PDA

Zobacz pełną wersję : Normalne? Dziwne?



bracie
29-10-2013, 11:05
Witam,
o ile dobrze czytalem FAQ i archiwum to pajaki klada sie na plecach wlasciwie tylko przed wylinka... Wczoraj moj kedzierzawy (L3) jakos poznym wieczorem wszedl sobie do swojego orzecha i wlasnie polozyl sie na plecach. Ucieszylem sie, ze bedzie linial po raz czwarty (poprzednia wylinka okolo 3 tyg temu). Gdy dzisiaj chcialem wyjac mu niezjedzonego swierszcza niechcacy tracilem troche skorupke orzecha. Wiem, ze nie wolno przerywac w zaden sposob wylinki, wiec troche sie przestraszylem... Po jakis 10 minutach pajak wylazl z kryjowki, wlazl na scianke sloiczka, w ktorym mieszka i wydaje sie byl caly szczesliwy... Czyzby moje przewidywania co do wylinki byly bledne? Czy jednak pajaki klada sie na plecach nie tylko tuz przed nia?

Pozdrawiam
Pit

Grażynka
29-10-2013, 11:08
jeśli leżał na plecach to musiała to bć wylinka chyba ze sie przewrucił :D

a moze tobie sie zxdawało ze leży na plecach

bracie
29-10-2013, 11:12
Hm... na pewnoe mi sie nie wydawalo :) Moze i jestem zielony w kwestii hodowli pajakow, ale jak opn wyglada lezac na plecach to wiem :) Z ostatniej chwili: chyba jednak to jest wylinka... Zlazl ze sciany i znowu sie wywalil na plecy ;)

Pozdrawiam
Pit

Masa
29-10-2013, 11:21
Kiedys mialem przypadek ze smithi polozyl sie na plecach i tak sobie wypoczywal ....takie zachowanie nie zawsze moim zdaniem jest zwiazane z wylinka

kashex
29-10-2013, 11:38
nom tez tak kiedys mialem muj murinusek tak wlasnie sie polozyl chyba z 2 razy a wylinke przechodzil dopiero za3 tyg niby to jest dziwne ale pajry maja takie odchyly :P

bracie
29-10-2013, 11:41
No to sobie czekam cierpliwie :) Tym bardziej, ze kedzior jest cholernie niezdecydowany. Czekam tylko, jak zacznie sie turlac po podlozu ;)

Pozdrawiam
Pit

Bocieq
29-10-2013, 13:21
MOja chromatopelma raz sie przestraszyła dzikiego i bardzo ruchliwego mączniaka i gdy dotkną jej nogi to poprostu przewróciła sie na "plecy" :P hihi smiesznie to wyglądało :P

Lukaszs
30-10-2013, 01:58
Szlyszalem ze pajsk przez dotkniecie wie jak cos smakuje

SHERON
30-10-2013, 08:00
a MOŻE on chcial żebyś pogłaskal go po przuszku.A nie tam żadna wylinka.

42d3e78f26a4b20d412==