PDA

Zobacz pełną wersję : murinus



kagetsu
28-09-2013, 10:02
yo. dlaczego moj murinus - chociaz nie przechodzi wylinki ,bo ostatnio mial - caly czas siedzi pod kokosem i zakleil sobie szczelnie wejscie pajeczyna? do tego jest szalony , dalem mu maczniaki to je pocwiartowal i opierdzielil , potem wrzucilem madagarskiego to wbil mu szczekoczula w glowe,a kiedy go zjadl to wrocil do kokosa (znowu sie zakleil) i przez cala noc toczyl piane z pyska. tzn. kapaly mu jakies krople... -_-... zaczalem sie go bac:P i ma jakies nienaturalnie duze , szczwane oczy jakby caly czas myslal kogo upierd***..

tasiemiec
28-09-2013, 10:07
moja diagnoza : wscieklizna (zarazil sie pewnie od jakiegos maczniaka )

:]

rastafaq
28-09-2013, 10:13
Raczej od Karaczana, też miałem kiedyś karaczana ze wścieklizna, dałem go Boehmei a na drugi dzień była w szkle dziura w kształcie pająka ( jak na bajkach) i od tamtej pory go juz nie widziałem.W nocy czasem słysze tylko jakieś posykiwania i cienie nad moją głową, brrr.

ziu
28-09-2013, 10:27
nie wiem, czy Ci ludzie robia to specjalenie wrrrrrrr ale takie posty podnosza Cisnienie, trza isc sie zrelaksowac i nie czytac badziewnych postow, powinien byc jakis detekor (skrypy) ktory wykrywa niekore slowa i nei pozwala zalozyc posta. usawilo by sie slowa kluczowe [kedzior, zalepia, nie przechodzi, wyllinki, nie chce jesc, kiedy, za ile, dawno] heheh i problem z kedziorkowcami z glowy, mysle ze jak by to dobrze dopracowac to by zdalo egzamin. Tak jak na fotce nie mozna w komentarzach napisac jaka dala sie ocene na podobnej zasadzie :]

sorki za naruszenie regulaminu.

Ps. moj kedzior sie zakopal i nie chce jesc a wylinki nie bylo co mam zrobic?
a i dupke ma duza i czarna to nic groznego.
:DDD

Pozdrawiam.

tasiemiec
28-09-2013, 10:34
hmmmmm a moze to amfetamina????
- namierna pobudliwosc polaczona z agresja
-"duze , szczwane oczy jakby caly czas myslal kogo upierd***.."
- tylko apetyt na maczniaka mi nie pasuje :/

Atrax Robustus
28-09-2013, 10:42
Kagetsu - sam widzisz :) Jakie pytanie, takie odpowiedzi.
Wiec nastepnym razem zanim zadasz komus pytania w stylu: "dlaczego moj pajak ma k***iki w oczach?", zadaj je samemu sobie i sprobuj sie nie rozesmiac :)
Pozdrawiam!

Ps. No i czepiaja sie mnie, ze co drugi temat zamykam. A co mam niby robic? :)

42d3e78f26a4b20d412==