PDA

Zobacz pełną wersję : Wreszcie jakaś mądrość w TV!!



SDY
19-09-2013, 01:46
Oglądałem jakiś program na Animal Planet o pajączkach. Włączając go pomyślałem: "Super, znowu wyjdzie na to że pająki to śmiertelne, wredne i przerażające stwożenia". Jakież bylo moje rozczarowanie (pozytywne oczywiście) kiedy to dowiedziałem sie że są to fascynujące, piękne i spokojne zwierzęta. Prawdziwy szok przeżyłem gdy zostało wypowiedziane zdanie: "Prwdopodobieństwo że zostanie się ukąszonym przez pająka, jest mniejsze od tego że trafi cię piorun". Po prostu miodzio! Powinny to usłyszeć te wszystke łachudry które piszą w gazetach bzdury wyssane z palca (jakich przykładów było już sporo). I jeszcze kilka tyścięcy innych osób...

OmeN
19-09-2013, 04:50
No to wszystko pięknie i ładnie ale przetłumacz to mojemy SpiNifERoWi ;)

Archie
19-09-2013, 05:23
wlasnie :} wlasnie napisalem post o tym programie :P czyli dzis o 9:00 rano byla powtorka :} ale moze jeszcze keidys bedzie!

loko
19-09-2013, 08:57
to prawdopodobienstwo dotyczylo smiertelnej konsekwencji pogryzienia przez pajaka afrykanskiego, bo o nich glownie mowiona w tej czesci programu.

ironkapela
19-09-2013, 10:08
Nie wiem czy zauwazyles ale z reguly na animal planet mowia same pozytywne rzeczy o zwierzetach :))

maciex
19-09-2013, 11:51
.... no i jeszcze powiedzieli ze pajaki sa. ..... pozyteczne :-) mile nieprawdaz ??

wino
19-09-2013, 12:27
ogulnie teraz dosc czesto leca fajne programy o pajaczkach

Markoś
20-09-2013, 08:35
no ja nie mialem okazji ogladac tego programu bo nie bylo mnie w domu :( ale trudno . Powiem ze teraz puszczaja fajne programy o pajakach ,olgadalem z rodzicami ostatnio porogram pod tytulem Tarantula i moja mamuska powiedziala zeby mnie ten murinus kiedys nie zabił a ja mowie ze nie umre od ewentualnego ukaszenia i zaraz po mnie zaczol koles mowic ze na swiecie nie zanotowano smierci od ukasznia ptasznika po tej wypowiedzi kolesia starsza juz nic nie gada na ten temat bo troche chyba zakumala o co chodzi :)

42d3e78f26a4b20d412==