PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe terrarium :/



yediy
20-09-2013, 06:12
Witam wszystkich na forum ;)
Postanowilem jednemu z moich pajakow zmienic terra na wieksze. Pajak to kedzior i jest po 9 wylince. Dotychczas znajdowal sie w dosc malym fauna boxie gdzie mial kryjowke i "troche" miejsca. Nowe terrarium ma wymiary 25/15 wysokosc 15. Chodzi o to ze pajak dziwnie sie w nim zachowuje. Ciagle chodzi po scianach a najbardziej przypadly mu do gustu gorne narozniki. Trwa to juz 2 dni. Nawilzenie wlokna i temp sa jak najbardziej w normie. Wczesniej w tym malym zachowywal sie jak zabojca :D. Krazyl z norki na skarpe i nie pozwalal niczemu zblizyc sie do nory. Teraz nawet nie probuje go karmic bo wiem ze swierszcz zagoni go na sufit :/ . Co o tym sadzicie ??? Moze wymiary nowgo domu sa za wielkie ???

Markoś
20-09-2013, 06:19
nie sadze ze za duze terra moj murinus ktorego przeprowadzilem do fauna boxa tez siedzi na gorze w rogu mysle ze twoj kedzior po jakims czasie sie przyzwyczai do otoczenia i bedzie sie normalnie zachowywal :)

a tak na marginesie jakiej jest wielkosci ten twoj kedzior ??

Daro lamparci
20-09-2013, 07:50
Mój kedzior jest l10 i uwielbia siedziec na suficie a dokładnie na siatce wentylacyjnej, dziś w nocy go obsrwowałem i zaliczył upadek na plecki ale naszczescie nic mu sie niestało (ufff). Pewnie twojemu znudzi sie to jakiś czas, ale jak se przypomni to zpewnością to powtórzy.

glupik
20-09-2013, 08:43
Moj tez na poczatku przeprowadzki siedział w górnym roguale potemm mu sie to znudziło i zszedł!!! Nie martw sie!!

Jimbo
20-09-2013, 09:48
Po przeprowadzce często tak jest. Za jakiś czas zejdzie. Różnie to jest z czasem, może nawet 2 miechy łazić po ściankach, ale sądzę że nie będzie to aż tyle trwało.

yediy
20-09-2013, 10:23
Jesli chodzi o wymiary pajaka to cos kolo 4 cm ciala.

Z poczatku wolal sciany teraz widze, ze otwory wentylacyjne na suficie :/ Czasem zejdzie pospaceruje i ... znowu na sufit. Chyba nie ma sensu wrzucac mu narazie swierszcza.

FURUS
20-09-2013, 10:49
ale co to za problem gdzie siedzi pajak... siedzi gdzie mu dobrze....

42d3e78f26a4b20d412==