PDA

Zobacz pełną wersję : odwłoki jak balony



marianex
28-09-2013, 07:40
moje 2 vagansy po l6 tyle jedzą ze wyglądają jak kleszcze przez duze dupy,nie dawałem im jesc przez 4 dni no aale sie złamałem i dałem po duzej pince zuciły sie jakby nie jadły rok. jak myslicie co jest ???temp 26-27 wilgotnosc standardowa

marianex
28-09-2013, 07:41
chciałbym dodac ze przez te jebitne odwłoki az nienaturalnie wyggladaja

Markoś
28-09-2013, 07:49
moj kedzior i genia tez jedza jak szalone teraz juz przestaly jesc wiec mysle ze wylinka sie zbliza ale nie martw sie wszystko jest ok jak sa najedzone to nie beda jadly :) pozdrawiam

Atrax Robustus
28-09-2013, 07:49
Nie jedza... posty na forum i narzekanie. Jedza... to samo.
To raczej dobrze, ze jedza. Kazde zwierze ma chyba mechanizmy samoregulacyjne, wiec w czym problem?

Vagansmen
28-09-2013, 08:41
Moja vaganska też, odkąd ją mam, ciągle jadła, wszystko co jej dawałem, ale nie martwiłem się tym, potem zrobiłem jej 2 tygodniową głodówkę, po niej dostała 2 świerszcze i je zjadła. Później znowu dostała świerszcza, ale on przeszedł koło niej, ona nic, więc myślę "wylinka się pewnie zbliża", chcę go wyciągnąć, ale mój "kochany" starszy brat mówi, żeby nietrzeba go wyciągnąć, bo on nic nie zrobi pająkowi. Tłumaczyłem mu, że każde żywe zwierzę należy wyciągnąć z terra, gdy pająk przechodzi wylinkę. W końcu powstała z tego kłótnia i przyszła moja mama. Musiałem więc niestety zostawić świerszcza w terra na noc. Ale na następny dzień już go nie było, więc widocznie vaganska go zaatakowała. Wczoraj wrzuciłem jej karaczana madagaskarsiego, miał około 3,5 cm, ale on sobie przeszedł pod vaganską, i kilka razy jeszcze przechodził obok niej, więc wyjąłem go z terra(kidy mojego brata nie było w pokoju, przyszedł dopiero, gdy chciałem z powrotem założyć klapę na terra i oczywiście zaczął narzekać). Teraz czekam na wylinkę mojej dziewczyny!


PS: Ale się rozpisałem!

maze
28-09-2013, 09:00
urzekla mnie twoja historia...

ziu
28-09-2013, 09:04
ta i mnie tez przebij balonik i po sprawie... heh.. maja ludzie problemy :]

42d3e78f26a4b20d412==