PDA

Zobacz pełną wersję : B. Vagans Samica [Dziwna] !!



PLU
23-12-2013, 11:03
Witam właśnie jest taki problem że mam B. Vagansową kupiłem ją ostanio i dziwnie sie porusza ma takie pozginane nogi i jest taka anemiczna ma moim zdaniem za dużoa wilgotność przełożyliśmy ją mo innego terra gdzie jest optymalnie mam nadzieje że będzie dobrze lub czy istnieje taka możliwość że to oznacza że niebawem zrobi wyline ??


Za odpowiedzi Dzięki

Pozdro PLU

chrzanu
23-12-2013, 11:06
jezeli ma 'krzywe' odnóża to wszystko się zregeneruje po wylince. a to ze ma je krzywe to niczego nie oznacza.
Moja samica vagansa dzisiał umarła :((((((((( cała rodzina to przezywa :((((( a chciałem ja rozmnożyć. Była L9/10

morda
23-12-2013, 11:08
Może jest świeżo po wylince?

chrzanu
23-12-2013, 11:11
morda - jeżli mówiłeś do PLU to jak moze być przed wylinką skoro on mówi że ona moze się zblizac do wylinki, gdyby ją niedawno miała to by chyba o tym wiedział.
a jezeli do mnie to było to napewno nie jest to wylinka, ale fajnie by było...

PLU
23-12-2013, 11:11
tylko mnie nie strasz bo bardzo mi zależy na tym pająku musi być dobrze przynajmnirj mam taką nadzieje :|:|:|:|:|

Samael_
23-12-2013, 11:13
PLU w jaki sposob one sa krzywe ??? Pajak "chowa" je pod siebie ??? Jesli tak to proponuje wsadzic go do miseczki z woda ,bo to prawdopodobnie przesuszenie.

młody
23-12-2013, 11:31
maly nie denerwuj sie ona bedzie przed wylinka a wilgotnosc byla dobra tylko maly szczegul wez ja bardziej naswietlaj zeby miala cieplo a nie terra jest na samym kablu grzewczym jak by nie bylo duzy ma prawie co chwile okno otwarte:(

pod zarowke ja odrazu to byc rozkaz :P

PLU
23-12-2013, 11:33
Ale w tym problem że ona miała mokro moge powiedzieć że bardzo miała wysoką wilgotność a krzywe nogi to tak jak się ją szturcha kijkiem to tak jak uparte dziecko tylko że ona jeszcze na dodatek wykrzywia nogi tak jakby miała galarete zamiast mięśni


Pozdro PLU

PLU
23-12-2013, 11:34
hahahah bardzo śmieszne :P

młody
23-12-2013, 11:41
maly wezcie dajcie jej zarowke co wam szkodzi jak bedzie lepiej to dobrze bo raczej jej nie zaszkodzi.Nie martw sie dzis wiecorem najpuzniej jutro moj vagans zrobi wylinke a koleje 2 sie szykuja daje imi najwiecej tydzien :P

ps.wejdz na gg

PLU
23-12-2013, 11:42
No tobie zawsze robią i zawsze szykują się do wilinek ja nie wiem jesteś chyba bardzo przwidywalny chyba nikt na forum taki nie jest !!!

młody
23-12-2013, 11:46
tej kiedy mi ostatnio vagans linial chyba miesiac temu wiec bez takich prosze wejdz na gg macieja

Samael_
23-12-2013, 11:57
PLU ja mialem ostatnio taki sam problem.Wilgotnosc ok,a mimo to pajak podkurczal odnoza pod siebie.O maly wlos bym go starcil - spisalem go na straty :].Jednak zal mi bylo sie z nim rozstawac,wiec krotka pilka - "kapiel".Umiescilem go w zakretce od sloika wypelnionego woda.Teraz vagans jest oki.Napisz w jaki sposob ma podkurczone nogi - dalej nie wiem :].jak mozesz to odezwij sie do mnie na GG :]

42d3e78f26a4b20d412==