PDA

Zobacz pełną wersję : sex??



pikpok
22-09-2013, 09:50
witam po której wylince można dopuścić samca do samicy regalisa, ornate i fascjatum. regalis jest po L8 ornata L12 a fascjatum L11

morda
22-09-2013, 09:54
Regalis - poczekaj jeszcze jedną wylinkę.
Ornate możesz spokojnie dopuszczać a fasciatum - poczekałbym jeszcze jedna wylinkę.

Mysza1983
22-09-2013, 10:14
ludzie na chama dopuszczać chcą pająki za młode do tego, ostatnio na firmie byli kolesie którzy chcieli dopuszczać za wylinke 2cm murinusy, 4cm albopilosum była dla nich w sam raz do dopuszczania i duża

nie mówie tu o jakiejs konkretnej osobie a o zauważalnej tendencji jaknajszybszego zysku na tych zwierzakach, po prostu jak dla mnie to wszystko stało się za modne i na topie, co akurat mnie nie denerwuje

rastafaq
22-09-2013, 15:43
No masz racje, każdy młody "zielenią" jeszcze pachnący bierze sie za dopuszczanie, bo liczy na jakas kase, ja hoduje dopiero 2 l;ata i w sumie jeszcze nie mialem mlodych choć kokony juz mialem 3 ale niestety nie wyszły, teraz czekam cierpliwie i jak dopuszcze to dopuszcze to i tak nie ucieknie, a lepiej wiedziec o tym jak najwiecej , a nie potem sie pytac co ile obracac kokon i jak zrobić inkubator.

Apropos Poecilotherii to sa dosyc ciezkie jesli chodzi o dopuszczanie i osobiscie znam 1 osobe , której sie udalo rozmnożyć Regalsy, a skoro ty jesteś zielony to nie sądze by ci sie to udało, ale dopuszczaj nawet po 6 wyl, w końcu to wolny kraj.

Awikularia
25-09-2013, 15:17
Poecilotherie nie mnoza sie latwo - cos niecos o tym wiem. lepiej zaczac rozmnazanie od jakichs mniej wymagajacych gatunkow - np. Brachypelm, a jezeli juz musi to byc nadrzewny pajak, to od pajakow z rodzaju Psalmopoeus.

42d3e78f26a4b20d412==