PDA

Zobacz pełną wersję : Jak najlepiej brać ptasznika na ręke...........



Phasmodea
28-12-2013, 01:45
Jak najlepiej brać ptasznika na ręke.Bo ja chcem jakoś wziąść ptasznika na ręke , ale niewiem jak.Czy ktoś mi pomoże????????????????????????????????????????

ir3k
28-12-2013, 01:54
NAJLEPIEJ NIE BRAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o ile nie jest to konieczne (w przypadku urazów itp.)

W Faq o tym pisze

ir3k
28-12-2013, 02:02
ostatnio pojawiło sie na forum Zdjęcia paru inteligentów z pajakiem na rękach, ba nawet na twarzy, debilny przejaw szpanu !!!!!!!!!!!!! Jakby kogośtakiego pajak upie.... to by moze zmądrzał ?????????


Nie biore tu np. pod uwage roberta p.(oraz innych) który w swoim poście o sexowaniu miał pajaki w rekach ale robił to w celach "naukowych", zreszta nie ma mu tego nikt za złe( jeszcze raz gratuluje ) ;)

Peter_frostax
28-12-2013, 02:06
Najepiej niebierz na ręce stresy dla pajączka i dla ciebie. Poztym każdy gwałtowny ruch patasznika powoduje odruch i możesz ko uszkodzić. jak musisz to pomiędzy 2-3 parę odnurzy, ale to tylko w przypadku kiedy musisz innaczej niepolecam brania pajączków na ręce.

Theraphos
28-12-2013, 02:17
Phasmodea odpowiedz mi na pytanie po co chcesz prać tego pajaka na rece? Bo jezeli chcesz go wziążć żeby pokazać np. kolegom no to odradzam:] Poczytaj archiwum tam było duzo na temat brania na ręce:] Ja kiedyś raz wziąłem moja samice kedziora i było fajnie:D Musisz połozyć reke(zewnętrzną czescią) na torfie i powoli zganiac ptasznika np. linijką na otwartą rękę i potem już powinno byc GIT.

Phasmodea
28-12-2013, 02:24
Ja mam L4 ptasznika kędzieżawego i chciałem go wziąść na ręke że by go nagrać na kamerę.

ketnip
28-12-2013, 02:24
a zeby cie upierdo... to moze zmądrzejesz, kup sobie chomika do brania na ręce.... :)

cyclosternum
28-12-2013, 02:26
to wez go zagon np. długopisem na łape i po problemie nie widze tu zadnego problemu ale jak cie upier... to nie miej do0 nikogo żalu

Phasmodea
28-12-2013, 02:28
Jak coś to ja nie jestem alergikiem i ten pająk jest po trzech wylinkach-ptasznik kędzieżawy

X_v_X
28-12-2013, 02:43
Jeżeli poczytasz i poćwiczysz jak podnosić pajączki to możesz je brać na ręce, ale przy chwytaniu średniej wielkości osobnika pomiędzy 2 a 3 parą odnóży musisz sie liczyć z tym że nawet Kędziorek może ujgryźć. Mnie wcześniej Vagans L9 a przed chwilą przy robieniu fotek parachybana by ugryzła ale mam zaj*bisty refleks :P

ziu
28-12-2013, 03:22
Wiecej kultury!!!! co to za post w ktorym, co druga osoba w swojej odpowiedzi przeklina!! A tak sie sliniliscie jak to byscie chcieli nowym pomagac, wiec nowy zadal pytanie i tak szybko wyprowadzil was z rownowagi?!? Ehh ludzie ludzie. Ja i tak jestem za trzymaniem poziomu na tcp i wywalanie tego typu postow!

ZAPRASZAM DO KOPALNI WIEDZY:

FAQ - http://www.terrarium.com.pl/forum/faq/ptaszniki.php

ARCHIWUM - http://www.terrarium.com.pl/forum/search.php?f=16

42d3e78f26a4b20d412==