PDA

Zobacz pełną wersję : wylinka



Klimak
23-09-2013, 07:43
takie pytanie: kupiłem murinusa i cambridgei L1. Murinus przeszedł już 2 wylinki a cambridgei dalej męczy to L1...:/ cambridgei zrobił sobie (najpierw dłuuugo łaził bez gniazda) malutkie gniazdo wlazł tam i nie wychodzi. pytanie takie czy możliwe że przelazł wylinki i siedzi sobie poprostu w gnieździe a jeśli tak to czy przypadkiem po wylince nie powiększają gniazda??bo murinus po obydwóch wylinkach wyłaził i przenudowywał gniazdo a tamten jak miał malutkie tak dalej ma...i jeszcze moge rozwalić mu to malutkie gniazdo żeby zobaczyć co tam u niego sie dzieje czy to jest raczej głupi pomysl??

LUKa_
23-09-2013, 07:54
Rozwalanie gniazda to bardzo glupi pomysl, a jezeli cambridz zaszyl sie w gniezdzie to calkiem mozliwe ze to wylinka moj jak wchodzi i lekko zakleja pajeczyna gniazdo to znaczy ze bedzie wylinka wtedy tylko sie czeka na to az bedzie mial ochote wyjsc, a gniazdo przebuduje sobie jak mu obecne przestanie sie podobac.

Klimak
23-09-2013, 07:57
sprawdziłem dokładniej(nie rozwalałem) hehe tego gniazda jest więcej pod ziemią niż nad on chyba jest "nakożenny" a nie nadżewny:) teraz są otwarte wyjścia ale wczesniej pozamykane były ale by je po wylince powiększył:/ ważne że żyje:]

wino
23-09-2013, 09:40
gniazdo spokojnie mozesz rozwalic pajak sobie odbutuje ale to jest troche chamskie rozwalac kogos dzieło to tak jak by ktos ci zburzył dom a ty bys musiał odbudowywac

Klimak
23-09-2013, 12:25
hehe no w sumie to tak ale to gniazdo jest naprawde baardzo malutkie murinus jak był L1 to miał z 4razy większa tylko że cabridz długo nie robił gniazda i boje sie że jak rozwale to znowi będzie mi sie włuczył tak po pojemniku

THC_Inside
23-09-2013, 12:34
Wiec mu nie rozwalaj go, czekaj cierpliwie zglodnieje na bank i wyjdzie.

Terrariko
23-09-2013, 14:17
moje dwa osobniki taż siedzą juz chyba ze dwa tyg pod ziemia a z kolei trzy osobniki siedzą pod pokrywką wiec to raczej zalezy ok pająka a i tak napewno kiedys wyjdzie z norki!

Mondry
28-09-2013, 03:21
moj cambri zawsze powiększa sobie gniazdo przed wylinka i zalepia wejśćia pajeczynka i włóknem poczekaj z tym rozwalaniem gniazda mi raz kedziorek nie liniał przez 1,5miesiąca a siedział cały czas w kryjówce=]

ziu
28-09-2013, 03:27
ale sie boisz powinnenes sie cieszyc ze nie siedzi ciagle w kryjowce :) kazdemu o to chodzi. Moja p. ornata zjadla tydzien przed wylinka swierszcza a wylazila z gniazda do samej wylinki ;] jedne lubia drugie nie. nic sie nie boj, bedzie dobrze.

Mondry
02-10-2013, 13:00
o jezu a moj B. smithi powinien miec wczoraj wylinke(wg dat) a jej nie mial czy zdechnie plz o szybka odp bo sie martwie!!!!<beczy>:DDDDDDD

LUKa_
03-10-2013, 01:31
hehehehe co sie ubawilem to moje :D Mondry nie przejmuj sie powinien przezyc :P:P:P:P a z ta wylinka to tak jak z okresem u kobiet ..... spoznia sie to sie stresujesz :P

42d3e78f26a4b20d412==