PDA

Zobacz pełną wersję : Terrarium w terrarium:)



WojtekRzeszow
30-10-2013, 06:50
Witam w przyszlosci chcialbym hodowac kilka pajaczkow, narazie mam 3 male, ale niedlugo beda nadawac sie do terrarium i chcialbym im jakos to przygotowac... w pokoju mam dosc niska temperature (22-23) a chcialbym zrobic 25-26 stopni i tak mysle sobie patrzac na moja pulke ktora ma wymiary:

Wysokość - 28 cm

Dlugosc - 90 cm

Szerokość - 40 cm


I stad moje pytanie, czy moglbym na prowadnicach zrobic zasuwana szybe do srodka dasz szklo, z tylu nakleic jakas tapete boki nie wiem czy moga zostac z drewna czy dac tez jakas szybe? i na dol dac podloze... kupic 'termostat' nie wiem czy dobrze napisalem i kabel grzewczy, kabel puscic przez to cale ''terrarium'' i utrzymywac caly czas stala temperature... Chodzi mi o to, zeby tam byly i male pajaczki w pojemnikach na mocz i wieksze w malych terrariach i bardzo duze w troche wiekszych... przestrzeni troche jest wiec wszystko sie zmiesci ... tylko czy to jest do wykonania i czy bedzie tak jak mysle?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Wojtek

dr1zzt
30-10-2013, 06:58
Ja mam podobnie zrobione.
Mam wysokie na 70cm terrarium, w srodku 2 polki, na ktorych trzymam plastikowe walce z modliszkami.
Oswietlenie jest z gory, polki sa szklane, mysle ze to bardzo dobre rozwiazanie.
Dodatkowo zamkniete dosc dobrze trzyma temperature, wiec nie trzeba sie martwic nad ogrzewaniem kazdego pojemniczka osobno.

bachus
30-10-2013, 09:57
Jedno pytanie, po co na dół chcesz dać podłoże, skoro i tak pająki będą w pojemnikach albo innych mniejszych terrariach ?? :P
Drewno po jakims czasie może ci się rozłazić przez wilgoć i temperaturę, jeśli to normalna półka w szafce to sklejka może z niej zejsc itp.
Po trzecie to kup od razu regał, jak cię wciągnie to się nie zorientujesz kiedy będziesz mieć 20 pająków poupychanych po kątach :)

42d3e78f26a4b20d412==