PDA

Zobacz pełną wersję : Phormictopus cancerides co to??



FaUnA_BoX
10-10-2013, 03:13
czy ktos mi moze powiedziec co to za pajak?? bo mam mozliwosc kupienia go...

KoMar_83
10-10-2013, 04:21
Phormictopus cancerides (http://terrarium.com.pl/phormictopuscancerides.php)

GALN
10-10-2013, 06:09
spoko pajączek nie ma z nim problemu "troszkę" się stawia nie radzę dotykać hihihi nie biega szybko jedynie szybko atakuje jak był mały 1cm ciałka to skakał na 3cm w górę teraz nie dał by rady , ten na fotce w opisie ma ciut inny kolor wydaje mi się że są jakieś odmiany barwne, mój jest granatowy z fioletem nawet przed wylinką nie traci aż tak kolorów ,postaram się fotkę zrobić i wkleić.Je masę wszystko co mu dasz :)

Foxtrott
10-10-2013, 06:54
są 3 podgatunki P.cancerides.
ja mam P.cancerides cancerides i młode(mam teraz 4 wyl) są niebieskie a dorosłe są fioletowawe, inne niz na fotce.
pozostałe 2 podgatunki sa takie własnie "szarobure".
moje maluchy trochę wariują, ale nie ma problemu z upilnowaniem i obsługą. jedzą i rosna pięknie

Zibi
11-10-2013, 17:01
Bardzo ladny pajaczek. Mialem kiedys jednego podrostka P.c.c ale mi padl :/ Dosc szybki i plochliwy.

Awikularia
13-10-2013, 11:17
Phormictopus cancerides cancerides jest wg mnie najpiekniejszy. Ten gleboki granat z fioletowym polyskiem... Pajak dla srednio zaawansowanych, ma dosc slaby jad. Niektore osobniki bywaja nadpobudliwe i "sie stawiaja". Zarloczne az do przesady (z karmieniem nie ma zadnego problemu), maja duze przyrosty po linieniu. Sa wieksze od Brachypelm, z rozpostartymi odnozami osiagaja imponujace rozmiary. Dorosle samce sa o wieksze niz samice.

42d3e78f26a4b20d412==