PDA

Zobacz pełną wersję : Mam jeszcze jeszcze jedno pytanko



szklanka
22-09-2013, 11:02
Mama powiedziała ,że zgodzi się ale mam jeszcze dwa pytanka.
Pierwsze. Czy uciekł już komuś ptasznik z terrarium? I dlaczego do tego doszło?
Drugie. Czy hodowla ptasznika jest uciążliwa ze względu na zapach ? Mama nie lubi smrodu. Hehe
Wielkie dzięki dla wszystkich którzy napisali do mnie. Pomogło !!!

Terrariko
22-09-2013, 11:05
Pająki NIEŚMIERDZĄ wręcz przeciwnie. A co do ucieczek to zależy czy t niezamkniesz terra albo brat ci je otwoży może pies zwali je z biura jes mnóstwo wyjaśnień co do ucieczek:0

wino
22-09-2013, 11:09
napewno ci nie ucieknie jak bedziesz miał dobrze zabezpieczonego a co do smrodu to moze wystapic wtedy kiedy bedziesz miał jakies zepsute włukno kokosowe albo wtedy kiedy pajaczek strawi zarcie to troche nieraz smierdzi

i nie pisz nigdy w tytule "Mam jeszcze jeszcze jedno pytanko" i przeczytaj regulamin

Terrariko
22-09-2013, 11:10
acha strasznie śmierdzi wtedy kiedy podasz pająkowi mysz!

morda
22-09-2013, 11:22
Mi nic nie uciekło. Najczęściej uciakają przez niedopatrzenia terrarysty badź czasem wygryzają sobie dziurę w pudełkach o cienkich ściankach.

Nie śmierdzą, chyba, że im nie sprzątasz (wtedy resztki żarcia o ile są to śmierdzą).

Gryfel
22-09-2013, 11:23
ucieknie ci jak zostawisz mu kluczyki od terrarium a co do smrody uzywaj brisesence o zapachu lesnym

ketnip
22-09-2013, 11:40
Gryfel - jeszcze zacznie naprawde używac tego brisa! - a to pajączkom może zaszkodzić

cyclosternum
22-09-2013, 11:53
mi uciek vagans ale to tylko przez to żę pokrywy niedomknełem i se poprosty wylaz
a co do drugiego pytania to mi tam nic nie smierdzi mojej mamie też :-)

Mariusz
22-09-2013, 12:07
pajaczki nie mają zapachu, ale pokarm nie zawsze ładnie pachnie.
Inna sprawa, to zapytaj się mamy, co powie na biale robactwo w lodówce??!
Podejrzewam, że z tym moze być wiekszy problem niż ptaszniki.
pozdrawiam

P.S. nazywaj tematy wątków "trochę" bardziej konkretnie - na forum przeważnie wszyscy mają jakieś "pytanka" ;)

ponczos
22-09-2013, 13:43
"Mama nie lubi smrodu." - A czyja mama lubi?? ;P

cyclosternum
22-09-2013, 14:30
a kto wogule lubi smrody???
np. ja nie lubie :-)

rastafaq
22-09-2013, 15:36
Shrek :D

GALN
22-09-2013, 17:26
szklanka bardziej śmierdzi od jednego chomika po tygodniu niesprzątania niż od 70 pająków to masz pewne jak w banku ,chyba że dajesz im myszy lub kumkumy w co wątpie że będziesz nimi karmił.jak ucieknie to mama może być pewna że po jakimś czasie zdechnie na 100% więc nie ma się czego obawiać., jak mama zobaczy to po miesiącu będzie chciała kupić następnego dla siebie. ;)

wino
23-09-2013, 01:39
GALN ma racje bardziej smierdzi po tygodniu od jednego chomika nic od 70 pajaków zgadzam sie 1000%

Terrariko
23-09-2013, 04:31
nie zdechnie tak prędko! Byłem u kumpeli i siedzieliśmy w pokoju! krzyk jej taty i darcie pająk! Pobiegliśmy do kuchni pietro nizej a tam angustum L12! Kumpela mi mówi że zdupcył jakieś dwa miechy temu:/ wiec żyl dwa michy na mieszkaniu:)

SDY
23-09-2013, 06:13
postaw przed faktem dokonanym. moja mama mowila ze jak bede mial chociaz jedno "paskudztwo" to sie z nim wyprowadze. kupilem 10.... teraz (po jakis 2 misiacach) mama sama przychodzi i puka delikatnie w pissboxa. ciszy sie jak dziecko kiedy ktorys z maluchow pomach nozka. mowi ze ja lubia... dziwna sprawa. powiedz ze bardzo cie interesuja, pusc do kompa niech sobie przeczyta opis jakiegos lagodnego pajaczka (ja mojej dalem albolipisum i rosea jako lektore), powiedz koniecznie ze nie musisz rejestrowac i o CITES, ze to jest calkowicie legalne, ze nie ma ci jak uciec bo nie bedziesz bral pajaka na rece a innej mozliwosci nie ma, zarzuc kilka nazw lacinskich, niech mama zobaczy ze cie to naprawde kreci i polej jeszcze troche wody o tym jakie to fajne zwierzatko do obserwacji. owodzenia, stary...

SDY
23-09-2013, 06:15
sorry za brak niektorych liter ale mi klawiatura chba szwankuje...

42d3e78f26a4b20d412==