PDA

Zobacz pełną wersję : crawshayi/oszust dwie pieczenie na jednym ogniu.



KoReXoN
23-10-2013, 08:53
Mój crawshayi nie ma trzech nóg jestem ciekaw czy będzie mógł kopać?
Heroina wysłął pająka, ale zamiast usambary jest zwykły murinus.
Tak, że to nie jest satyswakcjonójące, trzeba do niego zadzwonić, niech oddaje hajs.

Jak myślicie dać fagasowi spokój, czy męczyć dalej złodzieja?




Czekam na wasze opinnie?

kashex
23-10-2013, 09:16
meczyc a co , polecial sobie w ch...a wiec powinien oddac pieniadze , z tego co syszalem to nie jestes pierwszy ktory zostal wyrolowany przez tego ciecia , a ktorych nog nie ma ??

xeper
23-10-2013, 09:16
Jak najbardziej męcz..... trzeba tępić oszustwo! Ja w maju tego roku straciłem na allegro 150zł(fakt ze koleś teraz odsiaduje:)) i już nie odzyskam.... Jak najbardziej zwracaj sie o zwrot kasy, jak sie domyślam będzie wykręcanie sie, ze to pomyłka itp ale próbuj :)

pozdr.

xeper
23-10-2013, 09:18
a co do odnóż to odrosną po 2-4 wylinkach :)

TOXYN
23-10-2013, 09:20
dlatego ja odbieram osobiście:]

Mi dzisiaj zginęła Rosea a raczej ją zgubiłem nie wiem jakim cudem ale za cholerę nei mogę znaleźć pojemnika z nią znalazlem jeden ale w nim nic nie bylo tylko trochę ziemi a normalnei w pojemniku bylo trochę ziemi pinka i pajak albo ja mam sklerozę albo nie wiem ale już mnie trafia normalnei:( sorki że tak nei na temat

AC DC
23-10-2013, 09:20
tytuł tego tematu to jak dobrze pamietam:

SPRZEDAWCY GODNI WYTĘPIENIA czy coś takiego więc należy looknać na www.terrarystyka.com.pl tam znajdziecie na forum ten temat i dotyczy HEROINY

SPeCTeR
23-10-2013, 09:23
Nogi mu odrosna w ciagu dwoch/trzech wylinek. Po ktorej wylince jest ten murinus ?

KoReXoN
23-10-2013, 10:30
Nie wiem po której ale to podrostek, tak z L5/L6
Niema dwóch tylnich lewych odnóży i jednego drugiego od tyłu po prawej. Nie wiem czy to precyzyjne, ale jak nie? to sprubóje inaczej wytłómaczyć.
Jeśli chodzi o here to amen, będe go katowałchociaż by telefonicznie.
Narazie się nie zabiera do kopania i zastanawiam się czy zabierze. Przed wylinką.

Baku
23-10-2013, 10:40
jak dla mnei usambra w tym wieku moze być podobny - są rórzne odcienie

c.c nie musi kopać jak nie chce :P - to mu nie zaszkodzi , a jak ciie to boli to zrub mu sam dziurke i sobie wejdzie :P

ale jesli jeste pewnien ce sceie oszukał to nie gadaj tylko działaj

42d3e78f26a4b20d412==