PDA

Zobacz pełną wersję : A propos glupiego pitania ;P



Hwarang
12-11-2013, 16:28
Szkoda, ze zamkniety
Awi napisala: Dlaczego zakladasz, ze skoro czlowiek po wypaleniu trawy ma jazde, to ptasznik tez ma miec?

W ktoryms z progamow, co jakis czas puszczanych na Animal Planet, bylo cos takiego. Co prawda nie z ptasznikami, ale pajaczki byly poddawane dzialaniu (nie pamietam w jaki sposob:/ ) kofeiny, amfetaminy, lsd, i pewnie czegos tam jeszcze. Efekty obserwowano na sieciach tych pajaczkow, i zapewniam, ze roznice byly :)

Grażynka
12-11-2013, 16:51
na hyperreal.info są takie foty ;]

Krakus
12-11-2013, 16:55
Tez o ty slyszalem. Pajaki(krzyzaki) wystawione na dzialanie roznych srodkow roznie sie zachowywaly. Po nikotynie i THC plotly dziwna pajeczyne.

Awikularia
12-11-2013, 17:02
No ja rozumiem, nie jestem az tak zacofana. Ale po zjedzeniu?????

Grażynka
12-11-2013, 17:03
tak nie słyszałeś nigdy avi o ciasteczkach z haszem ;] :P

kashex
12-11-2013, 17:04
Hmmmm ja slyszalem tylko o kiślu ...:P:P

Mysza1983
12-11-2013, 17:10
problem z zjedzeniem jest jeden, mniej tetrahydrokannabinolu przenika przez żołądek niż przez płuca, dlatego żeby mieć porównywalne skutki trzeba więcej zjejść...

kashex
12-11-2013, 17:18
Hmmmm fakt palenie jest bardziej ekonomiczne ;) a do jedzenia sa dropsy ,ale ptaszorkowi chyba stanie w gardle :p

Hwarang
12-11-2013, 17:48
Moze jak kos ma pisac o dropsach i o tym jakie jaranie jest fajne etc... to raczej nie tutaj :/ Juz jeden watek zostal przez to zamkniety...

Baku
12-11-2013, 20:02
ale to terz rórznie :P - zalerzy w jakiej formie :P:P

np jak odpowiednio przyrządzisz połówke chaszu to masz mase przez 6 godzin minimum a jak to spalisz to złapiesz mase na godzine max a potem cie zbita bierze i po zabawie ... ale ja sie nie znam i nie wiem co to jest te coś :P

_Andrzej_
13-11-2013, 03:43
Ciekawe tylko, czemu mają służyć takie "doświadczenia"? O ile może jeszcze obserwacja zmiany budowy sieci przez krzyżaka do czegoś się przydała (wątpię), to już eksperymentowanie na pająkach w warunkach domowych jest wyłącznie znęcaniem się nad nim. Jak ktoś bierze pająka na rękę i mu spadnie, to rzuca się na niego gromy.
Mam jakoś wrażenie, że eksperymenty z trawką i czym tam jeszcze się da należą do dużo gorszej kategorii!

kashex
13-11-2013, 04:56
Heh to tylko zartu haha dobra nic juznie pisze ....

Archie
13-11-2013, 08:08
najciekawsze jest to ze jak taki temat zalozy 15latek to kazdy go wysmieje ale jesli to zrobi ktos BARDZIEj doswiadczony to traktowane jest to powaznie.

Klimak
13-11-2013, 09:16
chrzabu napisał:
a tak osobno to:
-żeby mieć halo to trzeba palić (szczoty a nie liście)
po pierwsze to nie szczoty tylko szczyty lub topy jak kto woli a po drógie po liściach też jest niezłe halo tylko że trzeba ich więcej spalić albo wywar zrobić(liście muszą być z żeńskiej roślinki)
a i jeszcze: cisteczka wcale nie muszą być według specjalnego przepisu wystarczy do czego kolwiek dodać zielska i faza będzie tylko zależnie do czego dodajesz to różne ilości tzreba dosypać.

hehe i tak jak Baku powiedział:nie wiem co to jest marycha gdzieś to sobie wyczytałem:P co złego to nie ja

ps:tylko żeby zaraz nie było że popieram tego kolesia!! ja bym w życiu nie wpadł na taki pomysł przecież zioło jest dla ludzi:]

ziu
13-11-2013, 09:32
Archie nie chodzi ile kto ma lat!!! tylko jak kto zformuluje posta. Prosze bardzo dyskutujcie o dzialaniu wszystkiego na ptaszniki co do narkotykow to badzo ciekawy temat ale nie jak pisze to 14 latek w stylu "da sie pajaka zjarac?" czeos takiego nie bedziemy tu tolerowac. Wiec ten watek zostawie.

I radze nie pisac tu o dropsach itp. Pogadaj sobie o tym z kolegami na osiedlu kashex i baku.
Macie po ostrzezeniu.

kashex
13-11-2013, 09:33
Przepraszam :P

42d3e78f26a4b20d412==