PDA

Zobacz pełną wersję : Takiego linienia jeszcze nie widzialem...



SDY
17-12-2013, 02:12
A wiec moja geniculata (obecnie L3:D) wczoraj mi wyliniala. Nie ma nic dziwnego w tym fakcie, oprocz sposobu w jaki tego dokonala. Mianowicie do pissboxa, w ktorym ja trzymam, dalem polowke "zoltka" z jajka niespodzianki jako schronienie. Wczoraj patrze, a pajaczek w tymze "domku", na jednej ze scianek, "przykleja" pajeczyna kawalki wlukna kokosowgo. Robila to tak wysoko na ile pozwalaly jej nozki i wygladala przekomicznie zadzierajac dupsko pod sam prawie sufit. Pomyslalem sobie ze u niej takie dziwactwa sa normalne bo ona baaardzo czesto cos tam sobie robi, nosi kawalki podloza z jednego kata (nie zeby okragly pojemniczek mial katy, ale tak mi sie napisalo...) w drugi, slowem pracuje (i w dodatku wyglada...:P) jak mala mroweczka. No wiec jak juz uznala ze tyle wlukna na scianie wystarczy, wlazla nan (pomyslalem wtedy ze cos z nietoperza ma bo prawie ze do gory nogami siedziala) i, jakby to powiedziec, wypadla ze starej skory. Bardzo pomyslowy sposob linienia- nie musi sie tak meczyc, wykozystujac sile grawitacji. I kto mowi ze pajaki sa malo inteligentne:P? Widzialem juz linienia na plecach, na boku, na stojaka ale na suficie widze po raz pierwszy.

P.S. Pisze o pajaku "ona" poniewaz to "ta" geniculata. Pozatym mam cicha nadzieje ze okaze sie dorodna samiczka...:)

ketnip
17-12-2013, 02:20
szkoda że tego nie udokumentowałes jakąś fotografią byłby zapewne ciekawy materiał...

rastafaq
17-12-2013, 02:48
anweliwebol, mozesz pisac bajki....

SDY
17-12-2013, 02:54
Kurde, rastafaq, jak bum cyk cyk. Mam swiadka w postaci siostry:P I nie pisz prosze ze moge bajki pisac bo tak wlasnie bylo. Takto bym nie opisywal... Ja nie jestem bajkopisarzem. Jak nie chcesz to nie wierz, twoja sprawa.

josetsu
17-12-2013, 03:23
zycze powodzenia jak genia tak dalej bedzie wylunkowala-pojdie gdzies wyzej jk bedzie wieksza i spadnie w dol i moze sie uszkodzic-peknie odwlok lub cos!!
le trzea przyznac pomyslowy pajak:)

Archie
17-12-2013, 04:33
Bez podniecania sie prosze w stosunku do "malej geni ktora bardzo lubi niekonwecjonalizm" :D
moze to naprawde nietoperz :| wiesz skoro Dolly stworzyli to i moze taki wybryk natury/nauki istnieje :>

TylerPL
17-12-2013, 04:39
Hehe... Patrz mój podpis:

rastafaq
17-12-2013, 06:07
Ale ja nie mowie ze nie wierze tylko ze tak ladnie to opisales :D

madOx
17-12-2013, 07:36
Mi tak przechodzila wylinke A. metallica

Yeter
17-12-2013, 08:17
U mnie tak samo, metallica.

Vanaloon
19-12-2013, 10:05
Rastafaq ... nie rozumiem takich ludzi, różne rzeczy już widziałem ale to coś nowego :) hehe wylinka z sufitu :D

YaKiLLaK
21-12-2013, 08:57
no dziwnym trafem u mnie mettalica tak przeszła też wylinke, ale to jest metallica a nie geniculata ;)

42d3e78f26a4b20d412==