PDA

Zobacz pełną wersję : nadrzewny czy naziemny??



FaUnA_BoX
17-09-2013, 06:39
witam mojej Avicularii sie coś chyba pomyliło bo robi sobie gniazdko praktycznie przy ziemi. dlaczego?? może pod pokrywką niema dobrych warunków?? czy poprostu tak sie jej podoba??

Markoś
17-09-2013, 06:44
moj trynidad tez sobie robi gniazdo na ziemi i jest mu tam dobrze wiec moim zdaniem nadrzewne robia sobie gniazda gdzie im sie podoba wiec nie martw sie wszystko jest oki :)


Pozdrawiam M A R K O Ś

G.R.Z.E.S.I.E.K.
17-09-2013, 07:14
Witam FaUnA_BoX
Moja avi też zrobiła sobie gniazdko na ziemi ale powoli ciągnie tunel ku górze moze i twój pajączek pociągnie tunel do góry... <JARIM><dasz><RADE>

Mefisto
17-09-2013, 08:02
Markoś, Cambridgeie w naturze robią sobie gniazda u podstaw drzew, więc to nic dziwnego. Po prostu tak mu karze instynkt. :)
Moje Cambridgeie robią gniazda wręcz pod ziemią.

Rafax
17-09-2013, 08:27
Kumpel miał cambridgeie w wąskim słoiku z patykiem i zrobił szybko tunel. Pająk został przełożony do szerszego słoika i nie ma w nim nic poza ziemią więc robi sobie gniazdko przy ziemi

smogg
17-09-2013, 10:30
moja irminka jak napisalem wczesniej tez zrobila sobie gniazdo na ziemi... a nawet jeszcze troszke torfu wyniosła z gniazda i kopała w ziemi.. wiec wszystko OK z Twoim pajączkiem NADRZEWNYM :]

TylerPL
17-09-2013, 10:36
A trochę odbiegając od tematu moja boehmei 50% czasu spędza na szybie... Nie chce siedzieć na ziemni... Nawet się zastanawiał czy nie dajć jej pseudo "alpinistka"... :)

ketnip
17-09-2013, 11:08
FaUnA_BoX - ciekawe ile jeszcze założysz wątków o swojej avicularii? - może taki: moja avicularia robi kupke na ścianie czy to normalne?

FaUnA_BoX
17-09-2013, 11:13
czytałeś regulamin?? niemożna pisać postów które nieodpowiadają na pytanie. tak zadam taki pytanie gdy ona tak zrobi i co z tego?? masz coś przeciwko?? to jest mój pierwszy nadrzewny pająk i chce wiedzieć dlaczego co i jak?? jakoś wszyscy potrafią normalnie odpowiedzieć ale zawsze musi sie znaleźć jakiś buntownik...Daj sobie spokuj z takimi postami... Bo i tak one ci nic nie dadzą...

ketnip
17-09-2013, 11:17
widze że siedzisz już na forum dosyc długo - było wiele postów na temat gdzie zakładają gniazdo - co w tym dziwnego że nadrzewny zrobił sobie gniazdo na ziemi, jeżeli cię to zadowoli to mój psalmopoeus ma gniazdo na ziemi....., mój tekst nie miał byc obraźliwy tylko w formie żartu, ale jak ty wszystko na poważnie......to twoja sprawa

FaUnA_BoX
17-09-2013, 11:40
czy ty nie byłeś zdziwiony że Twój psalmopeus ma gniazdo na ziemi?? to tak samo jakby boehmei zrobił sobie gniazdo pod pokrywką faunaboxa. Mnie to zdziwiło...

ketnip
17-09-2013, 11:55
nie nie byłem zdziwiony bo troche czytam na temat pająków, BTW nie ma sensu się kłocić

FaUnA_BoX
17-09-2013, 12:39
znaczy ja tego niewzielem za klutnie szukalem na internecie na temat nadrzewnych ale chyba cos mi nie wychodzi ale poszukam jeszcze i dzieki za informacje ;) dzieki...

x ray
17-09-2013, 13:16
w środowisku naturalnym młodzież i podrostki zamieszkują bagniste brzegi rzek, gdzie z wody wyrastają liście i kolorowe kwiaty roślin z rodzaju Parnasia. Przyciągają one drobne owady, na które polują młode pajączki. Stąd i mozliwosc budowy gniazda na nizszym poziomie...........ale czasem to tylko upodobanie , poprostu taki układ jej odpowiada w pojemniczku lub w terrarium w którym przebywa.

spider13
19-09-2013, 03:47
niewiem czy rozumiecie ale cambri robi prawie zawsze gniazdo na ziemi jest pająkiem nadrzewnym ale tak naprawde to on tylko przesiaduje na drzewach a gniazdo prawie zawsze robi blisko ziemi albo na ziemi a co do twojej avi to jestem zdziwiony

42d3e78f26a4b20d412==