PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopoty z wylinką.



zlotyelf
03-01-2014, 01:26
Nieznalazłem niestety podobnego postu.

Mój N. coloratovilusus 2 dni temu przechodził wylinke, nieudało mu sie to do konca zostało troche na odwłoku [tam gdzie plamka] i ciagnie za soba cała wylinke, wylgotnosc była ok, jeszcze ja podnosiłem.
Spóbować patyczkiem do uszu zwilzonym woda wilinke zwilczyc? czy moze spróbować "oderwac" delikatnie ?
Pozdrawiam.

Markoś
03-01-2014, 01:30
sproboj delikatnie ja oderwac jezeli nie zejdzie to poczekaj jeszcze jakis czas i moze sama odejdzie

Samael_
03-01-2014, 01:38
Mozesz zwilzyc ja tym wacikiem do uszu,a potem delikatnie oderwij peseta:]

tomtom
03-01-2014, 01:59
Nie miałem takiego przypadku, ale wiele razy o tym czytałem. Najpierw nawilżyj wacikiem tak jak napisał samael, a potem "połóż" na to niewylinione miejsce kropelkę wody (jeżeli mowa o małym pajączku) po jakimś czasie spróbuj delikatnie ściągnąć wylinkę pensetką.

P.S Mój Nhandu właśnie leży na plecach i szykuje się do wylinki. Czy ja zawsze muszę się tak denerwować ? :/

SHERON
03-01-2014, 02:48
Witam miałem ten sam kłopot Z małym kedziorkiem. Wylinka sie ciągła to ją zwilżylem i delikatnie chwycilem wylinka sie urwała ale czesć zistała na odwłoku :( próbowałem ponownie nawilżyć wodą ale nic nie skutkowało więc spróbowalem oliwką dla dzieci i naprawde jest sporo lepiej. Możesz spróbować.

morda
03-01-2014, 02:56
Weź ją delikatnie zdejmij.
Ja ostatnio ściągałem wylinkę z kądziołków murinusa... :)

Krycha.k15
03-01-2014, 05:36
tez tak mialem ze smithi
Ale nie odrywalem tylko zwilzylem woda
i wylinka sama odeszla...
odrywajac mozesz uszkodzic odwlok ....l

Pozdrawiam
Krystian

SDY
03-01-2014, 07:07
Sprobuj delikatnie tylko zlapac wylinke pinceta i ewentualnie pogonic trohe pajaka (jesli sam nie bedzie chcial sie ruszyc...). Ja tak robilem kilka razy. Zawsze sama odchodzila bez problemu. Co najwyzej pajaczek poprzebiera troch nogami w miejscu ale sie "wyrwie" w koncu z niecnych objec starej wylinki:P Niczym nie smarowalem ani nie zwilzalem...

zlotyelf
03-01-2014, 14:17
Gdy przygotowałem cały spzret do operacji, odwóciłem sie pisałem na kompie jzu miałem sie brac do roboty a tu patzre pajaczek na sciance siedzi oswobodzony ; )
Zycze wszytkim wylinek be zingerencji ; )
Chociaz nabył bym nowych doświadczen

42d3e78f26a4b20d412==