PDA

Zobacz pełną wersję : problem z emila



inux
19-09-2013, 15:57
ce, mam emile L8, i cos jest nietak, od 3 tygodni siedzi w norze, od 3 tyg nieje wogole, dawalem jej swierszcze, maczniki ... i niewyglada jakby miala wylinke

temperature powinna miec dobra . w noze bedzie maila z 22stopnie,nazwenatrz ma 27,
wilgotnosc, raczej dobra, co 2 dni jej zraszam,
wogole niewiemo co moze jej chodzic ...
napoczatku bylem pewien ze niedlugo bedzie miala wylinke, ale emile maja wylinke zazwyczaj nazewnatrz, a ona w noze caly czas siedzi, niewiem co jest,

i 2 pytanie, do kturej wylinki mozna tzymac metalliki razem ?? bo mam 2 L3, i sie boje zeby niepozjadlay sie :)

GALN
19-09-2013, 16:40
metaliki mągą się zjeść nawet takie L1 trzymane razem jak tylko zgłodnieją ,jak mają dość sporą przestrzeń i ful jedzenia to na upartego możesz trzymać je razem p[rzez cały czas ja osobiście wolał bym nie ryzykować i rozdzielił jak najszybciej.To tylko pająki nie wiadomo co im odbije.

co do emilki to normalka moja rozea siedziała i nic nie jadła nie ruszała się z pod doniczki przez 4 miesiące więc nie masz się czego obawiać.Zachowanie twojego pająka jest normalnym zachowaniem pająka heehehehhe:) Emilie,smithi ,boehmei nie przechodzą wylinek jak w zegarku zresztą czesto o tym piszą na forum możesz sobie wyliczyć że będzie miała wylinkę za miesiąć a tu trach i wylinka albo będziesz czekał 2 miesiące.Nie martw się tym tylko czekaj aż wyjdzie albo przejdzie wylinkę albo zacznie jeść napewno się tam nie zaczopowała w tej norce ;)

loko
19-09-2013, 17:38
podpisuje sie pod Galn`em

wino
20-09-2013, 00:44
no ja tez sie podpisze pod wypowiedz Galn`a

42d3e78f26a4b20d412==