PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogłem się powstrzymać.. :P



ponczos
26-11-2013, 02:03
..przed zacytowaniem wiadomości z bloga (czy blogu - nawet nie wiem jak się odmienia nazwe tych głupot - ogólnie mówiąc o blogach) Paczka_1988 na który trafiłem zaglądając do jego profilu:

Maciuś VS Hunter (stage one) 10.1.2005 21:24:29
nie bez powodu wkleiłem na dole cechy mojego pająka. Oturz/ż dziś wziolem pierwszy raz mojego pająka na rece (czułem sie tak jak bym nauczył sie jeździć na roweryku ). Czułem sie bardzo fajnie, zaczelo sie robić gorąco gdy po opadnieciu emocji przypomniałem sobie o tym co przeczytałem na wszystkich stronach o pająku ptaszniku rasy VAGANS (ponizej napisane tzn w poprzedniej nocie tam troche go ułagodnili ). Starałem sie byc ostrożny ale on zaczoł wspinac sie po ręce pod rękaw :/, zatrzymałem go drugą ręką, łaził po mnie więc postanowiłem skonczyc to przedstawienie i walnołem go do terrarium (pudelka ). Rodzice już wiedzą nawet tata , myśle nawet ze się ucieszył . Ok ide spać . AA jeszcze jedno gdy chodził mi po ręce wystawil zęby jagowe (takie piekne) ale byłem twardy, po chwili schowal je i łaził dalej pa

ponczos
26-11-2013, 02:07
W końcu CSowiec.. :)) Q]|[A Play More ProMode. :))

Shinigami
26-11-2013, 02:12
a co ma piernik do wiatraka???

ponczos
26-11-2013, 03:12
Nic. :))

rastafaq
26-11-2013, 03:17
kozak frajer :]

kuba66643
26-11-2013, 03:41
Ja pierdziele wziął pająka na rękę - super :-)

pac
26-11-2013, 04:48
i jeszcze gawedziarz..

wino
26-11-2013, 05:30
jaaaaa jaki men wzioł pająka na reke chyba bede musiał mu złozyc hołd

FaUnA_BoX
26-11-2013, 06:21
jak to co ma piernik do wiatraka :D tyle samo liter ;)

ponczos
26-11-2013, 06:45
Wiatrak -> Młyn -> Mąka -> Piernik - dla ścisłości.

Markoś
26-11-2013, 06:50
uzekla mnie jego historia :D

daf
26-11-2013, 07:02
Heh gdyby on Polcię wziął na rękę. A to wogóle musi być jakis mały gnojek, który kupił go dla szpanu i żeby "suczki" za nim latały.

tasiemiec
26-11-2013, 07:06
daf napisał(a):

> Heh gdyby on Polcię wziął na rękę. A to wogóle musi być jakis
> mały gnojek, który kupił go dla szpanu i żeby "suczki" za nim
> latały.
>

ja kupilem kilkadziesiat i jakos nie zdalo egzaminu, nie lataja za mna suczki ;/ chyba je wyrzuce bo po co mi tyle.............

ponczos
26-11-2013, 07:08
Może psiaczki latają?? :P Żart.

laska
26-11-2013, 08:19
''zaczelo sie robić gorąco gdy po opadnieciu emocji'' ''on zaczoł wspinac sie po ręce pod rękaw'' ''ale byłem twardy''

Może go to podnieca?Albo powstało no zboczenie?Chodzi mi o takie przeżywanie.

PrzemekB
26-11-2013, 16:38
Pewno pająk pokazał kły i wtedy ten gość pomyślał że chce mu dać buzi ... hmmm.... czemu nie !! ... :p

Baku
26-11-2013, 17:08
nie wiem ja w tym nie widze nic śmiesznego

PaCZeK_1988
27-11-2013, 22:52
WEŹCIE SIE W GŁOWE P*pip cenzura*. ponczos to zapewne szaman "ksywa z bloga" zjechali go u mnie to zeby nieczuc sie niedowartosciowanym to postawił tu taką głupote (zapomniałeś buziek skopjowac)

ponczos
28-11-2013, 03:16
A może Ty spróbujesz (czołem w kant stołu proponuję)?? A teraz po kolei:

1. Gdybym miał zamiar udzielić się na Twoim blogu podpisał bym się swoją ksywą, nie jestem z Mossadu żeby działać pod 15 ksywami.

2. Przekonaj mnie dlaczego mam pierd..... się w głowę?? Napisałeś coś KRETYŃSKIEGO i nie masz nawet żadnego argumentu na poparcie swoich pierdoł.. Masz?? Słucham!!

3. Twoi znajomi też hodują pająki?? Może też mają blogi..?? Nie ma jak towarzystwo wzajemnej adoracji. Współczuję zwierzakom.

Ale coż.. Tak już jest - prawda w oczy kole - broń sie śmieszny człowieczku i bluzgaj dalej ku ogólnemu rozbawieniu pozostałych!!

pac
28-11-2013, 03:20
oj dzieciaczku sam sie.... PUKNIJ w glowe..

maciex
28-11-2013, 15:32
ja tak to sobie przeczytalem i jestem tylko ciekaw czy po ".....postanowiłem skonczyc to przedstawienie i walnołem go do terrarium (pudelka )" coz z Vagsnsa zostalo,
ech, :-(

PaCZeK_1988
28-11-2013, 23:02
Ej poziom inteligencji widze nieprzekracza tu za wysokiego poziomu (oczywiscie na naszą niekożysc działa ponczos-szaman i jeszcze 13 ksywek) chciał bym sie dowiedziec kto zaczoł, mam pająka robie co chce a ten DeF ponczos-szaman...... sie czepnoł ze jestem dzieciak i mam kupić pająka ktury mnie zabieje ..... niezajmuje sie tym długo i zaczynam od łagodnych i łatwych w hodowli pająków . SKOŃCZ TEN TEMAT a nie sie jeszcze bedziesz sie tym rajcował przez najbliższe miesiące. I po co ty to tu wkleiłeś (co to ma wspólnego z tą stroną )

ponczos
29-11-2013, 03:07
1. Wkleiłem to ponieważ mnie rozbawiło, nie dodając żadnego komentarza który mógłby Cię obrazić.. Zaczęło się dopiero gdy kazałeś robić innym to co sam robisz na codzień ("pierdol...... się w głowę).

2. Drugi albo trzeci raz powtarzam że pod woimi wypowiedziami podpisuję się swoim nickiem. Zawsze.

3. To że zaczynasz od łagodnych pająków to bardzo dobrze. To że piszesz o nich jakieś śmieszne pierdoły to już gorzej.. Przeczyta to jakieś dziecko i kupi sobie kur.. murinusa żeby wzmocnić doznanania..

4. Co mają wspólnego pająki z forum m.in. o pająkach?? Idąc Twoim tokiem myślenia to chyba NIC.

5. Przestań już pisać głupoty, bo na początku tego tematu mogłeś być uważany za jakigoś śmiesznego niedoświadczonego kolesia ale im dalej tym "lepszą" opinię sobie wyrabiasz..

Mefisto
29-11-2013, 04:37
Ehhhhhh, miałem się tutaj nie odzywać ale widzę, że zaczynasz pomawiać Ponczosa o coś, czego nie zrobił.
Pisałem kilka razy, że Ponczos to nie ja i vice-versa. Pisałem też, że jak będziesz chciał mnie tutaj znaleźć, to bez większego problemu mnie znajdziesz. Jak widać - przeliczyłem się licząc na Twoje zdolności. Tak więc to raczej poziom Twojej inteligencji nie przekracza wysokiego poziomu. Powiedziałbym wręcz, że nie osiąga nawet średniego.
Piszesz na swoim blogu jakieś idiotyzmy, żeby się rajcować komentarzami dzieciaków nie wiedzących nawet jak wyglada ptasznik a później się dziwisz i obrażasz na cały świat, że ludzie mają z tego wylew. Obraź się na siebie, bo to Ty napisałeś a nie my.

I zajrzyj wreszcie do tego słownika, bo bycie analfabetą naprawdę nie jest cool ani trendy. Wiem, że w tej chwili tego nie pojmiesz i będziesz bronił swojego joł joł stajla gangsta fak, ale uwierz mi chociaż na słowo. W przeciwnym razie za jakiś czas będziesz miał niemiłą niespodziankę i nawet pokątnie załatwiony papierek na dysleksję nic Ci nie da.

PaCZeK_1988
29-11-2013, 06:29
MOWIE CI PEDALE *****.. a zreszta glupi jestes co ci bede pisał <nara>

Mefisto
29-11-2013, 06:32
:)


2). Kultura wypowiedzi obowiązuje wszystkich. Całkowity zakaz przeklinania, obrażania użytkowników Forum!

To był cytat z regulaminu, jakbyś nie wiedział. :)

Zresztą ten temat i tak niedługo stąd zniknie jak znam życie i albo go zamkną albo usuną tak więc nie masz się czym bulwersować. :)

ponczos
29-11-2013, 12:38
Jeżeli zniknie to będzie niesprawiedliwe!! Powinno zniknąć klika postów z wulgaryzmami i to wszystko. Gość jest głupi i pisze głupoty. Gdy temat będzie skasowany to tylko on na tym zyska.. a tak to przynajmniej ma nauczkę żaby myśleć co pisze i nie robić z siebie idioty..

P.S. Do moderatorów: mam nadzieję że weźmiecie to pod uwagę. ;))

Samael_
29-11-2013, 12:52
Wlazlem na tego bloga...Cos takiego jak ortografia nie istnieje :] Malo tego tam widnieje wpis z 2005 jako data otrzymania pajaka,a w profilu jest ,ze w terrarystyce od 2003 r - zadnych gatunkow zwierzat tam nie ma :] Mistrzostwem swiata jest jednak ucieczka pajaka po 30 min. od otrzymania.Jestem pelen podziwu :]

Dark Raptor
29-11-2013, 13:15
Tożto tylko jakoby było "wyrywanie lasek na spidera", ino cosik nie po naszemu. Muszę się wyedukować w tym "joł, gangsta narzeczu" by zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi - taka głupia dygresja/agresja ;-)

PaCZeK_1988, trochę kultury, dajesz doskonały przykład jak zwulgaryzowana jest hh-subkultura. Samemu sobie nie pomagasz, a bardziej szkodzisz. Wystarczyłoby kilka rzeczowych kontrargumentów z Twojej strony, a nie wyskakiwanie i rzucanie mięsem.

Mysza1983
29-11-2013, 14:03
Gdziech idiotów sieją? Rodzić przecierz się nie mogą...
Aha po co to wkleił, bo pośmiać sie mozna.
I już wiem czemu cs spadł tak nisko :-] teraz gram tylko na LANie...

Zamykam ten burdel...

42d3e78f26a4b20d412==