PDA

Zobacz pełną wersję : pajeczy armagedon



Azzurreeuss
08-01-2014, 05:05
Wylęgło mi sie w niedziele i poniedziałek 40szt versi L1 (40szt nimf II nie wyliniało _do dzisiaj padło 20szt L1;(( Jak tak dalejpojdzie to nic nie zostanie:P
trzymam je w pojemnikach 125ml z dobra wentylacja wilgotnoscia i temp. Co moze byc tego powodem?? moze zle prowadziłem inkubacje??help me

Baku
08-01-2014, 05:18
uroki avikularii :P:P

temperatura musi być stabilna - bez wachań ,,, ma być wilgotn o ale bez wody na śviankach ... i tyle a reszta to szczęście

Azzurreeuss
08-01-2014, 05:29
jak narazie szczęscie mnie opusciło bo żeby az 50% padło a to dopiero poczatek, bo jeszcze nie zaczeły jesc:P małe vstretne niebieski potwory:P HWDV

CoNeV
08-01-2014, 07:00
Zaczynam sie bac otwierac moje kokony versi ;) Ale to dopiero za 2 tygodnie :P

robert.p.
08-01-2014, 07:30
To normalne u avicularii.Co ma przezyc to przezyje a co pasc to padnie.To nie brachypelmy gdzie mozna brac nimfy I i wiecej niz z 10 % nie padnie-no chyba ze je sie samemu zabije.Avicularie są rózne-raz ładne nimfy padają jak muchy a innym razem nędzne przezywają w 80% tak jak mi versi ostatnio.Na to nie ma reguły.I nie tylko o warunki tu chodzi ale o fart,los ,przeznaczenie czy jakkolwiek inaczej chciałbys to nazwac.Ciesz sie z tego co uda sie wyhodowac,w zeszłym roku wylęgły mi sie z całego kokonu 2 szt ch .cyanopubescens i tez byłem zadowolony-w koncu liczy sie rozmnozenie gatunku,no nie?Te co sie nie wylęgły od niedzieli to raczej na 90 % padną.Zazwyczaj ptaszniki wychodzą z nimf w ciągu 2-3 dni.Ale sukces juz na koncie masz,w koncu nie karzdy rozmnozył a.versicolor.To nie kędziorek.
Pozdrawiam Robert

Azzurreeuss
08-01-2014, 08:01
dzieki;) Robercie
wstąpiły we mnie nowe terrarystyczne siły witalne, bede walczył do końca.....

Markoś
08-01-2014, 08:16
powodzenia Azzurreeuss oby jak najwiecej ci sie uchowalo :)

SPeCTeR
08-01-2014, 08:36
Jak sam sie boisz, to ja moge to zrobic ;>

soltys_szczecin
08-01-2014, 10:36
terrarystyczne siły witalne

haaaaaaaaa hahaahahaaahahahahahahahahah <lol2>

O KUR\/\/A mac - padłem :D

LOL

Baku
08-01-2014, 17:14
dlatego sie nimi nie zajmuje .. kupiłem sobie 3 metaliki i juz 2 kipły :[ // no ale ...

hmm nie znam zbytnio historii howu avików ale teoretycznie moze to wynikać z tego ze została odłowiona b niewielka grupa i akurat sie jakaś wada trafiła genetyczna a chodowcy ja utrwalili ,, albo poprostu gatunek ma b niską przerzywalność ,, i tak w porównaniu np z krzyrzakiem wychodzą dobrze: ]:]

wkazdym razie trzeba by wiedzieć jak naturalna populacja wypada w porównaniu z nasza aby to jednoznacznie ocenić

42d3e78f26a4b20d412==