PDA

Zobacz pełną wersję : >>> ....:::: MAM WAŻNE PYTANIE > LUDZIE POOMOCY :::... >>>>>



wypas89
26-11-2013, 06:27
Witam
Niedawno kupiłem p. cambridgei - jest bardzo szybki wiec niebardzo wiem jak sie do niego zabrac....
1 Chciałbym przyszłosci (niedalekiej :D:D:D) posprzatac mu terrarium itd. ale nie wiem jak go trzymac ??????????
2 Po drugie nie wiem czy mozna podawac mu martwy pokarm (to znaczy zabije pinke i mu wrzuce) tak jak np. b.albopilosum ?????
3 Czy pokarm mam mu podawac tylko wieczorem czy moge tez np. wrzucic zabitą pinke o 16.00 i czy pajak zje ja sobie w nocy?? To znaczy czy ja znajdzie itd. ????

Prosze o dopowiedz.... To dla mnie bardzo wazne....

Wojtek

Maniak
26-11-2013, 06:29
1. Podałe za mało info na temat pająka. Jaki jest duży? Jak taki dosyć to możesz go nakryć pojemnikiem i podważyć kartką (hmm... pokrętnie to nazwałem).
2. Można ale lepiej by było żeby sobie go sam upolował
3. Jak będzie głodny to zje. Jemu to ogólnie wisi.

wypas89
26-11-2013, 06:34
Aha to jest L2 !!

ponczos
26-11-2013, 06:44
Wypas temat.

nokeg
26-11-2013, 07:25
pająk ma to gdzies czy wrzucisz mu pinke o 16:00 czy o 17:06, jak bedzie głodny to zje nawet o 9:17 rano. Wydaje mi sie ze mogłes zostać przy ptasznikach naziemnych skoro nie czujesz sie jeszcze pewnie przy przy hodowli nadrzewnych. Zanim sie kupi pająka, warto przeczytać jego opis i wywnioskowac ze np poczekam jeszcze pół roku az bede miał większe doswiadczenie z tymi zwierzetami (nie koniecznie zajmujac sie ciagle np kędziorkiem po 4 wyl). W kazdym razie zycze powodzenia w daleszj hodowli

ironkapela
26-11-2013, 07:30
Trzeba bylo sie przygotowac do tego ze nadrzewne sa szybkie. Po co sprzatac terra (L2?? jakiej masz wielkosci terra :| ) bo jezeli nie ma plesni albo jakis pasozytow to po co sprzatac. Lepiej dawac zywy pokarm bo pajaki wyczuwaja wibracje, w szczegolnosci nadrzewne. To kiiedy dasz pajakowi pokarm nie ma zadnego znaczenia, pajak zje kiedy bedzie mial ochote.

Koc
26-11-2013, 08:23
No więc jak już wiesz nie ma po co mu sprzątać, chyba że zacznie coś pleśnieć. Nie wiem w jakim terrarium go trzymasz, ale dla L2 powinno to być pudełko po kliszy, a jeżeli tak to niedługo czeka twojego pająka przeprowadzka. Nie ma chyba sposobu żeby chwycić cambridgei L2, więc musisz go wygonić ze starego pojemnika i zagonić do nowego. Operację najlepiej przeprowadzać w wannie(był temat niedawno).

ziu
26-11-2013, 09:25
ZAPRASZAM DO KOPALNI WIEDZY:

FAQ - http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

ARCHIWUM - http://www.terrarium.com.pl/forum/search.php?f=16


aha i jak sie boisz sprzatac pajakowi to go nie kupuj.

42d3e78f26a4b20d412==