PDA

Zobacz pełną wersję : Za duże??



Theraphos
13-12-2013, 10:41
Mam takie pytanie: Moja blondi juz od prawie 2 miesiecy nie wychodzi zza korzenia;(wiem ze pajak moze nie wychodzic ze swojej kryjówki przez kilka miechów jak mu jest dobrze) ale czy moze to byc spowodowane za duzym terrarium?? Blondi jest L6 ma około 6cm ciałka, a terrarium ma wymiary 40/25/25 dł/sze/wys.

http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show_big&gall_id=&alb_id=994&foto_id=8&off=0&search_exp=&order=title&user_albums=1&album_pass=

Temperatura i wilgotnosc jest odpowiednia.

P.S mam zamiar ją dać do mniejszego terrarium tylko doradzcie mi jakie wymiary bedą odpowiednie.

ketnip
13-12-2013, 10:45
terra nie jest za duże, zapewne wylinka, BTW to twoje terra to wygląda jak akwarium... :),

a tak pzoatym walnąłes to pytanie tak jakbyś FAQ, nie czytał tam wszystko jest

Theraphos
13-12-2013, 10:48
FAQ czytałem:] no rzeczywiscie jest to akwarium:( ale wiele osób ma akwaria:] i pajaczki jakos żyja:]

marianex
13-12-2013, 11:06
łeheh ja tesz mam takie raczej akfarium i jest dobrze, pajaczki czuja sie swietnie

I to terrario-akwarium nie jest zadurze mnie sie wydaje ze odpowiednia

PRC
13-12-2013, 13:27
Uwazam ze nie ma "za duzego" terrarium... Ew. tylko w duzym "ofiara" wiecej/dluzej pozyje ;-)

kashex
13-12-2013, 15:38
Hmmmm ja bym trzymal ja w terrarium , wkoncu w akwatium nie ma takiej cyrkulacji powietrza , i moze cos splesniec (przynajmniej tak mi sie wydaje nie mam akwarium )

PRC
14-12-2013, 00:16
Wiadomo ze dobre (ale DOBRE) terrarium ma duzo lepsza wentylacje...
Co do plesni - jak nie ma co - to nie bedzie plesniec (a plesn moze zawsze usuwac) ;-)
Chic wydaje mi sie ze jak sie uzywa akwa to dobrze zrobic otwory wentylacyjne na skrajnych bokach, w srodku ustawic szybe... I ogrzewac jeden bok... tam bedzie cieple powietrze uciekac do gory, i teoretycznie z drugiego boku bedze "zasysac" zimne/nowe...

Inny przyklad - kumpel w duzym akwa trzyma weza... juz ponad 1,5 roku... i jakos zyje

Awikularia
16-12-2013, 06:25
A probowales podpatrzyc pajaka nocą? Ptaszniki z reguly o tej porze doby wyłażą...

42d3e78f26a4b20d412==