PDA

Zobacz pełną wersję : Problem po wylince...



Hamlett
31-10-2013, 13:36
Witam .. Mam pytanie. Szuakalem w FAQ, odpowiedzi na moje pytanie, ale nie znalazlem. Moj pajak L2 Nhandu coloratovillosus ( teraz L3) mial problem z zrzuceniem calej wylinki. juz ok 2 tygodnie ciagnie za soba stara skore - przyklejona do odwloka.. W sumie albo caly wyszedl i skora przykleila mu sie do odwloka, albo poprostu nie wyszedl poprawnie.. Czy to grozne dla niego? I czy w koncu zostawi swoja stara szate graficzna??:> :D
Pytanie nr 2. Moj Vagans doslownie wyczesal 2/3 wloskow z odwloka Poprostu od tak sobie - chyba z nudow, na lysym miejscu ma 2 male zadrapania ( tak mi sie wydaje).. - czy on jest na cos chory?
Prosze o odpowiedzi!

PyRyLy
31-10-2013, 13:41
co do wylinki to albo spruboj podniesc wilgotnosc i sam odejdzie albo postaraj sie zamoczyc ta wylinke i ja delikatnie zdjac. powinno sie udac :) a co do vagansa to zostaw go skoro sobie to dam zrobil to i sam sobie z tym poradzi raczej nic mi nie grozi :)pozdrawiam

LUKa_
01-11-2013, 02:59
Ten temat poruszany byl juz kilka razy ... Podnosisz wilgotnosc i jest okej, nie masz sie co martwic zdarza sie i tyle wylinka tak czy tak zejdzie, A co do Vagansa to ciezko cos powiedziec jezeli nie "krwawi" to nie masz sie co martwic.

Bziak
01-11-2013, 04:59
co do wylinki mialem ten sam problem, ale probowalem zmoczyc miejsce przyklejenia i nic to nie pomoglo wilgotnosc mialem duza bo wiedzialem ze zbliza sie wylinka, to ja jeszcze podnislem wilgotnosc jak juz mi nie pomoglo namoczenie miejsca przyczepienie wzielem piecete i ostroznie powoli zlapalem wylinke i powoli ciagnelem gdy ptasznik ruszyl sie, sama zeszla z moja pomoca...

tw182
01-11-2013, 07:15
vagan wyczesuje wloski przed wylinka... moje angustum tak robi zawsze...

Grafio
01-11-2013, 12:29
Zwiększ wilgotność,potem namocz np.wacik do uszu odrobiną wody delikatnie zwilż to miejsce do którego przyczepiona jest wylinka a potem delikatnie ściagnij!!
A co do Vagansa to niedługo powinien mieć wylinke!!

Scorpio_666
01-11-2013, 14:26
co do nandu to sprubuj wacikiem ją pomoczyć i delijatnie ściągnąć, a o vagansa sie nie martwbo nie ma o co te"zadrapania" to kędziorki przędne

POZDRO Z RZESZOWA

Awikularia
02-11-2013, 11:08
Taaa, slyszalam juz teorie o "przędnikach", ale o "kędziorkach przędnych" pierwszy raz...

Kądziołki przędne, eksperci od siedmiu boleści.... ehhh...

Samael_
02-11-2013, 15:37
Scorpio_666 napisał(a):

> te"zadrapania" to kędziorki przędne
>
Hahahahahahhahahahahahah <rotfl> Chlopie zwaliles mnie z krzesla...kedziorki to male albopilosum lub co najwyzej loki na glowie - pajak ma KADZIOLKI !!! Polecam poczytac troszke o anatomi pajakow :]

soltys_szczecin
02-11-2013, 20:53
po co piszesz drugi raz ze ma kądziołki skoro to samo i pierwsza napisałą Awi a w dodatku swoim smiechem osmeiszasz innych ?? znasz przysłowe ze tylko puste bebny grzmią najgłosniej ?? kazdy moze czegos nie wiedziec ...

Samael_
03-11-2013, 02:00
soltys_szczecin napisał(a):

> po co piszesz drugi raz ze ma kądziołki skoro to samo i
> pierwsza napisałą Awi a w dodatku swoim smiechem osmeiszasz
> innych ?? znasz przysłowe ze tylko puste bebny grzmią
> najgłosniej ?? kazdy moze czegos nie wiedziec ...
>
Nie zauwazylem,ze juz to napisala :]Wybacz,ale tak ignorancja zawsze u mnie wywoluje smiech,a tlumaczenie,ze kazdy moze czgosnie wiedziec jest takze smieszne.Skoro sie nie ma podstawowych wiadomosci to nie powinno sie zabierac glosu.Przyslowie sobie zapamietam,ale jakos chyba bylo nie trafne :P

42d3e78f26a4b20d412==