PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa noga :)



X_v_X
02-01-2014, 10:34
Nowa noga mojego pajączka, którą stracił w pażdzierniku. Chodzi tu o jedną z pierwszych odnóży. Na zdjęciu po pierwszej wylince odrosła całkowicie jednak jest ciemniejsza i dużo chudsza...

Proszę o krytykę zdjęcia wazeliniarzy :]

madOx
02-01-2014, 10:39
Zdjecie jest ok. Nie przypominam sobie, zeby ktos pokazywal podobne

Awikularia
02-01-2014, 10:47
Uwaga, bede zlosliwa: X_v_X, czy to jedna z twoich dlugo zapowiadanych mistrzowskich fotek? Coz, nie jest az tak rewelacyjna, jak sadzilam po twoich uwagach......

Koniec zlosliwosci :>

morda
02-01-2014, 10:52
Z drugiej strony gratulacje odwagi! Ciekawe co by lekarz na tą odwagę powiedział :P

cyclosternum
02-01-2014, 10:55
no no murinusa na ręke gratuluje pomysłu

Kloc
02-01-2014, 10:56
teraz co by XVx nie napsial to bedą go gnoić bo postawil sie awikularii ktora matkuje wszystkim amatorom na forum

cyclosternum: zaraz po wylince na reke mozna wziąć kazdego pajaka bo ma miekkie kły i nie gryzie:)

PLU
02-01-2014, 11:04
No moim zdaniem ja bym sie bał nosić murinusa na rence i nie wiem czy to nazwać odwagą czy głupotą ostatnio pojawiły się posty o trzymaniu pająków na ręce i nikt tego nie popierał :/:/:/ w tym ja również a co do zdjęcia to takie same mam w domu tylko trynidada :):) mojego kumpla też mu odleciała noga i po wilince miał nową dla mnie nie jest to żadna piękna sprawa gdzie mam się cieszyć :P:P w końcu mojemu spiniferowi też jak go kupiłem to bez jednej nogi a po dwóch dniach zrobił wyline i już ją miał szkoda że nie wstawiłem fot by mnie wszysacy chwalili :):):)

Kloc
02-01-2014, 11:06
aa i temat odrastania konczyn jest dosc ciekawy , dobrze ze ktos pokazal zdjecie na forum ,moze komus sie to przyda .
To lepsze niż zastanawianie się ktory pajak robi najladniejsza siec , to tak jakby zastanawiac sie nad tym ktore drzewo jest najladniejsze w lesie. Trzeba naprawde nie miec co robic zeby wymyslac takie historie.
Ale to tak tylko nawiasem do postu awikularii ,ktora sie obrazila i mściwie krytykuje teraz XvX bezpodstawnie
Gratuluje dojrzalosci, w twoim wieku nie wypada juz chyba :)

chrzanu
02-01-2014, 11:19
Boże - widzisz to i dlaczego nie grzmisz ?
powiem tak:
X_v_X - wstawił jakies fotki które sie nie spodobały 90% userów pajeczaków.
niektórzy mówią ze postawił się przeciwko fotkom zdjęć AWIKULARII, a awi teraz go ładnie "zjechała" po tym jak to X_v_X w jej poście mówił że on ma dużo lepsze foty a jej są zwykłą amatorką.
i dziwicie się ?
awi zamieszcza jakies 15 fotek żeby "banda kędziorkowców" wkońcu się dowiedział ze jak pajak wejdzie do gniazda to moze z niej nie wychodzic miesiac, a X_v_X mówi jej że to zwykła matorka, a potem bedzie na forum "mój pajak siedzi w kryjówce miesiac co robić " i dobrze
a teraz X_v_X uwaza ze wstawił super zdjecia o milion razy lepsze od awi i bedzie gitarra - niestety nic sie z tego nie przydało :/

Mad_Death
02-01-2014, 11:22
WAZELINA a nie forum ;]
ciekawe czy nażywo 1on1 bylibyście wszysct tacy mądrzy...niewydaje mi się...

Awikularia
02-01-2014, 11:23
O tak to ja, Pani Forumowa Matka :>:>:> Chodzcie, amatorki, pod me opiekuncze skrzydełka, hihihihihiihh.

Tak, to byla taka moja mała zemsta. Ale, jak juz napisalam, ostatnia - przynajmniej, dopoki ktos mi nie nadepnie na odcisk. zreszta, mozna ze mna porozmawiac osobiscie, na przyklad w Świętochłowicach, gdzie jestem zawsze. Mozna sie nawet ze mną pokłócic :>:>:> Tylko ze z reguly ludzie wygrazajacy mi na forum nie chca, niestety, na gieldzie sie ujawniac.... A podyskutowalabym z jednym lub drugim, i to nie wrzaskiem, bo to nie moja metoda.

Pioprek, akurat zdjec o takiej tematyce nie mam w swoich zbiorach.

madOx
02-01-2014, 11:25
Dal zdjecie jakie mial. Temat jest ciekawy i inni, ktorzy maja podobne fotki mogli by je zamiescic.

chrzanu
02-01-2014, 11:27
co za róznica forum czy real ?
prowadzimy dyskusje. po to jest forum - do wyrazania pogladów.

Slaf
02-01-2014, 11:31
chrzanu jak pamietam post awikularii nie byl o tym jak to pajaki wchodza do gniazda i z niego nie wychodzą , chyba nie tkai byl temat przewodni -proponuje jeszcze raz poczytac:)

Awikularia - no nikt na gieldy nie jezdzi po to zeby sie klucic tylko zeby zrobic zakupy ewentualnie poogladac lub cos sprzedac, a forum to miejsce gdzie mozna wymieniac swoje opinie to raz , a dwa jakby ktos tam sie z toba nie zgodzil to zaraz bys po nim pojechala tak jak tutaj a pozniej za toba zrobilaby to reszta hołoty 15latkow ktorych jestes idolką jak widac , bo sa dla ciebie bezkrytyczni .

Abstrachując ...Zreszta kto obserwuje forum to widzi ,ze kazdy kto ma odmienne zdanie niz niektore pseudoautorytety z tego forum to zaraz jest bluzgany ,pozniej rodzi sie konflikt wszyscy po nim jadą az w koncu koles nie wytryzmuje i dostaje ban , pozniej znow jest cisza i dalej wszyscy pochwalaja kazde dzialanie owych pseudo... az do czasu kiedy znow pojawia sie tajemniczy osobnik ktory ma inne zdanie ale on tez szybko konczy kariere

Radze wsyzstkim zastanowic sie zanim napisza tutaj cos co nie spodoba sie guru :)

zielony13
02-01-2014, 11:31
Nie jestem bywalcem tego działu na forum z jednego względu - X_v_X pokazał fotke swojego pajączka i zadał proste pytanie "dlaczego noga która odrosła jest ciemniejsza i trochę chudsza??" A wy jedziecie po nim i spieracie sie czyje fotki są lepsze a czyje gorsze a nikt mu nie odpowiedział dlaczego tak jest!!!

Awikularia
02-01-2014, 11:32
Wiesz, chrzanu, niektorzy ludzie z forum na meila i na gg sa bardzo... powiedzialabym, ze wrecz chamscy. Ale osobiscie to albo sie boja (tak z tego wynika), albo sa tak grzeczni, ze ich rodzice by ich nie poznali. O to mi z grubsza chodzi.

chrzanu
02-01-2014, 11:38
wiesz co awi - ja juz nikogo nie bede bronił oskarzał nikomu nie pomagał na gg, bo praktycznie co kilka dni ktos sie podlacza z pytaniami, na meile nie bede odpisywal.
zreszta to co pisze nie pisze zrby sie komus polizac czy go obluzgac tylko wyrazam swoja pi*****na opinie.

inni userzy pajaeczaków widze ze macie wielki zal do awi ze picze na tym forum, no cóz musicie jej wybaczyć jej wybaczyć że pajakami zajmuje sie od 6 lat i zna sie lepiej od was i ma artykuły, ato ze ktos ja chwali nie znaczy ze jest wazeliniarzem, tylko mu sie podoba jej robota, posty itd. zreszta co mu przyjdzie jezeli bedzie dodatkowym wazeliiarzem awikularii ?? dosanie pajaka gratis od niej ?? głupota na maxa.

Slaf
02-01-2014, 11:39
Pioprek czyli co , mam to rozumiec ,ze mam kazdy swoj problem zglosic do awi i roberta ,bo oni ma tysiace zdjec i wie wszystko :)?

Myślę , ze jest tu wiecej ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia , czemu tworzy sie na forum podzial na lepszych i gorszych

X_v_X
02-01-2014, 11:40
Czy ja napisałem że mam jakieś super wspaniałe cudowne fotki ? Poprostu są lepsze od fotek które ostatnio pokazała pani Awikularia :] Tyle komentarzy typu "wspaniałe" "cudownie, bravo!" "Mistrzowska robota" "Kolejny piękny dokument" za podpis pod zdjęciami!!!!!!!!! Taka prawda! A ten post to kolejny powód dla wazeliniarzy, żeby skomentować moje "snobstwo" bo jak ja mogę krytykować taki autorytet!!! Jak mogę!!!


Jednak co by nie pokazała to wszyscy się zachwycają tym, że naprawde rzygać...

Slaf
02-01-2014, 11:42
chrzanu , tu nie chodzi o zyski materialne tylko o czynniki psychologiczne . Niektorzy lubia kryc sie pod parasolem forumowych guru ,bo jest tam bezpiecznie. Nikt nie ma prawa ich skrytykowac i nabijaja posty w nadzieji ze podniasa swoja range na forum

To glebszy problem ,ale trzeba miec troche szersze spojzenie

X_v_X
02-01-2014, 11:44
heh ja sie nie pytam dlaczego bo napisałem dlaczego. Chyba nie zrozumiałeś :)

chrzanu
02-01-2014, 11:46
nawet jezeli chodzi o te czynniki psychologiczne to załóżmy ze przez 2 lata jestem najwiekszym wazeliniarzem awikulari, nagle zdarza się czyjś post (zwykłego usera) post niby dobry fajny itd, ale ja kolesia blzgma bo mam zły dzien, wszysscy mi pisza zebym sie odczepił itd, i co ? awi mnie nagle ma obronić przed wyszstkimi i pisać ze ja to jestem super bo jej sie podlizywałem. nierozumiem o co wam chodzi, jezeli ktos kogos szanuej na forum to moze sie nie podlizuje tylko np dla kogoś awi czy ktoś inny jest autorytetem w tej dziedzinie.

Kloc
02-01-2014, 11:51
chrzanu : ale wymysliles przyklad - w ogole nie adekwatny do tego o czym gadka i widac nie chcesz zrozumiec kolegów
"szanowac " kogos na forum to nie to samo co wchodzic w pupe

Pioprek : musisz wiedziec ze awikularia nie jest na privie taka wylewna jak na forum bo tam nikt ja nie pochwali i nie poklaszcze . Sam kiedys mialem jakis problem chcialem o cos pytac i mnie splawila .

SDY
02-01-2014, 11:57
Boze jedyny.
Po raz pierwszy od tygodnia zagladnalem na to forum i czytam, i przegladam i widze ze wam wszystkim sie w glowach poprzewracalo... Co to za roznica czyje fotki lepsze? I pod jakim wzgledem? Co to znaczy wazeliniarstwo? Jak sie komus podoba to to wyraza w pewnien sposob... Homo sapiens sapiens juz tak ma, proste. A jesli sie nie podoba to wyraza to w nieco inny.
Guru... Kolejna smieszna sprawa... To ze niektorzy maja wiecej doswiadczenia i materialow pod postacia np. zdjec, i udostepniaja to raz po raz na forum, to trzeba ich juz za bostwa uwazac? No chyba jeszcze nie... I nikt chyba Awikularii ani Roberta P. za takowych nie bierze. Za pare lat tez sadze ze mi sie uzbiera troszke tych zdjec. Jak kazdemu chyba kto od czasu do czasu robi swoim ptaszorom foty. I za pare lat tez bede umieszczal je na forum zeby podzielic sie chociaz czescia doswiadczenia z innymi oczekujac tego samego lub chociaz podzieki za wlozona w to energie.

Zdjecia sa generalnie fajowe, pod warunkiem ze cos na nich widac (nie sa rozmazane...). A widac i u Awikularii i u Roberata i u X_V_X... Sa po prostu rownie dobre.
Dorosli ludzie... A zachowuja sie jak 5-cio latki...

Obcy
02-01-2014, 12:01
ja i tak mam lepsze fotki , wy nieumiecie robic fotki :P

esi
02-01-2014, 12:04
X_v_X - wątek ciekawy, bo nie poruszany wczesniej, ale dla mnie fota średnia, po twoich opiniach na temat fot innych forumowiczów spodziewałem sie czegoś ala National Geographic :)
Avicularia - nie wiem czy ktoś zauważył ale to WY ją kreujecie na forumową mamuśke, autorytet itd., wiec nie mylcie pojęć.

Pozdro dla wszystkich, bo jak sie przestaniecie kłócić to to forum chyba padnie :P

Kloc
02-01-2014, 12:06
"I nikt chyba Awikularii ani Roberta P. za takowych nie bierze "

-tu niestety to slowo "chyba" jest uzasadnione bo z wypowiediz niektorych wynika jednak ze biorą

X_v_X
02-01-2014, 12:15
:P

majes
02-01-2014, 12:20
To juz nie mozna sie na forum wychylic z jakas fotka bo zaraz bedzie jazda od fotkowych seniorow??
Myslalem ze chodzi o to aby jeden dal jakis material, ktos inny dorzuca swoje wnioski i powstaje naprawde cos ciekawego.
Czesto wystepuje zdanie : poszukaj w archiwum.Jak ktos ma szukac jak czesto polowa wypowiedzi to jakies klotnie, wlazenie w dupe czy niewiadomo co jeszcze.Za 3 miechy ktos bedzie chcal sie cos dowiedziec o regeneracji odnuzy i co zobaczy??
80% postu to jazda na innych uzytkownikow.

Czy nie po to wymyslili PRIV aby tam zalatwiac takie rzeczy????

Ciekawe czy ja tez jazde za to dostane

Samael_
02-01-2014, 12:29
Ludzie to jest forum pubilcze do wyrazania opini i g...to kogo powinno obchodzic co kto mowi o zdjeciach i innych.W poscie Roberta napisalem,ze mi sie podobaja jego foty i topy - od autora tego topa uslyszalem ,ze sie podlizuje :D .Jezeli podoba mi sie cos czyjegos autorstwa to od razu mu wlaze w tylkek ??!! Paranoja !!! Wszystko to rzecz gustu - jednym sie podoba innym nie.Skoro sie komus nie podoba lub podoba to moze to napisac - takie ma prawo.W temacie "Ach te sieci" sam zamiescilem swoje zdjecie i nie dla "ochow" i "achow" ,ale po to zeby sie z uzytkownikami podzielic,to samo robia inni !!! Skoro mi sie podoba to mam prawo to napisac,a komemntarze ludzi o wazelinie sa wlasnie na poziomie 5 latkow.Ja nie wiem czy tu jest jakis wyscigo slawe o szacunek ??!! Przeciez to jest chore.Znam wielu hodowcow ze swojego miasta,ktorzy nie udzielaja sie forum, wiedze maja ogromna.Smieszne sa teorie pt. duza ilosc postow = szacunek itp.Rownie dobrze moge trzyamc pajaki w domu i nie udzielac sie na forum,a jesli chodzi o szacunek to mam gdzies szacunek ludzi,ktorych na oczy nie widzilem. Tok myslenia niektorych jest jak dla mnie smieszny- Robert i Awi pajeczymi guru :D.

PLU
02-01-2014, 12:39
Dobra moje zdanie jest następujące Awikularia i Robert p. są chyba ważnymi osobami na tym forum a mówi to fakt wczesnego zaczęcia hodowli, ile napisali postów i które wzbudziły podziw i rozwineły dalszą rozmowe. Szczerze mówiąc doceniam ich że robią fotki piszą (nie wiem ile to im zajmuje :P:P) dla takich gburów jak niektórzy zgromadzeni w tym temacie. Z ciekawością czytam i oglądam ich "artykuły" ale nikt do tego ich nie zmusza i nie dostają żadnych pieniędzy i tym postem zachęcam do robienia mądrych i porzomnych tematów na forum (nie chodzi mi też o przepisywanie łacińskiej książki na forum bo przynajmniej ja sie nie doczytam :P:P) jeżeli chcecie to róbcie byle to było solidnie z opisem i zdjęciami mi samemu dla was (niektórych z tego forum) niechciało by mi sie takich rzeczy robić bo to zajmuje dużo czasu i poświęceń, nie zrobiłbym tego dla ludzi co objeżdżają wszystko co popadnie. Był ktoś kto napisał że jak ma zły dzień do komóś pojedzie i jest git, jak masz komuś psuć radość z dobrej i pracochłonnej roboty to w ten dzień nie wchodź na forum. I tak do moderów chyba troche przesadziliście z pozwalaniem i samowolką wiem wiem pisałem posty o nie usuwanie ich ale nie wiedziałem że to tak się skończy więc wielkie SORY i podwyszczie belke bo bunt rośnie.

Wcale nie miałem tym postem dodać sobie plusów ponieważ nie znam ich wogóle znam ich tylko z dobrej roboty i piszcie sobie co chcecie "że jestem ....." "żę sie podlizuje" i takie tam mnie to już nie obchodzi i z tego co zauważyłem to coraz bardziej mi sie niechce wchodzić na to forum.

ketnip
02-01-2014, 12:44
ja powiem tyle jak jeszcze ten temat nie jest zamknięty(miałem sie nie wtrącać): wina leży po obu stronach mam na myśli X_v_X i Awikularie, a niektórzy tutaj na tym forum zachowują sie jak dzieci 5 letnie...

morda
02-01-2014, 12:57
Awikularii nikt nie kreuje na mamuśkę Forum. Awi ma po prostu doświadczenie w hodowli ptaszników. Dla mnie jak ktoś mówi, że ma już doświadczenie a ma w domu 2 gatunki i to jeszcze zazwyczaj albopilosum lub geniculate jest trochę śmieszne. Jak napisał Chrzanu, Awi chce coś pokazać czego moglibyście się nauczyć. Jak wam się foty nie podobają to poi prostu napiszcie a nie gadacjie o jakims podlizywaniu się. Eh... :)

42d3e78f26a4b20d412==