-2013, 10:03
a może gość ma poprostu wyczucie i ręke do pająków, (co akurat pokazał)

Pozdrawiam

glupik
15-09-2013, 10:13
Naj bardziej podoba mi sie ten wystrój całego pokoju a że za niedługo bede sam urzadzał swój pokuj wiec moze zrobie cos podobnego! ALe tez bardzo podobaja mi sie te terarria super urzadzone. Aha mam jeszcze jedna sprawe!!! Wszyscy pisza o wentylacji i innych sprawch ze powinna byc jeszcze gdzies w boku czy cos ale ten koles ma wentylacje tylko w pokrywiei jakos pajaczki mu dobrze rosna< wiec jak to jest!!

daf
15-09-2013, 10:27
Facet ma zajebistą hodowlę jak widać. Żonka też niezła i nadziany pewnie jest. Ale też wiecie do łapy można wziąść tylko gorzej jak tak formosa tam zacznie zawiewać po domku.

Norysek
15-09-2013, 10:34
Mi sie bardzo podoba. Pajaczków ma bardzo duzo bardzo ladnych i sa zadbane. Zyja w kapitalnych terrach:) spoko gość!

ketnip
15-09-2013, 10:35
ogólnie to jestem pod wrażeniem tego gościa - to ile ma fajnych pajączków, jak urządzony pokój, no i żonka niczego sobie

Deto
15-09-2013, 10:39
Ale na zdjeciu z Lividum widac ze gosc ma mala rane na reku... widac ze przejscia przy robieniu tych zdjec tez byly :]

PMajdan
15-09-2013, 10:39
CHodzilo mi o podejscie czlowieka :] a nie o "sile jadu"

rakowiak
15-09-2013, 10:39
Chciałbym mieć tak urządzony pokój. Terraria świetnie przygotowane. Widać że koleś o nie dba.

PMajdan
15-09-2013, 10:40
No ma duzo tego. Ale bardzo ladne terraria i wystroj. Fajne kompozycje porobil. Ale to chyba jest lekka przesada.

Hajdi
15-09-2013, 10:56
moze on je przed braniem pakowal do lodowki ;)
ale wystroj super ;)

smitii
15-09-2013, 11:17
Suuper terraria , pokój noc dodać nic ująć :)

Vagansmen
15-09-2013, 12:07
Facet zna się na rzeczy- nic dodać nic ująć

Foxtrott
15-09-2013, 15:01
jak wsadzisz na noc do lodówki nawet najagresywniejszego pajaka to później możesz robić z nim co zechcesz a on i tak ma na wszystko zwis...

bachus
15-09-2013, 15:29
Dokładnie, tajemne triki o których pisał Baku, np. z lodówką (nie wiem czemu niektórych tak to bawiło, ale cóż, nie każdy rodzi się geniuszem :P ).

Pokój zajeb***y, regał, fotki na ścianach, gościu jest maniakiem i ma fantazję.

No i żonka też niczego sobie ;D

Bziak
15-09-2013, 15:42
http://www.tarantulas-spider.com/spider-room/imagepages/image93.html co sadzicie o trzymanie pajakow naziemnych w takim jakby terrarium na tym zdjeciu co ten goiscu trzyma wszystkie pajaki w tym a duzej wentylacji tam niema wiecie moze gdzie takie mozna dostac :) ?

smogg
15-09-2013, 15:54
WOOOW! WOOOW! :))) Ale wypas terraria, pokój i wogóle niezły koles!
chce go poznać! :) tylko bez skojarzeń :P

Baku
15-09-2013, 17:10
hehe sądze ze juz nawet tego nie ma :P:P ale odpowiednie obnizenie temperatury zawsze pomaga :P

Baku
15-09-2013, 17:15
tylko problem sie robi gdy dzieciak zobaczy gościa z murinusem albo innym paskudztwem na renku pobiegnie i wsadzi łapsko prosto pod helicery

dlatego terz mówie wariatem mozna być a jak mu wychodzi to tylko pochwalić za super foto ale jak ktoś nazywa gościa idolem za to ze bieze niebezpieczne zwieze do ręki , niewiedząc nic o tym na jakiej zasadzie to było , niewiedząc nawet czy te pająki są zywe ( bo nie mozna miec pewności - ale oczywiście przesadzam w tym momencie ) .................................................. ................ .

Bziak
16-09-2013, 02:15
http://www.tarantulas-spider.com/spider-room/imagepages/image93.html co sadzicie o trzymanie pajakow naziemnych w takim jakby terrarium na tym zdjeciu co ten goiscu trzyma wszystkie pajaki w tym a duzej wentylacji tam niema wiecie moze gdzie takie mozna dostac :) ?

cyclosternum
16-09-2013, 03:06
może ten temat powinien nosic tytuł "IDOL czy IDIOTA???"
;-) ja uwarzam że jak kloles lubi brac ptaszory i nie tylko na ręke to prosze bardzo jego sprawa jak go upie...

Jaca
16-09-2013, 03:18
Jest w posiadaniu nawet jakiegoś tropikalnego pogońca lub skakuna - Lycosa sp

madOx
16-09-2013, 03:37
Bziak ja swoje terraria tez tak mam i wszystko jest OK

wino
16-09-2013, 10:02
ja pierdziele ładny as

Tomas
16-09-2013, 10:49
Baku: Chyba nie sugerujesz,ze Damnjan przed wzieciem kazdego ptaszorka wklada je do zamrazalnika ! :/
A po pierwsze nie jestem zadnym "typem" i napisalem o co mi chodzi.
Ale nie bede sie klocil z czlowiekiem co zna "triki" pomagajace w lapaniu kazdego gatunku ptaszora HAHAHA
Pozwole sobie cos zacytowac,bardzo mi sie spodobal ten txt,zeby ktos nie pomyslal ze to do niego =P
"i smiej sie w oczy durniom"


Ps. Szkoda,ze tu nie ma emotikonek :)

Foxtrott
16-09-2013, 13:01
zamrażalnik to przesada, ale sam trzymam w lodówce jakąś godzinkę murynusy przed przenoszeniem. bez szkody dla pająka a z zyskiem dla mnie

Baku
16-09-2013, 14:35
nie sugeruje lecz informuje ze są sposoby na branie wszelkiego rodzaju stworów do renki i ze jednocześnie jest to dla mnie warjactwo a nie coś godnego podziwu .. trzeba być warjatem ( nie w znaczeniu obraźliwym) aby wziąść do fotki powiedsmy jakiegoś androktusa bo niewazne jak jesteśmy pewni swych umiejentności i zachowania zwiezaka skutki w tym wypadku urządlenia mogą być tragiczne a osoby mówiace ze to jest super i ze od teraz jest to mój idol są dla mnie niepowarznymi gówniarzami niezdającymi sobie sprawy z konsekwencji nie tylko dla siebie ale i dla srodowiska terrarystycznego - to terz nie dociebie - stwierdzam myśl ogulą ponizej tak sam ..

wyobraźcie sobie co by było jakby w mediach zaczeli trąbic ( dodatkowo przekłamując jak zwykle ) ze w szpitalu wylondowało kolejne pogryzione dziecko które " cudem przerzyło " a nieodpowiedzialny terrarysta sprzedał mu pajączka czy skorpiona

i dlatego trzeba tępić takich dzieciaków bo to nie dla nich zabawka a dla duzych chłopców .


co do " napisałem oco mi chorzi " to hyba masz problemy z wyrazaniem myśli ... tu przytaczam twoją wypowiedź : " Teraz to mnie rozbawiles na maxa kozaku( napisz do czego to nawiązujesz bo mi sie wydaje ze masz problemy z rozumieniem textu pisanego bo ja sie nigdzie nie chwaliłem co biore do ręki ) za dyche :/ ( tu mnie obrarzasz) Dla mnie (i nie tylko)-( wypowiadając sie za innych powinienneś mieć na tyle odwagi by powiedzieć za kogo sie wypowiadasz )


co do " A po pierwsze nie jestem zadnym "typem" " w momencie gdy mnie obraziłeś stałeś sie nim w moich oczach oczywiście , ale ja nie wyraziłem opinji większości lecz swoją


ps: moze powiesz nam kozaku jakiej on techniki uzywa by wziąść te pajączki na ręce ?? bo skoro wiesz ze ja bzdury plote to musisz mieć dobre informacje ??

a moze lepiej - skoro wiesz jak on to robi zrub to samemu ..

Grażynka
17-09-2013, 08:47
przyszedł na forum i sie rządzi :/

Grażynka
17-09-2013, 08:51
popatrzcie na jego ręce ogólnie ma czerwone plamy od włosków pająków!! wspułczuje (w sumie sam tego chcial) mu wiem co to znaczy miećt akie rece :P ale ogólnie koleś jest wykręcony na punkcie spiderów :D

Tomas
17-09-2013, 10:21
Baku: Po pierwsze nic nie pisalem ze ja znam jakies "triki" do lapania spiderkow!A co do tych innych to popatrz na ilosc postow pod moim tematem :/ Jak Ci malo to na terrarystka.pl jest podobny temat i co 2 user chcialby miec taka hodowle pajaczkow i taka chate,ale Ty widocznie jestes jakis inny i uwazasz Damjana za wariata :/ A tak na marginesie to nie mam problemow z czytaniem tekstow pisanych,ale za to Ty masz z pisaniem :/
Grazynka: "przyszedl na forum i sie rzadzi" to mialo byc do mnie?"

Grażynka
17-09-2013, 12:37
a jak myślisz??

SHERON
17-09-2013, 14:35
Dlamnie koleś jest IDOLEM i koniec gadki !!!!!!!!!!!

Baku
17-09-2013, 14:47
no z pisanym mam - tu zaiste ze mam problem ...

ale ty jednak masz problem z czytanym wbrew temu co ci sie wydaje :P

ja napisałem ze jest warjat(szalony) a nie ze uwazam go za warjata(osobe horą psychicznie) - określenie " jesteś warjat - jesteś szalony " moze równiez dobrze odnosić sie do osoby podejmujacej duze ryzyko a szczegulnie gdy jest zbędne .

nie napisałeś ze znasz triki ale swoimi wypowiedziami pokazałeś ze jesteś przekonany ze kolo ich nie stosuje

to ile osub tu se wpisało nie ma zadnego znaczenia bo to ze odpowiedzieli na twój posrt nieznaczy ze sie zgadzają z twoim zdaniem o mnie - cytuje twoją wypowiedź : " Teraz to mnie rozbawiles na maxa kozaku za dyche :/ Dla mnie (i nie tylko) " nawias sugeruje ze i innych a jakos nie zauwazyłem a nawet powiem ze wręcz przeciwnie pare osób potwierdziło stosowanie trików i ze takie są .

co do " co drugi chce taką chate i hodowle "
hata mi sie podoba co bodajze napisałem tu tyle ze post który ty napisałeś jest o osobie będącej dla odzwierciedleniem Bóstwa a tu juz widze mały problem



i zamiast sie spierać przeprosiłbyś ze obrazasz obcych ludzi a nie kłucił sie dalej

Tomas
18-09-2013, 12:08
Dzieki SHERON :)
Dla mnie rowniez jest idolem i szczerze mowiac lata mi czy dla kogos nie =P Na terrarystyka.com.pl padla propozycja pielgrzymi do niego :D
A co do Ciebie Baku to jest tylko wymiana pogladow,nie klotnia :/
Aha jeszczeGrazynka,bym zapomnial :) Nie wiem jak dlugo jestes a forum ,ale nie przepadam jak ktos wtraca sie w nie swoje sprawy :/ i na przyszlosc troche grzeczniej,bo mozliwe,ze wczesniej tutaj zawitalem...
Uwazam temat raczej za zamkniety,jesli jakies "ale" to na priv lub gg...

Pozdrawiam Tomek

42d3e78f26a4b20d412==