PDA

Zobacz pełną wersję : tchorzliwy cambridgei



katola
25-12-2013, 07:31
Mam takiego dziadyge L2. Nie ma jednej nogogłaszczki i nic nie chce jesc od dwoch tyg. Mysle moze wylinka, ale jest ruchliwy , wcale sie nie błyszczy. Dawałem pinke-nic, muche-(jak on przechodzi obok) ten ucieka, dałem nawet kosarza wielkosci 2 mm z oderwanymi nozkami nic. Co mu jest? Jakies rady?

PrzemekB
25-12-2013, 07:36
Może poprostu to wylinka, a z obserwacji swojego Cambridgei wiem ze młody pajączek, w szczególności Twój ( L2 ) bedzie biegał i był ruchliwy nawet przed wylinką ...narazie się nie przejmuj , moze w koncu ujrzysz go na pleckach :) .... czy te 2 tyg bez jedzenia sa liczone od wylinki z L1 do L2 ?? czy kupiłeś go 2 tyg temu i nic nie chce jesc??

katola
25-12-2013, 07:45
kupiłem go 3 tyg temu cos na początku jad (2 pinki zassał-troche zostawił) a od 2 tyg. nic

ir3k
25-12-2013, 07:50
Tak to jest z tym pajakami. Też mam małego Cambridgei'a. Bardzo ruchliwy i szybki. Niedawno przeszedł wylinke i też przed nią nic nie jadł, nie błyszczał sie. Poczekaj spokojnie. Kontroluj temp. i wilgotnośc. Wszystko powinno być OK ;))))

PrzemekB
25-12-2013, 07:52
jeśli kupiłes go 3 tyg temu...na poczatku zjadł a teraz robi poscik to spokojnie poczekaj, jestem pewien ze to wylinka...tak jak napisał ir3k ... wil. i temp. pod kontrola + poczekaj i bedziesz miał L3 psalmopeusa ;)

Vanaloon
25-12-2013, 08:00
No ja właśnie kupiłem geniculatę bez jednej nogogłaszczki i chciałbym się zapytać:
a) czy możliwe jest że nogogłaszczka nie odrośnie
b) czy nie będzie mieć problemów przy polowaniu?? :)

Aha... katola, ty mówisz o tchórzostwie?? Mój boehmi nie jadł nic!! Bo nie chciał, czy to pinki czy świerszcze to uciekał ( L2 ) Nie chciał też linieć. W między czasie zjadł może coś martwego, a i to przez noc, bo ja nigdy nie widziałem jak on je więc... hmmm... ale 6 misięcy zleciało i kilka dni temu doczekałem się wylinki...

morda
25-12-2013, 08:19
Nogogłaszczka odrośnie, pajak będzie jadł normlanie.

Prawdopodobnie to wylinka albo kaprys pajaka - tak to już jest, że czasem nie jedzą.

42d3e78f26a4b20d412==