PDA

Zobacz pełną wersję : GLODOWKA MURINUSA



niggazz1
17-11-2013, 10:36
Czy murinus tez robi sobie takie glodowki jak Brachypelmy? Mam malego L2 albo L3 i nie atakuje maczniaka od 4 dni - wczesniej karmilem go co 2 dni i zawsze jadl. Czy znaczy ze jest przed wilinka? Ostatnio linial miesiac temu. Sorry ale czytalem FAQ i wole sie upewnic, jak kogos denerwuje to pytanie to niech nie odpowiada

Krakus
17-11-2013, 10:39
pewnie jest przed wylinka,wszystko jest ok.

WeNsU
17-11-2013, 10:54
szkoda słów... proszę o skasowanie tego posta
nie ma jak to początkujący który kupił sobie murinusa...

leviatan
17-11-2013, 11:18
WeNsU ty tez za długo nie jestes w terrarystyce (2004) i na początku tez nie wiedziales dlaczego twoj albopilosum, parahybana, cambridgei nie chce jesc czy cos w tym stylu ! Po to jest forum zeby sie pytac, FAQ i po co te forum? Takie małe cuś do adminów, moglibyście co jakis czas uzupełniać FAQ o nowe wątki a pojawiło się ich sporo ;) I teraz mnie pol forum wyklnie (pewnie)

elvvis
17-11-2013, 11:35
Całkowicie Cię popieram leviatan, mało pisze na forum (prawie wogóle) głównie nastawiam sie na czytanie ale strasznie drażni mnie to że takie osoby jak niggazz1 są w ten sposób traktowane. Chłopak zapewne jest początkującym i martwi sie o swojego pająka a co niektóre osoby zamiast po prostu odpowiedzieć na jego pytanie (pomimo ze jest to setna juz taka odpowiedz) to powtarzja to samo głupie zdanie "to juz bylo !!!!! az mi cie zal" co jak mi sie wydaje zadnego pozytku tutaj nie przynosi, poza tmy fajnie by bylo jakby Faq zostało troche poszezone. zapewne tez beda po mnie jezdzic za to co pisze no ale coz to tylko moja opinia

nigaaz1 nie martw sie pająk zapewne szykuje sie do wylinki i nie mu nie bedzie

pozdrawiam

elvvis
17-11-2013, 11:39
Sorka ale nie doczytalem, Jak linial miesiac temu to raczej teraz liniec nie bedzie wiec po prostu zrobil sobie przerwe :], nic mu nie bedzie

morda
17-11-2013, 11:51
Młode murinusy linieją co miesiąc (dobrze karmione).

FAQ i opis itp. itd. Archiwum i te sprawy :)

42d3e78f26a4b20d412==