PDA

Zobacz pełną wersję : płochliwa boehmi



Andros
07-01-2014, 13:09
wiem że Brachypelmy boehmi są raczej płochliwe ale chce sie upewnić czy mojemu (ej) nic nie brakuje. pajączek lubi chodzić po całym terarium szczegulnie po pułce z wętylacją (i prubować się wydostać poprzez 2mm szpare :-) jednak gdy otwieram terrarium aby go nakarmić to odrazu ucieka do swojego "schronienia" może ma ćut za duże terrarium ale nie chciałem wydawać kasy na zmienianie go 4 razy i tak nie jest zbyt duże . może rozstawie mu więcej kryjuwek? prosze o rade
pozdro Andros

Dobimetal
07-01-2014, 13:12
Po prostu jak widiz taką wielką postać to od razu sie ratuje ucieczką.
4 razy zmieniałeś mu juz terra!? Daj mu troche czasu bo może się jeszcze nie przyzwyczaił.

Andros
07-01-2014, 13:13
a zapomniałem pajączek jest po 7 wylinkach a oto jego zdjątko zrobione jeszcze w starym mieszkanku w nowym nie mam z oczywistych przyczyn

cyclosternum
07-01-2014, 13:14
wszystko jest ok z nim to jest róænie np.moja angustum sie chowa do kryjówki jak tylko rusze szybe a np.emilke to musze na pincetá przesunác by sie ruszyøa

Andros
07-01-2014, 13:16
nie ja go kupiłem z miesiąc temu i jest odrazu w większym terr. żeby go nie zmieniać kilka razy. twoja teoria jest całkiem możliwa ale pająki mają słabe oczy i rozróżniają dzień , noc. mam pokój na piętrze i może dlatego ucieka bo idąc wywołuje się duże wibracje

Dobimetal
07-01-2014, 13:25
Piękny pajączek.
W sumie to jest tak jak pisze cyclosternum, zalezy od pająka bo niektóre sa cwaniaki a niektóre mieczaki:)

Pozdrawiam

chrzanu
07-01-2014, 13:35
no co sie dziwic, ze ucieka - jak ty bys sie czuł jakby istota 1000 razy wieksza dach domu ci zerwała i wrczuciła kurczaka na obiad.

poprostu się boi i tyle. nie potrzebuje wiecej kryjówek. jak bedzie chciała miec wiecej to sma sobie je zrobi.

42d3e78f26a4b20d412==