PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie



Bziak
02-12-2013, 12:52
od 6 dni mma irminie l3 i cambridgei l1 ale teraz wylinial i jest juz l2 probowalem je karmic macznikiem pokrojonym i ani ten ani ten nic nie ruszyl nawet teraz po wylince camb.. tesh nic nie zjadl czy te gatunki tesh robai sobie czasmi jakies dluzsze glodowki ?? czy to moze irmnia szykuje sie do wylinki.. nieiwem mozecie napisac swoje zdanie czemu nie jedza wiem ze to jest dosysc banalne pytanie ale niemailem wczesniej doczynienie z nadrzewnymi i nieiwem czy to jest tak jak z naziemnymi czy dla nich pokram musi sie jakos ruszac czy cos ??

Krzysztof.W
02-12-2013, 13:02
Cierpliwości, ostatnio dorobiłem sie małych irmini ( niestety już zaklepane). Młode Po szejściu wylinki tak naprawde zaczeły jeść dopiero po około 3 tygodniach od pierwszej wylinki L1, wczesniej kóliły się, uciekały, nie zwracały uwagi, a teraz odrazu chwytają pokarm.

refluks
02-12-2013, 13:02
ekhm... a kiedy przeszły wylinke? bo nie wiem czy wiesz ale pająki po wylince tak nawet do 2 tygodni nie są w stanie jeść bo ich zęby jadowe są zbyt miekkie... jesli byc moze juz próbowaly istnieje ryzyko ze juz polamaly te ząbki i wtedy troche pozamiatane ale to malo prawdopodobne... po prostu pajaki po wylince nie sa w stanie upolowac sobie jedzenia;) zabierz larwy i czekaj az stwardnieją im pancerzyki

refluks
02-12-2013, 13:03
tzn pająkom hehe pozdrawiam

Atrax Robustus
02-12-2013, 13:06
* FAQ i Archiwum (archiwum = szukaj)
Co do Twojego pytania: wszystko w jak najlepszym porzadku. Pajak nie je, bo nie jest glodny, moze jest przed wylinka... moze to, moze tamto. Nie ma bacia...

Post ten nie zostal skasowany, aby posluzyc za wzor tego, jak nie nalezy tu pisac.

42d3e78f26a4b20d412==