PDA

Zobacz pełną wersję : B. albopilosum doszedl martwy



Kiedro
13-12-2013, 02:56
Zamowilem kedziorka L8 i przyszedl ale martwy :(:(:( z dziura w odloku byl zamknety w plastikowym pudeleczku okryty jakimis papierkami czy chusteczkami i na nich takie zolte plamy . Poradzcie co ja mam teraz zrobic pieniadze stracilem pajaka nie mam i nie wiem co teraz sprzedajacy zrobi :(:( i od czego to moglo byc spowodowane/?

Tomek_Nie
13-12-2013, 03:16
skoro mial dziure w odwloku ??? to zle zapakowal sprzedajacy ! i tylko i wylacznie tym to moglo byc spowodowane i tylko o to mozesz ,,kłócic'' sie ze sprzedajacym,tyle moge ci doradzic wszystko zalezy od sprzedajacego .pozdrawiam

daf
13-12-2013, 03:32
Dlatego nie zamawia się przez Pocztę zimą i na dodatek od nieznanego sprzedawcy(jeśli on takim był).

Markoś
13-12-2013, 03:55
i tu calkowicie zgodze sie z dafem. Ja w zime nie kupuje pajakow poniewaz jest zimno a szkoda mi kasy na PKP i wole poczekac do wiosny az zrobi sie cieplo a co do pajaka to calkiem mozliwe ze byl zle zapakowany ;/ szkoda pajaczka

Chytrus
13-12-2013, 04:07
przedstaw sytuację sprzedawcy i poczekaj co on na to, chyba że zamówiłeś pocztą na właśną odpowiedzialnośc, jeżeli tak to przykro mi...

Atrax Robustus
13-12-2013, 04:07
Istnieje duze prawdopodobienstwo, ze jest to wina sprzedawcy. Pajak, ktory jest wysylany paczka musi byc kompletnie unieruchomiony. Nie moze miec mozliwosci wykonywania zadnych ruchow. Jezeli sprzedawca jest pewny i uczciwy, to na pewno Ci to jakos zrekompensuje, chyba ze trafisz na takiego, ktory powie, ze dobrze zapakowal, a poczta nawalila (i ma do tego pelne prawo, bo widzialem juz, co potrafila zrobic z przesylka poczta).

Pozdrawiam.

Shinigami
13-12-2013, 04:17
ehh, albo dac pare zl wiecej na kuriera, oni sa chyba bardziej delikatni od poczty polskiej

Atrax Robustus
13-12-2013, 04:37
Mam zle wspomnienia jesli chodzi o kuriera... moze nawet jeszcze gorsze, niz te zwiazane z Poczta Polska.

esi
13-12-2013, 04:40
kiedys był post o kurierach, podobno to samo co poczta. A co do zapakunku to pająk padł z powodu obrażeń mechanicznych, musiał sie poobijac w pudełku. Zima nie ma nic do tego.

TOXYN
13-12-2013, 05:22
Po przeczytaniu takich postów cieszę się że mam ulicę dalej hodowcę:) nei muszę sie bawić w pocztę. Na twoim miejscu też starałbym się odbierać osobiście bo poczta to kawał.... i nei można im ufać nawet jeśli jest super zapakowany to może mu się coś stać.

Mariusz
13-12-2013, 05:32
mam inne zdanie na temat poczty.
Ostatnio coraz lepiej pracują.
Jestem ciekaw, czy na paczce była adnotacja "ostrożnie"?
Jeżeli nie, to trudno wymagać szczególnego obchodzenia się z paczką - mają ich tysiące...

Welpek
13-12-2013, 06:15
Co do wysylek to mysle ze sa to pojedyncze i zadkie przypadki , dzisiaj przyszedl do mnie pajaczek poczta , nie chcialem zeby sprzedawca go wysylal ze wzgledu na temperature nic nie bylo mi wiadomo ze przyjdzie ale musze przyznac ze byl dobrze zapakowany i dotarl caly i zdrowy

ketnip
13-12-2013, 07:11
Mariusz z tym ostrożnie to nie był bym taki pewien, ja raz wsyłałem smithi l6 z opcją ostrożnie - gość wziął ode mnie paczke i zaczął nią telepac we wszystkie strony czy czasem tam nic nie lata, ja to normalnie myślałem ze mnie szlag trafi i jeszcze jak bym sie nie powstrzymał to gość by dostał w ry... przez ta szybę... także wiesz jak to jest, ale fakt że pewnie podczas transportu trochę może lepiej sie z tym obchodzą

morda
13-12-2013, 07:30
Ja zimą nigdy nie zamawiam pająków poczta. Mam obawy do poczty nawet w lecie... :)
Co do rozwalonego odwłoka - widać pająk miał za dużo miejsca do ruchu i przy wstrząsie rozwalił sobie go o ścianke.

tetsuo
13-12-2013, 10:02
boze moj...ja dostalem pajaka dzisiaj,byal tak samo zapakowany :(nie wiem czy zyje,poczytajcie posta mojego HIBERNATUS na tym forum

Kiedro
14-12-2013, 02:34
Wiecie co :D Ten sprzedawca to naprawdę jest wporządku i powiedzial ze wysle mi 2 pajaczka jak sie troche ociepli :) bedzie chyba o wylinke mniejszy ale czy to teraz ma znaczenie??

Gufi
14-12-2013, 04:28
Mi tez koleś powiedział że wysle nastepne i co cały czas wałki kreci ...Ale może ten będzie bardziej uczciwy ;)

Kiedro
14-12-2013, 04:33
Kto ci tak powiedzial Gufi ?? Jaki sprzedawca nick??

Foxtrott
14-12-2013, 05:47
nie wiemco Ci inni doradzą, ale już samo wysyłanie pająka w taką pogodę pocztą to debilizm w najczystrzej postaci. gratulacje dla profesjonalnego sprzedawcy:\

42d3e78f26a4b20d412==