PDA

Zobacz pełną wersję : Myszy chodowal karmowa (help)



mefistofeles
27-10-2011, 14:29
hej zalozylem ostatnio hodowle myszy (na razie jest 6 sztuk) w zoologicznym powiedzieli mi ktore z nich to samica a ktore samiec ale juz sie pogubilem. Jak sie u nich plec odroznia plizzz help me ? :)

Rogaty
27-10-2011, 14:53
to proste samiec ma pod ogonem takie zgrubienia (jądra oczywiście) i penisa (taka mała skórka :) dalej od dupki niż samica cipk...

Krzysztof.W
27-10-2011, 15:24
Holender, sexowanie myszy?
oto jest pytanie.

Jeżeli są to młodziutkie myszki to możesz mieć kłopot z rozrużnieniem płci.

Szkoda że wczesniej nie chodowałeś gryzoni.
Zanim kupiłeś gada.

Jak będziesz patrzył myszy pod ogon to zauważysz żę oprucz dupki mają takie pojedyńcze, no take pypcio , u samiczki jest to malutkie i zwie sie po fachowemu brodawką pułciową , między tą pypcią a dupką (z dupki najczęściej wypadaja gówienka, wtedy mozna poznac że mysza sie boi;):) )jest mysia pipka, u młodych myszy tej cipki nie widać bo są jeszcze dziewicami :);) .A u samca jest troche wiekrze pypcie to fiutek, kutasek:);)Łatwiej rozrużnić płeć u sorosłego samca myszy są widoczne jaja.
Polecam jak będziesz myszom ogladał im przyrodzenia to wes je za ogony i porównuj , u samców i samic sa rużnice , samica ma wdzystko mniejsze , nie ma jaj. A samiec jak muwiłem ma więkrzego pypcia i ma jaja.


ALE JAJAAAAAAAAAAA. Kurna ^-^
Mam nadzieje że opczajiłeś ;)

Przeczytaj książke o Gryzoniach tam lepiej pisze.

Cześć

mefistofeles
27-10-2011, 16:18
mialem kiedys chomiki, dawno temu, jesliz asada jest ta sama to jakos sobie poradze, tylko cholera one sa mlode. A jak smierdza :)

dzeiki za rady

42d3e78f26a4b20d412==