PDA

Zobacz pełną wersję : czyzby nicienie?!?



ziu
16-11-2013, 10:43
Wiec moja versi przeszla wczoraj sylwestrowa wylinke na L6. Dzis postanowilem jej przemeblowac faunaboxa i porobic kilka fotek. Zauwazylem ze versi ma limfotok z jednego z odnozy(tym sie nie zmartwilem zbytnio juz ustapil) Zmartwila mnie inna sprawa zauwazylem ze ok 4 wloski na odwloku pajaka sie poruszaja (lewo prawo) przypomnialem sobie ostatni post "nicienie" i pomyslalem ze moga to byc one. Ale troche mnie to dziwi gdyz pajak wczoraj wylnial wiec watpie zeby sie juz zarazil. Mysle ze moze sie zestresowal i moze jakos nastroszyl chodz widze cos takiego 1 raz moze ktos kto widzial cos podobnego u swojego pajaka sie wypowie. Dla przykladu zamiesczam filmik ukazujacy poruszajace sie wloski gdyz na fotkach nic nie widac. Mi to na wygladajace wlosy pajaka niczym sie nie roznia.

http://alley.boo.pl/imgp1274.avi

Pozdrawiam.

Foxtrott
16-11-2013, 11:31
możesz zapisać ten plik w innym formacie?? nie mogę takiego odczyatać

ziu
16-11-2013, 11:43
Wiec niestety inczej nie moge zapisac ale tu daje linka:

http://divx.pl/download.php?id=001005
i sciagnac Nazwa: FFdshow 12.10.2004

Po tym filmik musi sie odpalic.
Tylko tam ciezko cos zobaczyc.

Pozdrawiam

TylerPL
16-11-2013, 11:55
Trochę dziwne, że od razu po wylince. Daj mu jeszcze dzień czasu na wysuszenie się itp... Może to tylko małe włoski. A ja filmiku też nie mogę otworzyć, a kodeka nie będe ściągał.

P.S. Za ile kupiłeś versi?

ziu
16-11-2013, 11:59
ona juz ztwardniala dokladnie przeszla ja z nocy 30-31.

Daje fotke na ktorej nic wsumie i tak nie widac nic dziwnego.

http://alley.boo.pl/ver.jpg

maze
16-11-2013, 12:13
co do tego ze "tak jakby pajak oddychal" to mialem tak z murinusem po wylince
nawet na 2 dzien pulsowal mu delikatnie odwlok moze to to??

ziu
16-11-2013, 13:11
oo i tu jest trop ;] wlasnie to tak wyglada ;] ma jeszcze maly odwloczek i jest po wyl. Tzn mi sie wydaje ze to cos takiego bo te wlosy ktore mu sie ruszaja to sa zwykle wlosy jego a nie zadne inne obce ciala. Jak dla mnie.

Awikularia
16-11-2013, 14:12
Ziu, to sa takie nicienie czy inne robactwo, jak ja krolowa Elżbieta II....
Pajakowi najprawdopodobniej pulsuje odwlok i tyle.... Na necie jest kilka filmików na ten temat.

ziu
16-11-2013, 14:14
No AWi mowilem w poscie wyzej ze wlasnie to jest tylko pulsowanie. :) ale pytalem duzo ludzi i nikt sie z tym nie spotkal w tym ja ;] Ale teraz ja juz wiem ze to puslowanko :D

Krzysztof.W
16-11-2013, 16:54
Nie przejmuj się ZIU te włoski to nie są żadne pasożyty.:D , to serce pająka które bije bezpośrednio pod oskórkiem powoduje widoczne pulsujące ruchy wlosków :D.
Dla tych co jeszcze niewiedzą serce pajaka znajduje się właśnie w odwłoku.

Majcher
16-11-2013, 23:37
ziu ja tez ci mowie ze na 100 % to nie nicienie- dlaczego? proste te wloski ruszaja sie symetrycznie a jesli to bylyby zywe nicienie to raczej kazdy ruszał by sie niezaleznie od swych kompanow. bedzie wszystko dobrze

ziu
17-11-2013, 03:59
tez tak myslalem :) ale ja mam wkretke na takie sprawy bo u mnie regularnie musi sie cos dziac co kilka miesiecy jak nie roztocza, to inne badziewia. Ale przynajmniej teraz sie okazalo nic groznego.

Dzieki wszystkim za porady ;]
Do siego roku.

Majcher
17-11-2013, 04:25
:) jak pech to pech :)

42d3e78f26a4b20d412==