PDA

Zobacz pełną wersję : Male pytanko na temat wystroju...



proszek
14-10-2013, 07:49
No wiec co robiecie z wystrojem u pajaczka w czasie karmienia? Kiedy wrzuce swiersza do terra mojego Smithi to on zaraz chowa sie w kamieniach albo roslinkach (sa nawet takie miejsca gdzie moze sie zakleszczyc:/). Wczesniej wysmowalem pare rzeczy i dopiero wrzucalem. Ale ostatnio moj Dżordż jest strasznie poddenerwowany i nie wiem co mam zrobic:/
Probowalem przeniesc pajaczka do mniejszego terra zeby go tam nakarmic ale nic z tego nie wyniklo. Prawie mi uciekl :P Wiem ze to dziwne zeby miec takie problemy ze Smithi ale on ostatnio jest naprawde dziiwny:/

x ray
14-10-2013, 08:03
..........najlepiej tak zorganizowac wystrój wnetrza aby był bezpieczny i prosty w obsłudze...ba łatwo powiedziec . ale metoda brób i błędów musisz dokonac poprawek......nie moze tak byc aby twój pajak mógł gdzies sie zblokować ,albo coz mogło na niego spaśc i go zgnieśc ..wystrój powinien byc praktyczny i bezpieczny ..reszta to własna inwencja co do wielkosci pomieszczenia -terrarium no to musi byc dopasowane do wielkosci pajaczka ..nie za duzy nie za mały do mieszkania doskonały :P

proszek
14-10-2013, 08:23
znaczy to swierszcz moze sie gdzies zablokowac:) Pajaczek nie ma bata zeby mu sie cos stalo.

rastafaq
14-10-2013, 08:31
Mi tez sie zawsze chowaja gdzies swierszcze ale nie zmieniam z tego powodu wystroju, bo nie po to robie żeby potem to burzyć, wrzucam zawsze kilka świerszczy i zawsze któryś z nich sie napatoczy, a jak nie to go zje za 3 tyg badz 8 tyg, zależy.

proszek
14-10-2013, 08:46
Hmm a jezeli pajaczek bedzie mial w tym czasie wylinke? to moze byc troszke niebezpieczne.

Grażynka
14-10-2013, 08:58
ło jezu :| wylinki nie ma z dnia na dzień po pewnym czasieu nauczysz sie to wyczuwać i bedziesz wiedzial ze pajaczek przygotowywuje sie do wylinki i wtedy mu nie wrzucasz

proszek
14-10-2013, 13:46
Taaa chodzi o to ze ja za 8 tygodni ma zjesc swiersza to do tej pory juz moze miec wylinke:))
Znalazlem sposob. Kupie mu robala i jak zje to spokojnie mu siwerszcza wrzuce a jak nie zje to bede mial znak ze bedzie wylinka:D

madOx
14-10-2013, 16:12
>> Znalazlem sposob. Kupie mu robala i jak zje to spokojnie mu siwerszcza wrzuce a jak nie zje to bede mial znak ze bedzie wylinka:D

No to glupi sposob znalazles :D

proszek
15-10-2013, 01:26
hmm a co radzisz w takim razie?

madOx
15-10-2013, 10:00
Wrzucaj mu normalnie swierszcze, jesli pajak jest glodny to nie martw sie znajdzie "jedzonko". Jesli swierszcz biega 2 dni to wyciagnij go.
Mi kedzior potrafil rozkopac cale terrarium za larwa drewnojada, jak byl glodny.
NIe ma co kombinowac :D

Powodzenia

42d3e78f26a4b20d412==