PDA

Zobacz pełną wersję : co z ta kopulacja:/?



swiszczyk
06-01-2014, 15:44
Ja juz nie wiem co mam robic z tymi kedziorami.... samiec sie trzeci raz napelnil i nadall do nieczego nie dochodzi.. dopuszczalem juz wiele razy po pierwszym napelnienieniu, po drugim :/ i tylko chwile potancuje postuka i sie zmywa.
Moze to wina samicy?? ale ona mu odstukiwala ostro stroszyla kly i nic mu nie robila jak sie zblizal wygladala na chetna:) chociaz teraz nie stuka juz tak czesto wrecz prawie wogule czy to mozliwe ze jej sie odwidzialo?? i dlatego nici.... ( nie przeszla jeszcze ost wylinki)
prosze o pomoc :/

swiszczyk
06-01-2014, 15:46
...................chyba ze tak........ raz je zostawilem na noc razem i niewiem co sie tam dzialo z poczatku normalka byla...........mozliwe ze juz jest zaplodniona i stracila ochote????

esi
06-01-2014, 18:05
skoro do niczego nie doszło to dlaczego samiec sie napełniał nastepny raz? jestes tego pewien? mi sie wydaje, ze bulbusy napełnia sie, gdy samiec zużyje już nasienie. skoro sie napelnial to zapewne doszlo jjuz do kopulacji. nie zaszkodzi sprobowac jeszcze raz za powiedzmy tydzień.

morda
07-01-2014, 02:19
Wrzuć tam tego samca na noc.

robert.p.
07-01-2014, 05:48
samiec napełnia sie nie tylko po kopulacji ale od czasu do czasu kiedy mu ochota przyjdzie.Czasem po prostu nie mają ochoty na kopulacje i tyle.Ostatnim razem u moich "kędziorków" dopiero chyba za 6 razem im wyszło,bo wczesniej raz on a raz ona ochoty nie miała.A czasem za pierwszym razem sie uda.Po prostu co 2-3 dni próbuj do skutku,lub jesli zaryzykujesz zjedzenie samca zostaw je razem na noc.Jesli samica tupie do niego to jest dorosła.Niedorosłe nie odpowiadają na zaloty nawet jesli pozwolą na kopulacje co zdaża sie czasem.W koncu skopulują wiec próbuj do skutku
Pozdrawiam Robert

42d3e78f26a4b20d412==