PDA

Zobacz pełną wersję : Murinus i problem z karaczanem



Quit13
23-09-2013, 09:07
Karaczan wlazł tam gdzie nie pownien. Wiecie gdzie norlanie w terra jest dekoracja. U mnie dekroacja to streopian pokryty gipsem. No i pomiędzy steropianem a szkłem jest przestrzeń. Prawie w całości zakryta gipse, prawie..on w to prawie wlazł, czyli karaczan. I teraz pytanie. Co zrobić jak nie wylezie, bo raczej nie wylezie. No bo jak zdechnie, to peniw bedzie pleść. Jescze raz powtarzam, jest to prawie całości zasłonięte gipsem. Chciałem ta przestrzeń zasypac piaskiem labo czymś, ale mowię sobie. P Co? To on jak na przekóra tam wlażł. Co zrobić jak nie wylezie. Bo wyciagnąc go nie da rady?

GALN
23-09-2013, 09:18
wystarczy drucik z dowiązanym haczykiem wędkarskim wkładasz przez szczeline karaczana szybkim ruchem na hak i wyciągasz zero problemów.

Quit13
23-09-2013, 09:27
W tą sczelinę prosta igła lepdwo wchodzi. O jak tam włził to mało się nie zesrał. Teraz jakiś mokty jest bo przez szybke widać, pewnie zdycha. Inne propozyjcę proszę.

wino
23-09-2013, 09:31
wez go nabij na ogłe i wyciągnij albo wygnij igłe zeby była w kształcie chaczyka i jakos go wytargaj

GALN
23-09-2013, 10:23
no to teraz wiem mikro Karaczan wszedł przez mikro szczelinkę potem się napompował i nie może wyjść. hihihihihihihihihii Quit13 bez urazy ale karaczan nie wiem jaki nie pejdzie przez szczelinkę ciększą od igły. drucik wejdzie napewno a ty go wyciągniesz.Nie rób z igły widły.Dochodzi jeszcze jedno rozwiązanie nieruszaj go wyjdzie albo zbij szybe i go wyciągnij.

No i bym zapomniał może "Super Teleporter firmy Galn" by pomógł po 2 zł w kiosku kupisz hihihi ;)

Quit13
23-09-2013, 11:12
Słuchaj dziura nie jest wielkości igły, tylko szczelina w prostej lini do niego taka jest. Tam jest namotane jak na zakręcie smeric. Po prostu go nie wyciagnę, a ina s[rawa to ze on zdechł. Zacisną sie seropianem i coś z niego wypłyneło. Teraz jak go nawet dotknę, to juzsztywny. Zasypałem piachem, znaczy torfem, Takżeby już żaden nigdy tam nie właził. Nie mogłem go wyciagnąć, bo napraw ebyło tam tak namotane że hej. Dla mofda, mozecie zmkanć wątek.

GALN
23-09-2013, 11:22
no też dobry pomysł lepszy by był żółty piasek bo nie pleśnieje i wyciągnoł by z niego wilgoć.

42d3e78f26a4b20d412==