PDA

Zobacz pełną wersję : Program na Polsacie



Vagansmen
28-09-2013, 11:18
Właśnie skończył się program "Zwierzęcy intruzi". Koleś jeździł pomagać ludziom, jak do domu im powłaziły jakieś zwierzęta typu węże, jaszczurki, borsuki i oposy i nie wiedzieli co zrobić. W końcu było ta na co czekałem- jakiemuś gościowi wszedł do wanny ptasznik, chyba Grammostola rosea, tak mi się wydaje. Ale koleś gadał, że to Tarantula. I powiedział też, że po jednym ukąszeniu można trzeba jechać do szpitala. Przynajmniej nie mówił, że jej jad jest śmiertelny :)

ketnip
28-09-2013, 11:22
szkoda że to info podajesz po programie a nie przed

Vagansmen
28-09-2013, 11:39
To dlatego, że nie wiedziałem, że będzie o ptaszniku, a wogóle ta akcja z nim trwała jakieś 40 sekund. Mogłem napisać, że leci taki program, ale naprawdę nie przyszło mi to na myśl- sory! Ale za tydzień poleci na pewno następny odcinek- trzeba oglądać!

loko
28-09-2013, 11:52
mowili tez i pokazywali straszna samice Boa constrictor, uzbrojona w przerazajace dwa zeby jadowe ... uwielbiam ten kanal (kanal doslownie i w przenosni)

PMajdan
28-09-2013, 11:52
Doradzil bardzo dobrze - ja bym na jego miejscu zrobil tak samo - tez bym kazal udac sie niezwlocznie do szpitala niezaleznie od tego jaki to byl ptasznik - nigdy nie wiadomo!

Jad jest śmiertelny....... Ale nie sprecyzowal dla kogo, nie :) Dla robali tak :)

Vagansmen
28-09-2013, 11:57
Nie pisałem, że źle powiedział, gdy radził by po ugryzieniu udać się do szpitala, masz rację PMajdan, ale że nie powiedział np. " po jednym ugryzieniu człowiek umiera po 3 minutach" hehehe

Rafał Janasz
28-09-2013, 12:03
odrazu widać że program z polsatu - szkoda gadać
tak samo jak telexpres - niektóre z nich są przecież jadowite - boki zrywać

x ray
28-09-2013, 12:17
....wcześniej......fajniejszy był dzisiaj filmik na PLANETE o owadach które produkują do życia i polowań pajęczyne .

G.R.Z.E.S.I.E.K.
28-09-2013, 12:45
Heh tesh to oglądałem wyjmował G.rose z wanny i miał rękawiczke murarską miała go chronić przed ukąszeniem... Wnerwiają mnie takie programy bo moja matka zaczeła juz jęczeć ze ja hoduje śmiercionośne tarantule.

Tomek_Nie
28-09-2013, 14:39
mi sie podobalo jak pytek obwijac sie wokol tego typa w tej szopce z narzedziami hyhyhyhy :)

Tomas
28-09-2013, 14:50
Tez ogladalem :) Odrazu pomyslalem ze to G.rosea,a jak tamten wyskoczyl,ze bardzo jadowity i ze do szpitala trzeba jechac to matka odrazu na mnie z geba :/ Nie lubie takich programow :/ Ale wezyk byl blisko MUHAHAHA :P

no13
29-09-2013, 01:55
szkoda ze troche to tylko trwalo, u mnie w domu impreza i akurat byl wlaczony TV, nagle widze pajaka, krzyknalem cisza i wszyscy zaczeli ogladac razem ze mna - cala minute ; )

42d3e78f26a4b20d412==