PDA

Zobacz pełną wersję : Świerszcze



Vagansmen
22-11-2013, 11:49
Gdy kupowałem nowe terra kupiłem przy okazji 2 świerszcze.Moja vaganska zalepiła kokosa(prawdopodobnie wylinka) no to postanowiłem trzymać świerszcze ąż do czasu gdy vaganska je zje. Dałem do plastikowego pudełka trochę torfu kokosowego, wytłaczanki z jajek, nakrętkę z odrobiną wody i drugą z chlebem. W tych samych warunkach trzymam również karaczana madagaskarskiego już koło półtora miesiąca.Moja mama powiedziała żebym postawił pudełka na podłodze obok szafy. Wymieniałem im chleb wodę, dbałem by nic nie pleśniało. Ostatnio nie zglądałem do nich przez 3 dni. Dzisiaj rano moja mama czyściła panele w moim pokoju jakimś "sidoluxem", czy coś takiego. Wracam ze szkoły, chcę znowu wymienić wszystko, a tu świerszcze nieżywe, ale karaczan żyje. Czy śmierć świerszczy mogła być spowodowana tych całym "sidoluxem"? W dodatku po nasmarowaniu tym .....bublem cały pokój od tego śmierdzi. Pytam się dlatego, że boję się żeby pająkowi nic się nie stało.
PS: sory za rozpisanie!

ketnip
22-11-2013, 12:48
Tak to mogło byc przyczyną zgonu swierszczy i oczywiscie opary mogą zaszkodzić pająkom

42d3e78f26a4b20d412==