PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dobry jest??



terragady
02-01-2014, 10:48
Jestem początkujący, czy moge sobie kupić ptasznika białokolanowego, czy bardziej radzicie mi brachypelme(boehmei, emilia lub smithi)?? Słyszałem ze jad białokolanowego jest niezbadany i pająk jest bardzo agresywny!!


Jak ktos ma do sprzedania któregoś to zapraszam do rozmowy:) (ale tylko młode L1-L4)

cyclosternum
02-01-2014, 10:57
widze ze w profilu juz masz jakies zwierzaki więc ne widze wiekszego problemu jak nie bedziesz sobie dawał rady to sprzedaz...

SDY
02-01-2014, 10:58
Niezbadany jest jad w ogole ptasznikow. Przynajmniej nie do konca.
A czy z geniculata sobie poradzisz to zalezy tylko i wylacznie od ciebie, jaki bedziesz ostrozny przy manipulowaniu itp. Ja zaczynalem od kedziora i nie nazekam, ale jak porownuje go z mala geniculatka ktora stoi obok to momentami wydaje mi sie ze byl bardziej niezrownowazony (mozliwe ze to dlatego ze byl to pierwszy ptasznik i nie bardzo wiedzialem czego sie moge spodziewac...).
Powodzenia.

PLU
02-01-2014, 11:09
Ja nie mam żadnego problemu z białokolanowym mamuśka spokojna i zrównoważona i je pięknie :D:D:D:D ale nie chciałbym wsadzić jej ręki w terra (ładniejsza jest dla mnie przez szybke i bezpieczniejsza oczywiście :):):) :P:P:P)

morda
02-01-2014, 11:15
Ręki nie wsadzaj a będzie dobrze. One nie są agresywne - one są wiecznie głodne.

terragady
02-01-2014, 11:20
To co mam w profilu to niezpupełnie moje tylko brata i on sobie tam napisał ale zaraz to zmienie. Chwilunia. Dla mnie to bedzie pierwszy pająk. I nie wiem moze boehmei albo smithi bedzie lepszy?? Ale nie moge nigdzie znaleść wieć pozstanowiłem kupić sobie geniculate za 15 zł L2. Chyba tanio. A emili smithi i boehmei nie moge nigdzie dostac młodych.

terragady
02-01-2014, 11:27
A może Pterinochilus murinus sobie bym sprawił?? Ale chyba sie nie nadaje dla żółtka?? Ale ładny i fajny jest!

Albo doradźcie mi jakiegoś innego który bedzie najlepszy dla mnie. Jakie mi proponujecie?? Prosze o liste i wywyższenie jednego którego waszym zdaniem powinienem hodować! Bo serio jestem początkującym i nie wiem od czego zacząć. bardzo przyda mi sie wasza pomoc! Z góry dzięki!

SDY
02-01-2014, 11:35
No tos z grubej rury przygrzal chlopie. Murinus... Wez kup sobie jakas barachypelme i bedzie luzik. Za 3 miechy i tak kupisz kolejnego:P Znam z autopsji...:D

Grażynka
02-01-2014, 12:28
kup geni napewno jest ciekawsza od brachypelm.... to był mój pierwszy pajak....i powiem ze jestem bardzo zadowolony....zreszta małe nie sa agresywne a zannim dorośnie i jej odbije to sie juz nauczysz przy niej manipulować ;]

X_v_X
02-01-2014, 12:52
Kup sobie Avi... :]


:]


hehehe

PLU
02-01-2014, 13:10
X_v_X znowu zaczynać kłutnie dobrze wiem o co ci chodzi w tym poście !!!!!!!!!

A co do pajączka terragady to kup sobie genie albo G. pulchra albo B. vagans lub trynidadckiego (mówi się że jest dla zaawansowanych hodowców ale powinieneś dać rade) a poza tymi to boehmei smithi jak masz sianko to B. auratum (możliwe błędy więc prosze nie pisać o nich postów !!!) pajączki te są piękne :):):):)


Powodzenia w zakupie i hodowli pajączków !!!!!!

Welpek
02-01-2014, 13:18
Witam moj pierwszy pajak to wlasnie A.geniculata i moge ci go szczerze polecic jest bardzo ciekawie ubarwiony i widac ze jest cos w tym terrarium (nie jak np. kedziorek :P) co chwile cos sie tam u niej dzieje duzo je i szybko rosnie polecam !! :)
Pozdrawiam

rastafaq
02-01-2014, 13:40
kup

terragady
02-01-2014, 14:01
Oki to kupie t gienie ale na allegro fajna jest promocyjka za 10zł młody L2 murinus:) więc tak pytałem czy by sie nie nadał:)

Dzieki za dokonanie ze mną wyboru

Pozdrawiam
Marcin
www.terragady.prv.pl (http://www.terragady.prv.pl)

psycho997
03-01-2014, 15:09
Jak chcesz to mozesz sobie kupic g.rosea ja od niego zaczynałem jest naprawde fajny pajaczek.ps mysle ze na poczatek dobry pomysł z ta genia :) moze troszeczke porywcza ale to zawsze lepsze niz murinus

42d3e78f26a4b20d412==