PDA

Zobacz pełną wersję : Pogięty kot:(



TOXYN
23-10-2013, 15:50
Takiego horroru nie przeżyliście chyba nigdy. Wstaje dzisiaj rano zaglądam do pająków wszystko ok są. Wracam ze szkoły a tu dupa nie ma najmniejszego, który był w pojemniku po kliszy. Wczoraj go nosiłem i tak sobie myślałem, że gdzieś go dałem nie na miejsce czasem człowiek zapomniana, co gdzie dał. Szukałem jej cały dzień i ni cholery nie mogłem znaleźć. Przed chwilą znowu zacząłem szukać i zauważyłem, że coś jest pod dywanem okazało się, że mój pogięty kot zrzucił pojemnik z półki i zrobił sobie z niego zabawkę nie chcę wiedzieć ile moja Rosea latała po podłodze zanim wpadła pod ten dywan. Kot już dostał wpierdziel pająk na szczęście żyje a mi ulżyło, bo normalnie mnie nosiło jak go szukałem. Na przyszłość jak ktoś ma kota i zginie mu pająk to niech odrazu kota na przesłuchanie zabiera%-) hehe

Masa
23-10-2013, 15:54
Hehe no niestety jak sie ma kota to tak to wyglada...odpukac moja kotka na szczescie nie interesuje sie ptasznikami, ale za to swierszcze intrygują ją non stop:) Pozdro

wino
23-10-2013, 15:57
tak to jest ze zwierzakami domowymi moje pieski np. bardzo lubią swierszcze martretowac i bawic sie pojemnikiem w którym śą owe swierszcze

Atrax Robustus
23-10-2013, 16:10
Kota nie ma co bic :D
To nie kot zostawil drzwi do pokoju otwarte ]:-> ;)

Deathscythe
23-10-2013, 16:13
Ja też mam niestety kota ale on się nie zbiża do mojego pokoju bo ma uraz... :]

Dark Raptor
23-10-2013, 16:16
Kot moich starszych pod karą "śmierci" nie ma prawa wchodzić do mojego królestwa. Ale tylko, by "czegoś" nie zostawić, bo on panicznie boi się nawet much (o pająkach i karaluchach nie wspominając).

Yeter
23-10-2013, 16:21
hehe nieźle tylko kot i tak nie załapał za co to lanie :]

Ions
23-10-2013, 19:55
jakie szanse na przezycie mialby kot/pies jesli ugryzlby go pajak o niezbyt silnym jadzie ?

TOXYN
24-10-2013, 02:44
nie no lać go nie lałem:] zaprowadzilem do terrari i opierdzieliłem dupek mnie jeszcze potem pogryzł mam cholernie agresywnego kota ale to pomijam hehe

no właśnei drzwi zawsze zamykam teraz mój brat zostawil otwarte jak wychodził i się stalo a kot już swoją drogą wie że do mojego pokoju się nie wchodzi bo raz nalał mi na rower a tego mu nie moglem wybaczyć i...wiecie sam:]

BOOBO
24-10-2013, 04:34
A ja mam podobna historie ale z psem:
Mialem kiedys A. Geniculate L3 i trzymałem ją w pojemniku na mocz, na biurku. Pewnego dnia wracam ze szkoly i patrze a tu na ziemi ziemia jest, nie wiem o co chodzi , przechodze dalej do pokoju patrze a tu mój pojemnik na mocz w którym był pająk leży na podłodze rozwalony na strzępy a pająka nie było i nie ma. Moja rodzina mysli ze moj pies zjadl pająka , a znajomi i sąsiedzi myślą że pająk jest w chacie, urośnie i zje im psy :)

boas
24-10-2013, 06:11
Niestety, mój kot potrafi otwierać drzwi, dlatego muszę dodatkowo zabezpieczać moje pajączki. Dodaję fotę tej spryciary.

Vagansmen
24-10-2013, 08:13
Ja mam kotke która często jest w pokoju gdzie pająk, ale ona się nie interesuje terra, a wdodatku terra stoi dość wysoko na półce :)

Jimbo
24-10-2013, 08:38
Mój kocur nie interesuje się pająkami, ale lubi obserwować świerszcze, które stoją na podłodze. Jak już dajemy fotki, to proszę bardzo :)

SPeCTeR
24-10-2013, 09:35
Ions, szczerze mowiac ciezko powiedziec. Zupelnie inny uklad immunoligoczny i to, co ma slbay jad dla czlowieka, moze bys smiertelene dla pajaka i na odwrot. Z tego co wiem Atrax Robustus (?) (napewno atrax, tylko nie jestem pewny, czy ten ;> ) czlowieka "powala" bardzo szybko ( godzinka, dwie ) natomiast dla psa lub kota jest wlasciwie nieszkodliwy...

Dark Raptor
24-10-2013, 10:46
Dużo zależy też od masy ukąszonego zwierzęcia. Choć dla niektórych gatunków może to tylko oznaczać czas męczarni.
Czytałem fajną prackę dotyczącą pokąsań psów w Australii przez pająki z rodzajów Phlogiellus i Selenocsmia. Śmierć psów następowała od 30 minutach do 18 godzin od ukąszenia (te ostatnie przypadki dotyczyły psów pow. 50 kg.

Awikularia
24-10-2013, 11:10
Boas, mina tej kotki mowi sama za siebie ;).
Kiedys mialam szczura, ktory pajakom nic nie robil, natomiast strasznie kradl pudelka po kliszach i obgryzal. Kiedys ukradl takie pudelko z malym B. vagans w srodku. Oczywiscie go zezarl... Jak mialam tego szczura, to zaden swierszc- uciekinier nie mial prawa zyc - szczuras zawsze wylapal i pozjadal wszystko co zwialo;).

madOx
24-10-2013, 11:25
Moja kotka pajakami jest strasznie zainteresowana. Najchetnie siedzialaby caly dzien na terrarium. W tym problem. Ciagle musze sprawdzac pokoj przed tym jak wyjde bo skubana sie chowa.

chrzanu
24-10-2013, 11:39
Ja własnie mam młodego kota który wsyzstko musi obczaić, dlatego kot, mama,tata, siostra, i wszytko inne co żyje niema prawa wchodzić do mojego pokoju, a gdy wychodze to zawsze go zamykam żeby kot ***** nie wlazł. bo często skace na terra jak siedze w pokoju i mam otwarte drzwi.

TOXYN
24-10-2013, 14:51
To zdjęcie jak moj byl maly teraz to jest straszna bestia:] jak czasem wbije zęby w ręke to aż ciężko go oderwać już nie raz mialem zakrwawioną ręke a wystarczy że się go głaszcze więcej niż 2min

talullah
24-10-2013, 15:46
Koty, intresujące się takimi zabawkami, jak pająki wcale nie są pogięte. Są jak najbardziej normalne. My mamy dwie kotki. Jedna-Talullah jest na naszym profilu. To jest miłośniczka hydrauliki. Lubi krany, wodę i zamki w drzwiach. Pająki za mało pachną. Jej zainteresowanie jest raczej małe. Jednak zamontowaliśmy zamek patentowy w drzwiach do pokoju, gdzie są terraria. Na muchy poluje, a pająki nawet te biegające luzem po chałupie (Kątniki i Kosarze) zostawia w spokoju.

ketnip
24-10-2013, 23:59
wiesz TOXYN, a wygląda tak nie pozornie.... heheh :D

Nazar
25-10-2013, 03:16
nie jestes pierwszy ktoremu kot zrobil sieczke... NIE NAWIDZE KOTÓW!!!

boas
25-10-2013, 04:07
Stary, wiem o czym mówisz! Moja robi to samo, często lubi sobie pomagać jeszcze pazurami!

boas
25-10-2013, 04:10
Nie wiem co masz do kotów! Przecież to bardzo fajne zwierzaki, a że są bardzo ciekawskie, cóż taka ich kocia natura.

TOXYN
25-10-2013, 06:01
Mimo że mam teraz blizny na prawej ręce(takie 3 rysy na 4cm długie na nadgarstku) to i tak uwielbiam koty i raczej nigdy nie przestanę ich lubić są to super zwierzątka czasem się trafi taki jak mój ale i tak mimo że gryzie i drapie jest kochany:]

soltys_szczecin
26-10-2013, 12:15
moj kot uwielbia badac pojemniki z moimi malymi ptasznikami - trąca je łapami i przestawia - raz zrzucił pojemnik na mocz na glebe i zaczął go turlac ale mu szybko zabrałem. Na dodatek skacze na klamki i otwiera sobie drzwi wiec musiałęm je przekrecic o 90 stopni i teraz nie moze ich otwierac ]:-> .. wygląda to dziwnie, wszyscy przychodzący do mnie patrzą na to i są zaskoczeni o_O ale działa :D

andrzej450
26-10-2013, 15:16
moj kot tez otwiera dzwi, nawet kiedys majstrowal przy zamku jak przez przypadek zostal zamkniety na korytazu. Ale mniejsza o to... najbardziej lubi polowac na duze ssaki takie jak np. ludzie, natomiast mniejsze zwierz. nie interesuja go. Kiedys kupilem mu myszke zeby cos zapolowal ale nie zwracal na nia uwagi:( powachal i uznal za przedmiot. Na tej podst. moge sadzic ze nie wezmie sie za pajaka, ale cholera wie??? a jak sie wezmie za dorosla parahybane ktora bede mial juz niedlugo??? to go uzre i po kotku:(((.
>>>Sam jej raczej nie wyjmie z terra ale jak ona wyjdzie... czy parahybana otworzy przesuwane drzwiczki od terra??? czym to zabezpieczyc?

42d3e78f26a4b20d412==