PDA

Zobacz pełną wersję : Ratujcie!!!



frydrych1
03-12-2013, 12:21
Ludzie!!!! kto mi w koncu powie jak jest kazdy mowi inaczej co z tymi papierami na pajaki trzeba czy nie trzeba jeden mi mowi ze trzeba miec papiery drogi mowi ze nie trzeba bo na bezkregowce nie trzeba a trzeci mowi ze nie ma papierow na zadnego ze swojej hodowli i sprzedaje je normalnie na gieldzie. jak to w koncu jest?!?!?!?!?!?!?

morda
03-12-2013, 12:23
Nie trzeba? :)

ketnip
03-12-2013, 12:23
na brachypelmy trzeba miec papiery, ze urodzony w niewoli itd., zresztą to nie to forum, proponuje forum rejstracja i CITES

Mariusz
03-12-2013, 15:21
.. z papierami to jest tak jak z legalnoscia oprogramowania na komuterach.
Niby caly soft powinien byc legalny, ale stawiam skrzynke piwa, ze 99% z piszacych na forum ma przynajmniej jeden nielegalny (bez licencji) program. Jezeli mam racje, to smieszna wydaje mi sie dbalosc o posiadanie papierow na pajaki

robert.p.
03-12-2013, 15:34
Smieszne to jest.Ale tylko do momentu jak policja ci na chate z nakazem wpadnie.I uwierz ze nawet twoj soft ich wtedy zainteresuje.Dlatego papiery do sprzedazy sa niezbedne.

Mariusz
03-12-2013, 23:15
.. smieszne jest dlatego, ze martwimy sie legalnoscia w jednej dziedzinie lekcewazac zupełnie inną. jak wpadnie policja, to juz nie wazne co masz w domu bez papierów, osobiscie uwazam, ze bardziej prawdopodobna jest kontrola oprogramowania niz zwierzakow.

garo
04-12-2013, 15:56
Moja zdane juz znasz!!!
I w pelni zgadzam sie z ketnip-em ma on 100% racje.

A co do wypowiedzi na temat porownania tego do oprogramowania itp itd to tez sie zgadzam.
Tak samo jak wcale nie rzeba miec pozwolenia na bron by ja miec. Zawsze mozna kupic gdzies nie legalnie.
Ale klopoty sie zaczynaja dopiero jak cos sie stanie albo jak ktos, kto nie powinien sie o tym dowie.

Prawda jest taka zeby bylo to jasne raz na zawsze!!!!!!

Aby bylo to zgodne z prawm to wymagane sa papiery o legalnosci zwierzecia, ktore takowych papierow wymaga.
A to co kazdy robio to jest jego indywidualna sprawa !!!

Ja mam wszystko legalnie i tak chce miec dalej.

koniec tematu !!!!!!!!!!!!

garo

garo
04-12-2013, 15:57
Dlatego kupuje pajaki tylko z papierami !!!!!!!!!!!

I takie mnie tylko ineteresuja !!!!!!!!

42d3e78f26a4b20d412==