PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy - National Geographic



SpiDerKa
05-01-2014, 15:29
Hejka!
Od jutra na programie NG zaczyna sie cykl filmow "Robale z piekła rodem". Nie wiem dokladnie co tam bedzie,bo jeszcze nie widzialam, ale w reklamie widzialm smithi :) wiec pewnie o pajaczkach nie zapomna.
Jakby ktos chcial ogladac to tak:

Poniedzialek (21.02):
8:30 "Robale z piekla rodem" (Jake Willers sprawdza handlowe znaczenie stawonogów. Rozpoczyna od rynku produktów spożywczych. Potem bada inne dziedziny gospodarki, związane z bardziej wyszukanymi potrzebami.)

12:30 "Robale z piekla rodem" - Dżungla (Jake Willers wyrusza na wyprawę do tropikalnej dżungli, aby zbadać stawonogi, mieszkające w koronach drzew i pod powierzchnią ziemi.)

18:30 "Robale z piekla rodem" - Rząd robali (Jake'a Willersa fascynują stawonogi. Poznajemy ich budowę ciała i funkcje życiowe.)

Wtorek (22.02):
08:30 "Robale z piekla rodem" - (Jake Willers wyrusza na spotkanie z najgroźniejszymi stworzeniami, m.in. z jadowitymi pająkami, skorpionami i zabójczymi pszczołami.)

12:30 "Robale z piekla rodem" - Pole bitwy (Jake Willers bada zwyczaje stawonogów. Chce sprawdzić, czego ludzie nauczyli się od tych stworzeń, które miały 500 milionów lat na doskonalenie swoich technik ataku i obrony.)

18:30 "Robale z piekla rodem" - (Entomologia, nauka o owadach, jest od niedawna wykorzystywana do walki z przestępczością. Jake Willers opowie, jak znajomość świata insektów może pomóc policjantom w ściganiu morderców.)

Środa (23.02):
8:30 "Robale z piekla rodem" (Jake Willers przygląda się życiu i zwyczajom stawonogów. Niektóre zbudowane przez nie konstrukcje stały się inspiracją dla inżynierów, projektujących mikropojazdy.)

12:30 - "Robale z piekla rodem" - Rządy robali (powtorka)

18:30 "Robale z piekla rodem" (powtorka z pon. 8:30)

Czwartek (24.02):
8:30 "Robale z piekla rodem" - Dżungla (powtorka)

12:30 "Robale z piekla rodem" - Trucizna (powtorka chyba)
18:30 powtorka

i KONIEC

Postaram sie nagrywac w miare mozliwosci, ale co do odcinkow o 8:30 to nie obiecuje :P.... Zzzzz......Zzzz.....Zzz..... Jest tylko maly problem... nie bede miala gdzie tego wrzucic.

Pozdrawiam

Grażynka
05-01-2014, 16:37
było to juz na animal planet .... chyba ze to nowy cykl jakiś ... ale wątpie ;]

Andros
05-01-2014, 17:48
widziałem wszystkie o ptasznikach będzie trochę więcej będzie o takich "normalnych" pająkach. ale zachęcam do obejrzenia

TOXYN
06-01-2014, 04:03
SpiDerKa możesz założyć skrzynkę na interii i tam zapisać jako kopię roboczą lub wstawić na torrenta przydałoby sie takie filmy udostępnić bo jak narazie nigdzie w sieci ich nie ma:/

Neki
06-01-2014, 07:27
ooo bardzo fajnie poogladam sobie moze cos bedzie o pajaczkach :D i bardzo dobrze ze ktos interesuje sie tym calym swiatem TV bo wiemy co i gdzie jest o pajaczkach i nietylko :D

SpiDerKa
06-01-2014, 10:48
Hej!
Nagralam 3 filmy, ktore dzis lecialy. Postaram sie nagrac nastepne i udostepnic. Byloby milo gdyby ktos mi doradzil czym skompresowac i do jakiego formatu, bo mam mpeg, gdzie jeden film (pol godziny) zajmuje ok 800MB!!!
No, ale chociaz przez chwile pokazali moja kochana smithi :))
Pozdrawiam milosnikow robali :)

TOXYN
07-01-2014, 03:59
Możesz zmienić na Avi za pomocą Video Edit Magic 4.0 ja zyskałem z pliku 1,99MB MPG plik 1,52MB Avi

pol
08-01-2014, 16:20
witam
mam do ciebie ogromna prosbe
jezeli tylko uda ci sie odcinki skompresowac do mniej niz 700Mb
chcialbym takie od ciebie "dostac" na cd
o ile to mozliwe, odwdziecze sie pieknie, obiecuje, pozdrawiam Paweł

SpiDerKa
09-01-2014, 02:36
Paweł, nie ma sprawy. Tylko musze to skompresowac i czekam na pomysly.
Nie wiem ile bylo odcinkow, ja mam 4, 2 nie ogladalam, a tak to wszytskie sie powtarzaly.
pozdrawiam

SpiDerKa
26-01-2014, 07:09
pol, mam 4 odcinki skompresowane kazdy do ok 200MB, moge je jeszcze troche "zmnejszyc" jakbys byl zainteresowany :))
Jak juz wczesniej pisalam 2 odc mi brauje :( ale jak beda powtarzac to postaram sie nagrac
pozdrawiam

42d3e78f26a4b20d412==